Cena  Kč

Inzerát fenka Brazilska fila s PP k odberu z Praha 1, Hlavní město Praha expiroval.
24.7.

americký kokeršpaniel

Dobrý deň, šteniatka - dvaja psíkovia, pravidelne odčervení, 2x očkovaní,ok. NZ,NR pri cene dohoda možná tel . 0907575004
24.7.

Darujeme

Neznámé, fena i pes
Ochodnica, Kysucké Nové Mesto
Cenazdarma
Darujeme do dobrých rúk 6-týždňové šteniatka 3 x psík a 3 x fenka
24.7.

Coton de Tulear na prodej s PP

Chovatelská stanice Z Vraní Osady nabízí krásného pejska Nugetka narozený je 1.6. 2017. K odběru bude koncem července. Dostane EU pas, je čipovaný, očkovaný a odčervený. Do začátku dostane malou výbavičku. Chovatelský servis a kupní smlouva je samozřejmostí. Je učen čistotě a je zvyklí na běžný chod domácnosti a ostatní zvířátka. Pejsek je vhodný do rodin jako kamarád a domácí mazlíček.
24.7.

Šteňatá Tatranský Durič

Máme ešte voľné šteniatka Tatranského Duriča s PP, po výborných rodičoch, s pracovnými úspechmi. Otec Max II víťaz klubových SD, matka Karin II PF 1. Cena, SD 1. Cena, výstava res. CAC.
Voľné sú hlavne fenky a dvaja psíkovia. Čiernej farby s pálením, jedna hnedá fenka. Predpoklady perfektnej práce a výborná povaha. Len do dobrých rúk... Pre viac informácií kontaktujte na tel. č. 0905169212
24.7.

Yorkšírský teriér na prodej s PP

Dlouholetá chovatelská stanice nabízí krásná štěňátka - fenečky s PP (FCI). M: Linda Tiny Angel x o: Jaguar Bohemia Platina. Budou odčervené, otetované, naočkované. Kupní smlouva a chovatelský servis je samozřejmostí.
24.7.

Yorkšírský teriér na prodej s PP

Dlouholetá chovatelská stanice nabízí fenečky s PP (FCI) - m: Linda Tiny Angel x o: Jaguar Bohemia Platina. K odběru od pol. srpna. Budou odčervené, otetované, naočkované. Kupní smlouva a chovatelský servis samozřejmostí.
24.7.

Čivavy

Predám čistokrvné šteniatka čivavy. Šteniatka sú očkované, odčervené. Odber možný ihneď.
24.7.

Predám šteniatka nemeckého ovčiaka

Máme na predaj mesačne šteniatka nemeckého ovčiaka bez pp, rodičia s pp. 4 psici a 1 fenka.
24.7.

Kříženci na prodej Kříženec

Tohle je Scherami - dvouletý kříženec knírače. Typickým rysem knírače je dobromyslnost, přirozená inteligence a láska k jeho rodině. Scherami by rád měl rodinu, kterou by mohl milovat a dělat jí radost. Čeká na ni už od listopadu 2015 v útulku Troja a tráví tak své mládí za mřížemi.

Rošťácky vyhlížející fousatý mladý štramák je milé stvoření, které však vzhledem budí respekt, uplatní se tedy jako skvělý parťák i ochránce.

Více informací o tomto pejskovi vám rádi poskytnou pracovníci útulku Troja.
24.7.

Kříženci na prodej Kříženec

Krásný pejsek Thor čeká na svého páníčka už od listopadu 2014. Nemá rád děti a miluje drbání na zádech. Je vhodný pro lidi, kteří mají již nějaké zkušenosti se psy a hledají oddaného společníka. Kvůli krátké srsti se hodí spíše do bytu nebo do domku se zahradou s přístupem dovnitř. Venku s dobře zateplenou boudou to ale zvládne také. Více informací vám rádi poskytnou pracovníci útulku Troja.
24.7.

Kříženci na prodej Kříženec

Zdravím všechny dobré lidičky! Jmenuju se Beník a chtěl jsem se zeptat, jestli by se u někoho z vás nenašlo kousek místečka pro osmiletého středního voříška? Moc o mě zájem není, jsem šedivý, povětšinou zacuchaný, protože v útulku nemají příliš času na to, starat se o mojí delší srst... Přitom by z ní šel vytvořit nějaký parádní účes a mohl bych pak svého páníčka skvěle reprezentovat! Pěkně prosím, přijďte se na mě podívat do útulku Troja. Váš Ben

Více informací vám rádi poskytnou pracovníci útulku Troja
24.7.

Kříženci na prodej Kříženec

Kříženec
Louny, Ústecký kraj
Cena300 CZK
Sváťa (č. 5348) váha při příjmu 23 kg, v kohoutku cca 60 cm, měl ranku na zádech, hodný. Sváťa je kontaktní, mazlivé štěně, které umí dobře chodit na vodítku. Procházky má natolik rád, že samou radostí na Vás občas skočí, jen aby ulovil nějaké to pohlazení navíc. Sváťa zvládá povely na jedničku, na příchozí návštěvníky do útulku reaguje velice pozitivně, s každým je hned kamarád. Na psy i feny reaguje zatím také velice dobře.
Sváťa se nerad vrací do kotce, je u nás ve lmi smutný. Přijeďte našeho svěřence Sváťu vyvenčit a pomazlit, určitě se zamilujete. Pro více informací kontaktujte přímo útulek. Pejsek je čipovaný, očkovaný a odčervený. Vydán bude pouze do dobrých rukou. Pro adopci si sebou vezměte platný občanský průkaz vodítko a obojek. Poplatek za adopci je 300,- Kč. Stránky útulku najdete na internetu.
24.7.

Border kolie na prodej bez PP

Border kolie, bez PP
Vápenice, Uherské Hradiště, Zlínský kraj
Cena2,400 CZK
Prodám pejska border kolie bez pp. je očkovaný odčervený odběr možný ihned.Má malinkou pupeční kílu.
24.7.

Kříženci na prodej Kříženec

Kříženec
Louny, Ústecký kraj
Cena300 CZK
Point (č. 5351) váha při příjmu 20.5 kg, v kohoutku cca 48 cm, má základní hygienické návyky. Point je veselé štěndo, které bude potřebovat aktivního pánička či paničku. Na vodítku chodí dobře, je to tahoun, povely zatím nezná. Point nepohrdne dlouhou procházkou, ani cvičákem. Na příchozí návštěvníky do útulku reaguje velice pozitivně, rád se pomazlí. Ostatní psy si vybírá, pokud chcete rozšířit smečku právě o našeho svěřence Pointa, tak doporučujeme dorazit do útulku i s Vaší m stávajícím psem. Ač Point má základní hygienické návyky, nepohrdne ani domkem se zahrádkou. Pro více informací kontaktujte přímo útulek. Pejsek je čipovaný, očkovaný a odčervený. Vydán bude pouze do dobrých rukou. Pro adopci si sebou vezměte platný občanský průkaz vodítko a obojek. Poplatek za adopci je 300,- Kč. Stránky útulku najdete na internetu. Všichni jsou vítáni, těšíme se na Vás. Volejte od 8 do 18:00...
24.7.

Coton de tulear s PP

Chovatelská stanice Z Vraní Osady nabízí krásného pejska Nugetka narozený je 1.6. 2017. K odběru bude koncem července. Dostane EU pas, je čipovaný, očkovaný a odčervený. Do začátku dostane malou výbavičku. Chovatelský servis a kupní smlouva je samozřejmostí. Je učen čistotě a je zvyklí na běžný chod domácnosti a ostatní zvířátka. Pejsek je vhodný do rodin jako kamarád a domácí mazlíček.


VÍCE NA - http://cotonci1.webnode.cz/stenatka/vrh-n/
24.7.

Kříženci na prodej Kříženec

Kemp (č.5075)v kohoutku cca 45 cm, váha při příjmu 18 kg. Kemp je správňácký vořeší "divočák". Je to neposeda, který miluje srandičky, dovádění, lítání a všemožné blbůstky. Ten kdo ho přijme za člena rodiny se sním určitě nudit nebude. Je vhodný k domku s dostatkem pohybu, který potřebuje a miluje. Na vodítku mu to jde sice dobře, ale potřebuje vytrvalé vedení a výchovu aby úplně nezvlčel. Je vhodný pro někoho kdo dokáže ocenit originalitu a kdo bude naladěn na stejnou notu jako on. Psi ani feny nejsou určeni k další reprodukci (osvojitel to stvrzuje podpisem adopční smlouvy). Pro více informací kontaktujte přímo útulek. Pejsek je čipovaný,očkovaný a odčervený.Vydán bude pouze do dobrých rukou. Pro adopci si sebou vezměte platný občanský průkaz vodítko a obojek.Poplatek za adopci je 300,- Kč. Stránky útulku najdete na internetu. Všichni jsou vítáni, těšíme se na Vás. Volejte od 8 do 18:00...
24.7.

Jorkšírský terier

mazlivý pejsek narozený 7.5.17, temperamentní, očkovaný a řádně odčervený, není čistokrevný i když oba rodiče jsme zakoupili jako čistokrevné. Cena 3000,- Na fotkách společných je pejsek vlevo.
24.7.

Biewer yorkshire teriér

Nabízím fenku biewra bez PP. Oba rodiče biewři, otec s PP. Baruška je drobounká (aktuálně v 10 týdnech váží 1,1 kg), ale čiperná a zdravá. Došlo ke zrušení rezervace.
24.7.

Americký stafordšírskÿ teriér s PP

Americký stafordširský teriér, fena i pes, s PP
Mladá Boleslav 1, Mladá Boleslav
Cena18,000 CZK
Chovatelská stanice Poky face nabízí k prodeji poslední 2 pejsky a 1 fenečku Amerického stafordšírského teriéra. Štěňátka jsou JIŽ K ODBĚRU. Datum narození 28.5.2017.
Cena: 18 000
Otcem štěňátek je Secret Touch A Single Man- Junior šampion CZ, šampion CZ, Grand šampion CZ, šampion Rakouska, Klubový vítěz, Klubový šampion Kast. ED-0, HD-B. Ataxia clear. Pes po předcích z USA http://www.pedigreedatabase.com/american_staf fordshire_terrier/dog.html?id=2230480-secret- touch-a-single-man .

Matka je Tanya´s Life Lady Z Katu- Šampion CZ, BOS, CAC SK, CAC PL, Res. CAC A, Res. CAC HR, Národní vítěz, Krajský vítěz, Vítěz Mladé Boleslavi. ED-0, HD-B. Ataxia clear.
http://www.pedigreedatabase.com/american_staf fordshire_terrier/dog.html?id=2171055-tanyas- life-lady-z-katu
Sportovně vedená fena, dobrá stopařka a obranářka. Pracovní zkoušky ZOP, ZZO.
Oba rodiče jsou typickými představiteli plemene s vyrovnanou povahou.
Štěňátka budou...
24.7.

Štěně - Jorkšírský teriér

Jorkšírský teriér-prodám štěňátka bez PP-2 pejsky. Narozená 7.6.2017. Předpokládaný malý vzrůst. Štěňátka vyrůstají v rodinném prostředí. Otec 1,5 kg, fena 3,0 kg. Cena jednoho 6000,-kč. Jsou řádně odčervená a naočkovaná. Více info na tel.775 573 698.