Cena  Kč

Inzerát Italský chrtík - štěňátka s PP z Lomnice nad Popelkou, Semily expiroval.
24.4.

Kříženci na prodej Kříženec

Rambo je mladý, přizpůsobivý a učenlivý klučina s drsným jménem, ale něžnou duší. Při venčení je poslušný a na vodítku vůbec netahá. Všichni v útulku jej chválí, kudy chodí.
Rambo je vhodný k aktivnímu páru nebo do mladé rodiny, aby měl zaručen dostatek pohybu. Díky svému vzrůstu, výška cca 67 cm v kohoutku, váha 35+ kg, se mu bude líbit v domečku se zahradou, ale určitě nebude strádat ani v bytě. Hlavní je milující zázemí.
Rambo je v útulku již od 10.8.2016, tak mu pomozte najít nový domov. Adopcí získáte věrného kámoše, který by za vás dal tlapku do ohně.
V případě zájmu zajistíme převoz pejska do ČR.
24.4.

Kříženci na prodej Kříženec

Kanárský podenco
Praha 1, Hlavní město Praha
O Angustias a jejím špatném stavu informoval „Saru“ turista. Tahle malinká podenčice byla nalezena v Teguize v únoru 2014. Jsou jí necelé čtyři roky a je opravdu vitální :). S ostatními pejsky vychází velmi dobře, moc je miluje, ale od lidí si zpočátku udržuje odstup a projevuje se bázlivě. Když ale člověka pozná a zjistí, že jí nebezpečí nehrozí, žádá o další a další mazlení a pamlsky.
S ostatními pejsky vychází velmi dobře, moc je miluje, ale od lidí si zpočátku udržuje odstup a projevuje se bázlivě. Když ale člověka pozná a zjistí, že jí nebezpečí nehrozí, žádá o další a další mazlení a pamlsky.
24.4.

Kanárský podenco na prodej bez PP

Kanárský podenco, bez PP
Praha 1, Hlavní město Praha
Hole je skoro 2,5 roku. Byla nalezena s otevřenými ranami a infekcí v zadní nožce v polovině roku 2014, což se paní veterinářce podařilo vyléčit. Teď by potřebovala pomoc klidného a laskavého páníčka, který by měl dost trpělivosti a naučil ji nebát se lidí. Tato krásná fenečka je ustrašená, bojí se prudších pohybů, zřejmě asi nikdy nepoznala pohlazení lidské ruky.
Tato krásná fenečka je ustrašená, bojí se prudších pohybů, zřejmě asi nikdy nepoznala pohlazení lidské ruky. Teď by potřebovala pomoc klidného a laskavého páníčka, který by měl dost trpělivosti a naučil ji nebát se lidí.Home4Pets - adopce pejsků a kočiček.
24.4.

Německý ovčák na prodej bez PP

Rony je nádherný pejsek v nejlepších letech. A protože už ve svém věku ví, co se sluší a patří, vychází skvěle nejen s lidmi, ale také s ostatními pejsky a fenkami. Je tedy vhodný nejen jako jedináček, ale klidně i jako parťák k dalšímu pejskovi. Dětem pak pak bude skvělým hlídačem a společníkem.
Ronymu by se líbilo v domečku se zahrádkou. Ale bude rád i v bytě, jen je potřeba mu dopřát pravidelné a dlouhé procházky po okolí. Je to veliký mazel a bude vděčný za každé pohlazení. Však se koukněte na fotky, kouká mu to z očí :-)
Pejskovi hrozilo utracení po úmrtí jeho původního majitele. Naštěstí se ho podařilo zachránit a po zdravotních komplikacích je již zcela připraven k odchodu do nového domova. Rony je samozřejmě kompletně veterinárně ošetřen. S jeho přepravou do ČR vám rádi pomůžeme.
24.4.

Kříženci na prodej Kříženec

Punťa je naprosto pohodový psík, kamarád se vším živým, vnímavý a veselý. Je to taková psí beruška; hodná, poslušná, nekonfliktní, tichá a mazlivá. ☼ Psí ideál, kterému chybí jediné; opravdický domov. ☼ Punťa miluje lidi a jídlo, kamarádí s psíky i fenkami, výborně vychází i s kočkama. Má všechny psí ctnosti a k tomu je to krasavec. Spokojený je doma i na zahrádce, hlavně, že tam budete VY :) 9 kilo chlupaté lásky chce domů! Puntík byl odložen do útulku milujícím majitelem, v současné době je v druhém dočasném domově v Citově u Přerova. Je to pejsek přizpůsobivý, ale doma je doma. Mít svůj gauč, svoji zahradu a svého člověka. Očkovaný, odčervený. Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku 600 Kč. Puntíka má pod patronátem OS Pomoc psům Novojičínsko. Kontakt Pejsci k adopci na stránkách Home4Pets. Adopční poplatek stanoven útulkem.
24.4.

Kříženci na prodej Kříženec

Golem je mladé hafadlo, které se výborně snáší s ostatními pejsky a fenkami. Bude se skvěle hodit do domku se zahrádkou, kde bude mít umožněn přístup i do vnitřních prostor domu. Určitě nepohrdne ani psím parťákem, se kterým bude zabíjet čas ve vaší nepřítomnosti. Rozhodně vám bude skvělým společníkem na dlouhé výšlapy.
Golemek přišel do útulku z osady, je hodně bázlivý, ale s trochou trpělivosti se časem určitě dostane do formy a bude z něj báječný společník. Je sice dost hubený, ale jinak je to učiněný model, jen se podívejte na ty krásné dlouhé nohy :-) Jedinou vadou na kráse je, že má na svůj věk poměrně zničené zoubky. Ale nikdo není dokonalý.
Pejsek je kompletně veterinárně ošetřený, naočkovaný a očipovaný. Během pobytu v útulku nabral potřebné sebevědomí a nyní se nemůže dočkat, až najde nový domov. V případě potřeby zajistíme jeho převoz do ČR.
24.4.

Hovawart na prodej bez PP

Hovawart, bez PP
Hořice, Jičín, Královéhradecký kraj
Velký pohodář...
Krásný, přátelský a nekonfliktní kliďas, který touží po domově a pohlazení, hledá správného parťáka :)
Psí útulek Chlum u Hořic tel.: poslat email http://www.utulek-chlum.estranky.cz/clanky/pejci-k-adopci.html
Kontakt


Pejsci k adopci na stránkách Home4Pets.
24.4.

Labradorský retrívr na prodej bez PP

Hodná a hlavně temperamentní fenka hledá nový domov a hodného páníčka, který ji trochu zkrotí. Vhodná do domku ze zahradou s možností výběhu.

Hodná a hlavně temperamentní fenka hledá nový domov a hodného páníčka, který ji trochu zkrotí. Vhodná do domku ze zahradou s možností výběhu.

Josef Štefanides

Útulek pro psy Hajniště

poslat email


Pejsci k adopci na stránkách www.home4pets.cz
Adopční poplatek stanoven útulkem.
24.4.

Kříženci na prodej Kříženec

Tara byla odchycena dne 18.6.2015 v Sedlčanech Městskou policií.
Velmi hodná fenka, milá, přítulná a kamarádská. Je trošku lekavá. tzn. bojí se prudších pohybů. Nelíbí se jí být sama na zahradě takže dokáže rozpléct drátěnku aby se dostala k páníčkovi :-).Home4Pets - adopce pejsků a kočiček.
24.4.

Kříženci na prodej Kříženec

Lumpík...
Krásný pejsek s temperamentem na rozdávání a svým názorem na věc. Nejraději bude bydlet se svou paničkou, která si poradí s tvrdohlavým terierem a kterou bude mít sám pro sebe :)

Útulek Mělník Řípská, tel.: http://www.msoz.cz/rubrika/nabidka-psu/ Adopční poplatek stanoven útulkem. Pejsci k adopci na stránkách Home4Pets.
24.4.

Kříženci na prodej Kříženec

Kanárský podenco
Praha 1, Hlavní město Praha
Tin Tin se narodil v červnu 2009. V útulku SARA je umístěn od května 2012. Je to milý pes, zpočátku nedůvěřivý, ale jakmile zjistí, že nehrozí žádné nebezpečí, rychle si začne lidskou společnost užívat. Je to dospělý pes a v Saře už je tři roky. Dle informací od ošetřovatelů má Tin Tin raději fenky než psy, rychleji je přijme, nicméně při dobrém vedení umí vyjít s každým. Není v žádném případě agresivní a jeho trocha dominance vychází nedostatku času, pozornosti a vůbec možnostem těch, kteří se v útulku o psy starají. Miluje lidi a vycházky venku. Je to aktivní, zdravý pejsek. Je již kastrovaný a tudíž připravený na cestu.
24.4.

Kříženci na prodej Kříženec

Temperamentní hlídač...
Energický malý psík s jezevčíkovitou povahou. Je nenáročný, samostatný, vhodný do baráčku se zahradou. Dobře vás ohlídá :)
Psí útulek Kolín Brankovická 1419
Kontakt

Pejsci k adopci na stránkách Home4Pets.
24.4.

Labradorský retrívr na prodej bez PP

Hyperaktivní Ródeo...3 roky Krásný pejsek s hebkým kožíškem a spoustou energie, který má pouze jednu fotku s mříží. Potřebuje pána s otevřenou náručí a velkým srdcem, aby mu dodal důvěru v člověka. Dáte mu šanci na hezký žívot :)? Útulek Mělník Řípská, tel.: http://www.msoz.cz/rubrika/nabidka-psu/ Pejsci k adopci na stránkách Home4Pets. Adopční poplatek stanoven útulkem.
24.4.

Kříženci na prodej Kříženec

Neodolatelný rošťák... Úžasný, jedinečný voříšek, temperamentní, s vlastním názorem na věc... Rád by aktivního člověka, miluje hru a pohyb. Bezva parťák :) Útulek Mělník Řípská, tel.: http://www.msoz.cz/rubrika/nabidka-psu/ Pejsci k adopci na stránkách Home4Pets. Adopční poplatek stanoven útulkem.
24.4.

Kříženci na prodej Kříženec

Jmenuji se Filip, ale teta mi říká Filípek, protože jsem moc hodný a milý pejsek, neštěkám, nic neničím a jsem neskutečný mazlík. Mám nejlepší léta, je mi 9 let a nejsem ani moc veliký, mám krásných 14 kilogramů a tak ti doma nezaberu moc místa. Rád chodím na nenáročné a klidné procházky a tak bych byl rád i se staršími lidmi. Pokud máš jiného pejska nebo kočičku, tak se vůbec nemusíš bát, protože jsem zvířátek kamarád. Mám rád i děti a určitě se s nima pomazlím. Úplně ideální by bylo kdyby si měl domeček se zahrádkou a já mohl běhat ven a zase dovnitř v noci si rád pospím v teple domova ve svém pelíšku, ale bytem taky nepohrdnu, hlavně když mě budeš milovat. Filípek je očkovaný, odčervený, čipovaný. Kastraci budeme zvažovat s veterinářem na základě krevních testů.
24.4.

Shi-tzu

Predám fenky shi-tzu.Odber na budúci týždeň.Cena 100e.LEN VAZNY ZAUJEMCOVIA.
24.4.

NEMECKÝ A BELGICKÝ OVČIAK

Predám šteniatka NEMECKÉHO /matka/ a BELGICKÉHO OVČIAKA /otec/ 6 - týždňové.
šteniatka budú odčervené a zaočkované s očkovacím preukazom.
Na odber budú pripravené koncom apríla.
tel. 0915 352 409, 0911 316 708
lubicakanatova@yahoo.com
24.4.

Německý ovčák na prodej s PP

Německý ovčák, s PP
Ostrožská Nová Ves, Uherské Hradiště, Zlínský kraj
Cena10,000 CZK
Chovná stanice u Slováckého dvora prodá černá a vlkošedá štěňata NO s PP, 5psů a 4fenky ze spojení Vrisco Niox x Ora z Větrného vrchu.Štěňata budou naočkovaná a odčervená.Odběr možný kolem 15.června.http://www.uslovackehodvora.cz/
24.4.

predam mini psika

predam stena ma 2 mesiace a pol ockovane ma vsetki odcervene ties ma papire nemame predam za 200 evra plus dohoda volat
24.4.

francuzsky buldocek

Mame na predaj pekneho rocneho Francuzskeho buldocka (strakosa) ktory ma vsetky potrebne vakcinacie a je pravydelne odcervovany,zboznuje deti a nema problem s inymi psami.Viacej info vam poskytnem telefonycky