Cena  Kč

Inzerát Český strakatý pes s PP z Družec, Kladno expiroval.
23.2.

Čivava na prodej s PP

Prodám fenečku s PP po výborných rodičích - o:import.Zuby 6/6,nůžkový skus.Vhodná na chov,výstavy,nebo jako mazlíčka.Štěňátka jsou očkovaná,odčervená,čipovaná s EU pasem,kupní smlouvou a chovatelským balíčkem.Tel.
23.2.

Čivava na prodej s PP

Prodám fenečku s PP po výborných rodičích - o:import.Zuby 6/6,nůžkový skus.Vhodná na chov,výstavy,nebo jako mazlíčka.Štěňátka jsou očkovaná,odčervená,čipovaná s EU pasem,kupní smlouvou a chovatelským balíčkem.Tel.
23.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Lojza(č.4689) je v útulku už od července 2015, jedná se o křížence teriér, asi 4 roky starého, v kohoutku 46 cm, váha 14 kg, nejspíše s ním bylo dříve špatně zacházeno, zpočátku byl velice nedůvěřivý- nyní je z něj dobrý společník, umí sedni a podává packu a s některými pejsky je velký kamarád. Hodil by se i do stávající smečky nebo jako společník k vašemu pejskovi. Uvítá vřelý domov kde ho budou mít už jenom rádi. Doporučujeme ho ke klidnějšímu člověku či rodince kde bude jako právoplatný člen rodiny sdílet rodinný život. Je kastrovaný. Obecné informace k adopcím najdete v popisu alba "Aktuální nabídka pejsků". Pro více informací kontaktujte přímo útulek. Pejsek je čipovaný,očkovaný a odčervený.Vydán bude pouze do dobrých rukou. Pro adopci si sebou vezměte platný občanský průkaz vodítko a obojek. Stránky útulku najdete na internetu. Všichni jsou vítáni, těšíme se na Vás. Volejte od 8 do...
23.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Mustafa (č.4971) je v útulku už od dubna 2016, jedná se křížence německý ovčák x stafordšírský terier , asi 8 let starý pes, v kohoutku cca 56 cm, váha při příjmu 30.5 kg. Má úplné očkování DHPPi+L, nevadí mu větší množství lidí, cestování zvládá i na větší vzdálenosti, KASTROVANÝ. Mustafa k nám byl přijat s lysinami po těle a některé zuby má polámané. Těžko říct, co se mu v minulosti dělo. Ať to bylo cokoli, dokázal se nad to povznést a je z něj pohodový pejsek. K lidem je přátelský. Rád se projde kraji nou a u toho klidně i mlsá. Na vodítku chodí dobře. V útulku se prozatím jeví velmi flegmaticky a domníváme se že by byl vhodný i do stávající smečky,proto, když si ho budete chtít pořídit k jinému pejskovi, musí se vyzkoušet jejich vzájemná snášenlivost. Není vůbec problém, když se svým vlastním pejskem přijedete do útulku a oba společně vyvenčíte. Vhodný by byl k domku se...
23.2.

Kříženci na prodej Kříženec

TEQUILLA je směska BOC. Je a bude to malá fenečka, dokonalé zlatíčko plné energie, které si chce stále hrát. Nejvíc miluje mazlení a dovádění s člověkem. Neustále na vás visí a loudí pohlazení. Je velmi milá a inteligentní. Určitě by ji bavily psí sporty. Snáší se se psy, fenkami, kočkami a vůbec s nikým nemá problém.

V dočasné péči ve Znojmě Home4Pets
23.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Border teriér
Židenice (Brno-Židenice), Brno-město, Jihomoravský kraj
LUSSY je krásná kříženka knírače a teriéra. Má drsnou srst. Lussy je velmi milá, šikovná, přítulná, submisivní fenečka. Je vhodná jako rodinný psík, má ráda děti i jiné pejsky. V dospělosti středního vzrůstu. V minulosti přišla o ocásek. Je vakcinovaná, čipovaná. Čeká v útulku v Košicích, dovoz do Brna, Prahy.
23.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Julka je velmi milá, klidná, jemná fenečka. Váží 10 kg, měří 30cm. Pro svou dobrou povahu je vhodná k dětem i k jiným pejskům. Má 100% hygienické návyky. Je zdravá, odčervená, odblešená, čipovaná, vakcinovaná. Pochází z cigánské osady, kde by byla i se svými bratry bývali zahynuli. V osadě přišli o maminu. Po odebrání z osady se našla náhradní kojící fenečka. Jako 3-měsíční putovali do azylu, kde čekají doposud na svou rodinu. Pomalu dospívají, a tak by potřebovali najít domov co nejdříve. Julka byla zachráněná z otřesných podmínek cik. osady. Nachází se ve slovenském útulku, je připravena odcestovat kamkoli - dovoz po domluvě. Pejsci k adopci na stránkách Home4Pets.
23.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Jezevčík
Židenice (Brno-Židenice), Brno-město, Jihomoravský kraj
Jean je miloučké štěňátko, které bylo odebráno z rómské osady, kde sloužilo jako hračka dětem. Je hravý, společenský, krásný :-)Vhodný do bytu i domu s přístupem dovnitř. Kompletně očkovaný, čipovaný. Připravený odcestovat kamkoli ze slovenského útulku.
23.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Hravý, bezmezně milující, velmi temperamentní, vždy připravený nosit balónky, s obrovskou chutí na všechno jedlé a občas i nejedlé - to je zkrátka Igor:-)

Igor svou genetickou výbavu nezapře - je nežný, oddaný, zbožňuje svou rodinu, ale vůči cizím trochu nedůvěřivý a samozřejmě trošku ukecaný, když se setká s něčím neznámým:-) Rozhodně potřebuje aktivní hravý a pestrý životní styl - miluje pravidelné procházky a bezesporu by ho hodně bavily některé psí sporty, kde by využil svou rychlost, obratnost i schopnost se rychle učit (agility, flyball...).

Jakkoliv svou rodinu miluje a nikdy by vědomě neublížil, k úplně malým dětem vhodný není. Jeho stejně bezmezná láska k jídlu mu nebráni krást cokoliv potenciálně jedlého ani z rukou či ručiček a občas může chytit i prstíčky:-/ Nicméně jeho pěstounka na odstranění tohoto nutkání intenzivně pracuje a úspěchy se pomalu dostavují...

Je zvyklý na...
23.2.

Bígl na prodej bez PP

Bígl, bez PP
Budišov nad Budišovkou, Opava, Moravskoslezský kraj
ARONasi 5- 6 let starý. Pokud přijde do nového prostředí značkuje, ale potom už ne. Ví, že se všechno dělá venku, takže je to opravdu jen a jen o momentu překvapení v novém prostředí. Na vodítku zatím táhne, na hospodářská zvířata nereaguje, kromě slepic, ty prožene, pokud není nikdo v dohledu, ale dá se odvolat. Ke psům se chová dominantně, ale pokud se s nějakým seznámí na neutrální půdě, dá se usměrnit. S fenkama ok, ale taky se musí nejdřív seznámit. Děti raději odrostlé, s 11-ti letou dcerou pěstounky bez problémů. Většině dětí se ale sám vyhýbá, ale neútočí. Stýká se s jedním psem, je s ním v úplné pohodě, ale ten druhý pes je hodně submisivní. Aron byl do jednoho roku rozmazlovaný, potom rostl jako dříví v lese, takže se všem pravidlům teprve učí. Home4Pets
23.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Dax je kříženec německého ovčáka po zemřelém majiteli. Věk odhadujeme na 6 - 7 let. Dax většinu života prožil na malém dvorku a teď by rád všechno dohnal. Umí hlídat, učí se mazlit, rychle objevil kouzlo procházek. Samým nadšením z pohybu na začátku procházky hodně táhne ale to se určitě odnaučí. Po kastraci bude bezva kámoš i pro fenku.
Adopční poplatek: 500Kčx německý ovčák
Nyní se nachází v azylu Tylda u Berouna. !Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy a uhrazení základních veterinárních výdajů (tj.500Kč)!
23.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Milouš je nalezený labrador, který nikomu nechybí. Má typickou labradoří povahu, miluje procházky, hry, společnost. utulek Bulhary
23.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Šedo je moc milý psík, k cizím zpočátku nedůvěřivý, po chvíli, když zjistí, že mu nehrozí nebezpečí, se osmělí. S trpělivostí a láskou to bude naprosto skvělý rodinný přítel.

Vhodný k aktivním lidem, kteří mu vymyslí program a zabaví ho, je to neúnavný aportér, který se do úmoru dožaduje házení klacíků a míčků.

Šedo je očkovaný, odčervený, odblešený, na svůj domov čeká ve Vranově nad Topľou, převoz do ČR lze zajistit. Home4pets
23.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Osobní strážce...
Pěkný pit, vhodný pro chovatele se zkušenostmi, hledá parťáka pro aktivní život :)
Útulek v Tróji V Zámcích 56 Praha 8
23.2.

Belgický ovčák na prodej bez PP

Pes s velkým srdcem hledá lásku na celý život...
Velice milý, přátelský pohodář, ale především obrovský mazel, který hledá svoji rodinu... je zvyklý na děti, miluje lidi, je nesmírně vděčný za pozornost a pohlazení. Najde :)?
Záchytné kotce Vítězná Vítězná Kocléřov
23.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Kříženec
Heřmanův Městec, Chrudim, Pardubický kraj
Báječná přítelkyně...
Aktivní, veselá a milá fenečka se těší na společně strávené chvíle, procházky i lenošení :)
Útulek Heřmanův Městec Český kynologický svaz Základní kynologická organizace 076 Za Oborou 930 poslat email tel.: http://zko076.mirc.cz/?page_id=101
Kontakt

poslat email

Pejsci k adopci na stránkách Home4Pets.
23.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Kříženec
Valašské Meziříčí, Vsetín, Zlínský kraj
Malý kříženec nechce trávit čas v útulku. Rád by se tulil ke svému zachránci v teple domova.
Informace na tel: nebo při osobní návštěvě.

Kontakt na ošetřovatele: p. Blažek

Pejsci k adopci na stránkách Home4Pets.
23.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Skvělý parťák...
Velice milý, přátelský, povahově vyrovnaný pejsek - bude bezvadným rodinným kámošem :)
Ajsha a.s. Voříšek. Pejsci k adopci na stránkách Home4Pets.
23.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Australský teriér
Klášterec nad Ohří, Chomutov, Ústecký kraj
Malý Lumpík hledá parťáka...

Lumpík je krásný, střapatý, mladý pejsek plný energie. Svému jménu nedělá ostudu - hledá páníčka se zkušenostmi, který ho naučí správnému chování. Jistě pak bude skvělým kamarádem a společníkem :)Pejsci k adopci na stránkách Home4Pets.
23.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Drápek je nalezeneček. Krásný, malý kříženec Jorkšíra. jeho srst vyžaduje údržbu, stříhání. Má rád procházky, výlety. Čeká v útulku v Břeclavi.