Cena  Kč

Inzerát Sarplanický pastevecký z Kněževes u Rakovníka, Rakovník expiroval.
21.1.

Australský ovčák

Australský ovčák, fena i pes
Červená Voda 1, Ústí nad Orlicí
Cena1,000 CZK
Dobrý den, prodám dva australské ovčáky, bez PP. Fena 6 let black tri a pes 4 roky red merle. Nejlépe spolu, jsou spolu od malička.Z důvodu stěhování a zivotni situace si je přes veškerou snahu nemohu nechat. Měla jsem pro ně novou majitelku, včera jsem je tam vezla, bohužel si nesedli s jejími psy. nemohou u ní zůstat a já je nemam už kam dát. Po dnešních zkušenostech raději někomu bez jiných pejsků. Vzhledem k situaci na prodej spěchám.
21.1.

Jazvečík trpasličí hrubosrstý - ALMA HASAJA

Predám fenu jazvečíka hrubosrstého trpasličieho. Narodená 25.11.2016 .Výborné predpoklady na prácu, výstavy a chov.
M: Héra Du-Pa Zexov dvor
O: Kasius z Chotára
Uprednostním záujemcu o výstavy (rada s nimi a prípravou na ne pomôžem. Alma je socializovaná zo psami aj ľuďmi. Je nebojácna, ostrá, výborne stavaná.
Samozrejmosťou je PP, petpass, čip, zmluva a doživotný chovateľský servis.Návšteva vítaná, šteniatko dám len do 100% rúk.Cena primeraná kvalite šteniatka. Na mail a SMS neodpovedám. Treba volať na tel.č.!
21.1.

Jazvečík trpasličí hrubosrstý - Aaron HASAJA

Predám krásneho psíka jazvečíka hrubosrstého. Narodený 25.11.2016. Aaron je krásne stavaný, má výborné predpoklady na lov, výstavy ale aj ako domáci maznáčik.
M:Héra Du-Pa Zexov Dvor
O: Kasius z Chotára
Je to velmi temperamentný psík,socializovaný, určite prinesie radosť v lese aj doma na gauči. Dám ho len do 100% rúk.
Samozrejmosťou je čip, petpass, PP, kúpno-predajná zmluva a doživotný
chovateľský servis. S výstavami rada pomôžem.
Na mail a SMS neodpovedám. Len volať!
21.1.

Yorkšírský teriér na prodej s PP

Zdravý a velmi temperamentní 2,5 letý pejsek, uchovněný - na prodej. Výška 23 cm, váha 2,5 kg. Má kvalitní PP.
21.1.

Německý ovčák na prodej s PP

Nabízím spoluvlastnictví fenky německého ovčáka s PP,http://www.working-dog.eu/dogs-details//Huricaine-Moravia-Campanella,počáteční vklad spolumajitele 20 000 kč,další informace vážnému zájemci mailem,nebo telefonicky.Smlouva o spoluvlastnictví.
21.1.

Slovenský čuvač

Predam fenu čuvača, mohutná stavba tela,1,5 ročná,ostrá vhodná na straženie.Nového majiteľa si musí obľubiť.
21.1.

Kříženci na prodej Kříženec

Něžná fenečka...
Úžasná, citlivá a hodná fenečka (kastrovaná) hledající laskavého a trpělivého člověka, který jí vrátí důvěru v lidi a dá spoustu lásky :)
Psí útulek Bety Mořičovská Ostrov
21.1.

Maltézský psík s průkazem původu FCI

Chovatelská stanice Héfaistův ráj má na prodej nádherné fenečky maltézského psíka s průkazem původu po vynikajících rodičích , převážně zahraniční krev americko -korejská . Holčičky jsou čipované , očkované , pravidelně odčervované, mají PetPas pro cestování do ciziny. Kupní smlouva , chovatelská příručka , krmení na něž je štěňátko zvyklé samozdřejmostí . Odběr je již možný - uvidíte oba rodiče.
21.1.

Kříženci na prodej Kříženec

Bohoušek je do půli lýtek vysoký a 12 kg vážící mix jezevčíka a všeho možného... Po tom, co mu před časem zemřel majitel, nezažil nic hezkého a to se odráží na jeho nedůvěřivosti k lidem, jakmile ale zjistí a pochopí, že Vám může věřit je úžasným parťákem. Ze začátku bázlivý, ale v žádném případě není agresivní, potřebuje jen čas. Jinak je to veselý kluk, který má rád kočky, fenky, pejsky, děti, prostě snášenlivý s každým. Nejlépe by mu bylo asi u starších lidí, kteří by ho nechali proběhnout na zahrádce a zbytek dne ho mazlili na gauči. Lidský kontakt zatím moc nevyhledává, ale věřím, že časem bude na svém pánovi závislý a nehne se od něj. Jízdu v autě zvládá, doma neštěká, nic neničí a hygienické návyky jsou otázkou pár dní, které dopilujeme než půjde do nového domova!
Očkovaný, odčervený, čipovaný. Podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy a zaplacení adopčního...
21.1.

Kříženci na prodej Kříženec

Rozkošňák s ohromným srdíčkem plným lásky, kterou nemá komu dát.... Je dost hyperaktivní, hlavně stopař, takže to chce hodně pohybu, a to nejen samovolné lítání po zahradě. Je pravda, není to už štěndo (na ta jsou zástupy zájemců), ale je to mladý hafík, učenlivý, poslušný a hlavně velký mazlín! Již více jak 2 měsíce je umístěn v kotci MP. Původní páník se nepřihlásil, nikdo ho nehledá, a on daleko sám od lidí smutně čeká, zda se najde nějaká dobrá duše, která by mu poskytla NOVÝ TRVALÝ DOMOV, baštu a hlavně lásku.
21.1.

Kříženci na prodej Kříženec

Temperamentní černý krasavec nádherné stavby těla hledá aktivní rodinku.

Argo má základy poslušnosti, umí na vodítku a dlouhé výlety s radostí přivítá.

Vhodný do bytu, je čistotný, doma je klidný a nic neničí, o samotě nevyje.

Doporučujeme ho jako psího jedináčka nebo pouze k fenečce nebo starému psíkovi, který už pro něj nebude konkurencí :).

Argo na vás čeká u Mazlíků v nouzi, je očkovaný, odčervený a domů půjde na adopční smlouvu a za adopční poplatek 1200 Kč ( výdaje za veterinární péči ).

Organizace Mazlíci v nouzi nedisponuje autem, tudíž je nutno si pro pejska přijet si osobně. Home4Pets - adopce pejsků a kočiček.
21.1.

Kříženci na prodej Kříženec

Katarina je krásná psí dáma. Zpočátku je zdrženlivá v prvním kontaktech opatrná, ale zvědavá, když pozná, že ji nic špatného nehrozí, je z ni veselá, psí dáma připravena do akce.
Je plná energie a chuti něco podnikat, bude šikovnou společností při psích sportech či výletování. Home4pets - adopce pejsků a kočiček.
21.1.

Kříženci na prodej Kříženec

Přibližně v polovině svého psího života zůstala osamělá a bez domova fenka Lena. Před sebou má ještě spoustu krásných let, které jí můžete svou adopcí zkrášlit právě Vy, kteří hledáte fajn parťačku do nepohody.
Asi 6ti letá kříženka ovčáka je středně velká fena jménem Lena, která se ranou osudu stala psí bezdomovkyní. Holka je to velmi vitální, miluje lítání po zahradě a dlouhé procházky. Má moc ráda vodu, takže v létě ideální kámoška na koupačku, na podzim parťačka do lesa na houby, v zimě si s Vámi zadovádí na sněhu. A protože po práci je čas na odpočinek, i Lena nepohrdne lenošením a pěkně Vám zahřeje gauč. Lena si nenechá ujít pomazlení, podrbání, k lidem a k dětem je naprosto bezkonfliktní a miluje společnost, je přátelská a veselá. Velké psy si vybírá, s malými si nerozumí. Bude fajn, když bude právě ona tou Vaší jedinou psí hvězdou.
Lena je odčervená, očkovaná a...
21.1.

Kříženci na prodej Kříženec

ÁDA - rozpustilý kamarád milující, mazlivý, hravý a stále akční puberťák se kterým se nikdy nebudete nudit.Rád běhá a dovádí, ale také se velice rád povaluje na gauči vedle svého páníčka.Jako každé odrostlé mímo je ještě velmi tvárný a přizpůsobilý Vhodný pro aktivní páníčkyBude vděčný za možnost bydlet v baráčku se zahrádkou.Psí kamarády i kamarádky si vybírá.Pokud toužíte po akčním příteli, je Áda pro vás tím pravým. Home4Pets - adopce pejsků a kočiček.
21.1.

Německý ovčák na prodej s PP

Nabízím spoluvlastnictví fenečky německého ovčáka s PP, rodiče Joseph Anrebri a Huricaine Moravia Campanella,očkovaná,čipovaná+pas,narozena 10.9.2016,cvičená základní poslušnost,za úhradu nákladů čipování a očkování,bližší informace mailem nebo telefonem vážným zájemcům,kteří budou vést fenku cvičením k uchovnění.smlouva o spoluvlastnictví.
21.1.

Kříženci na prodej Kříženec

Týna kříženec husky. Krásná , milá , hodná , kamarádská, temperamentní, nekonfliktní. Vhodná k akčním lidem na výlety nebo k domu se zahradou . Pozor na slepice, loví.
Více info podá útulek. Home4Pets - adopce pejsků a kočiček.
21.1.

Německý ovčák na prodej bez PP

Dinko je přátelský, mezi pejsky se podřizuje, s každým chce být kamarád. Je velikosti kokra a víc už neporoste. Je to energický pejsek. Vhodný k rodině, která mu bude věnovat čas na procházkách.Je to chápavý a snaživý psik, který se dokáže upnout na člověka. Na vodítku zatím tahá, ale to se dá zvládnout. Připadá nám, že to dělá z radosti, že je venku. Možnost dovozu na trasu brno - Praha.Pejsci k adopci na stránkách Home4Pets.
21.1.

Kříženci na prodej Kříženec

JOGI- oddaný přítelmilující, oddaný, mazlivý, hodný a vděčný lidumil s obrovským srdíčkem.Oddaný parťák do nepohody, který se od toho svého človíčka nehne ani na krok.Vhodný pro méně aktivní páníčky.Bude vděčný za možnost bydlet v baráčku se zahrádkou.Psí kamarády i kamarádky si vybírá.Pokud toužíte po klidnějším a starším příteli, je Jogi pro vás tím ideálním.
21.1.

Kříženci na prodej Kříženec

Hodná a temperamentní. Dobře hlídá a hlásí nově příchozí - vhodná k domku se zahradou.

Do domácnosti, kde jsou kočky, raději nedoporučujeme :). Home4Pets - adopce pejsků a kočiček.
21.1.

Kříženci na prodej Kříženec

Pyrenejský ovčák
Tábor, Jihočeský kraj
Jonáš je psí samorost, stejně jako jeho kámoš Matěj. Jsou to hafani hodní, ale bojí se vlastního stínu a zároveň se snaží tvářit hrozně odvážně. Jsou to fajn psi, ale musí se úplně všechno naučit. Bude s jejich výchovou dost práce. Snad udělají v útulku rychlé pokroky, aby šli do nových domovů již o něco šikovnější. Majitel by tedy měl mít zkušenosti se psy a s jejich výcvikem. Za dobroty jsou o něco šikovnější ;-) Takže cesta k jejich lásce vede přes žaludek. Věk odhadovaný veterinárním lékaře: 1 - 2 roky Plemeno: Asi by se asi dalo říct, že je Jonášek kříženec psa a koštěte. Ale pokud budeme hledat podobu, mohl by mít v předcích bearded kolii, pyrenejského ovčáka, briarda či bobtaila. Ale je to prostě jednoznačný originál. Očkovaný, ošetřený proti vnějším a vnitřním parazitům.