Cena  Kč

Inzerát Bullmastiff steniatka s PP z Dolný Bar, Dunajská Streda expiroval.
25.7.

Border kolie s PP FCI

Chovatelská stanice Dream of joy nabízí k prodeji velmi kontaktní štěňátko, typového pejska border collie s PP FCI, černobílé barvy jménem Winsome. Pejsek je vhodný na výstavy, sport, chov, či jako rodinný společník. Pejsek je geneticky čistý po obou rodičích DNA CEA/TNS/NCL Normal. Nikdy neonemocní na tyto genetické vady ani je nebude dále přenášet na své případné potomky. Oba rodiče pejska mají zahraniční rodokmen, matka je import Maďarsko, otec po předcích hlavně z USA. Odběr pejska je již možný po domluvě kdykoliv. Pejsek je několikrát pravidelně odčervený, očkovaný dle věku, má zavedený mikročip a vystavený mezinárodní cestovní pas sloužící k případnému cestování do zahraničí a zároveň, jako očkovací průkaz. Kupní smlouva, faktura, štěněcí balíček a chovatelský servis je samozřejmostí. V případě zájmu, je po domluvě možná nezávazná návštěva předem. www.dreamofjoy.cz
25.7.

Francúzky buldoček (modrý, blue)

Predám 12tyzdnoveho francúzkeho buldočeka modrej farby.
Je to psík. Je očkovaný a odčervený pravidelne. Je hravý velmi mily psík.
V pripade potreby vybavim aj cip a pas.
25.7.

Mallorská doga , Perro de presa mallorquin - štěnata

Prodám krásná štěňata s PP,3 pejsci a 1 fenka,narozená 14.6.,po výstavně úspěšných rodičích, k odběru v povině srpna, odčervená, očkovaná, čipovaná. email: vetkaluzik@seznam.cz nebo +420 734 408 971, jen vážní zájemci
25.7.

Německý ovčák na prodej bez PP

Německý ovčák, bez PP
Šitbořice, Břeclav, Jihomoravský kraj
Cena4,000 CZK
Prodám štěňata NO bez PP černá s pálením očkovaná již 2x a 3x odčervená.Rodiče skvělí hkídači.
25.7.

Border kolie na prodej bez PP

Border kolie, bez PP
Vápenice, Uherské Hradiště, Zlínský kraj
Cena2,800 CZK
Prodám čistokrevnou fenku border kolie je očkovaná odčervovaná stáří 8.týdnů.Má malinkou pupeční kílu.
25.7.

staford fena

Ponúkam na predaj celomodru fenku staforda teraz má 7 týždňov po oboch rodičov celo modrych cena 100
25.7.

Německý špic

Prodám fenečku německého špice malého v barvě bílokrémové s PP, stáří dva roky. Bližší info na telefonu.
988565
98888998899898
25.7.

Australský ovčák

Australský ovčák, fena i pes, s PP
Ostrava, Ostrava-město, Moravskoslezský kraj
Cena5,000 CZK
zobrazit inzerát
Australský ovčák - nabízím k prodeji štěňata nar. 4.05.2017, rodiče mají PP, dědeček dovezen z Ruska, máma je velká, oddaná rodině, skvělý hlídač, miluje děti, nenáročná, nepotřebuje kotec, odolná. Odběr koncem července. Jsou odčervená a budou očkovaná. Cena 5.000 Kč. Bližší informace na email.
25.7.

Boloňský psík barevný

prodám čistokrevná štěňátka boloňského psíka, otec s PP, matka bez PP. Budou drobného vzrůstu. Fenečka (vlevo) i pejsek (vpravo).
25.7.

Kříženci na prodej Kříženec

Veselý, hravý, milý, uvrtěný, neustále v dobré náladě. Je dost aktivní, aportuje, dovádí, loví myšky. Vycházky s ním jsou paráda. Miluje lidskou společnost a pohlazení, je to však pes, který potřebuje nastavit jasná pravidla a vymezit hranici, co může a co je už přes čáru, on to prostě na vás zkouší, vy v tu chvíli musíte zakročit, vlídně, ale důsledně.
Když k němu bude rodina od první chvíle přistupovat přátelsky a mile, bude se jeho chování zrcadlit a on se bude chovat vzorně. Takový člověk mu pak může i diktovat, co si může dovolit a co ne. Jinému člověku ho bohužel do rukou nesvěříme.


V útulku jsme se nesetkali s negací a chová se jako vzorňák. Umíme to s ním. Člověka, kterého popisuji výše bude bezmezně milovat. Takový člověk pozná přítele na život a na smrt, lásku na první pohled. Vhodný by byl kotec na případné zavírání, když budete mít návštěvu. Nemá rád kočky, ani psy....
25.7.

Knírač velký na prodej bez PP

Pohodový společník...
Čert je velký mazel vhodný pro staršího člověka, kterému bude dělat parťáka dnem i nocí. Je čistotný, zpočátku trochu opatrný, ale to trvá jen do prvního podrbání :)
Útulek Mělník Řípská tel.: poslat email http://www.msoz.cz/rubrika/nabidka-psu/
Kontakt

poslat email

Pejsci k adopci na stránkách Home4Pets.
25.7.

Kříženci na prodej Kříženec

Miky je nenáročný pejsek, kterému stačí trochu lásky a krátká procházka. Čeká v útulku v Bzenci.
25.7.

Kříženci na prodej Kříženec

Ali je silný pes, nemá rád jiné velké psy. Je hodný, umí i některé povely. Má rád procházky a mazlení. Vhodný k domu se zahradou.Home4pets - adopce pejsků a kočiček.
25.7.

Kříženci na prodej Kříženec

Krásný bulík hledá nový domov. Jedná se o většího pejska. Vhodný do bytu s dostatkem pohybu či domu s přístupem dovnitř k aktivním lidem. Více informací vám rádi podají pracovníci útulku Troja.
25.7.

Kříženci na prodej Kříženec

Puntíkatý fešák...
Kontaktní, mlsný a mazlivý pejsek, který nezažil nic dobrého. Z toho důvodu se cizích lidí stále trošku bojí, ale to se jistě brzy změní. S trpělivým a milujícím pánem se z něj stane luxusní voříšek :)
Útulek Mělník Řípská tel.: poslat email http://www.msoz.cz/rubrika/nabidka-psu/
Kontakt

poslat email

Pejsci k adopci na stránkách Home4Pets.
25.7.

Německý ovčák na prodej bez PP

Krásný ovčák...7 let
Hezký, velký, ale bojácný pejsek, který celý život strávil v útulku. Stále čeká na svého člověka, který ho naučí nebát se a být veselým a sebevědomým psím fešákem :)

Útulek pro psy - Karlovy Vary Chodovská ul. - Dvory II.

Kontakt:
Tel.:
Email: poslat email

http://www.utulekpropsy.cz/gallery.php

Pejsci k adopci na stránkách Home4Pets.
25.7.

Kříženci na prodej Kříženec

Nádherné a mohutné dobračisko hledá aktivního pána s laskavou, ale důslednou rukou. Artík potřebuje trošku nastavit mantinely, je poslušný, pokud je na volno, dá se přivolat, ale je to telátko, tak je třeba výchovu dopilovat, aby někomu nechtěně neublížil.

Artuš je velmi temperamentní a jakýkoliv pohyb milující pes. Rád chodí na dlouhé vycházky, na vodítku trochu táhne, chce všude být první a vše očichat, svou radost ze života dává patřičně najevo. Je to také vášnivý aportér.

Lidi miluje, rád si přijde pro pohlazení a podrbání kožichu, k malým dětem nedoporučujeme, mohl by je nechtěně povalit, ale kdyby byli v rodině puberťáci, kteří ho zapojí do svých her, tak bude moc rád. S jinými psy je v pohodě.

Artík byl u pána, který odešel do domova důchodců a tam mu Artíka nedovolili, tak ho musel dát do útulku.
Tento velký, nádherný, chlupatý živel je zdravý, očkovaný, odčervený a kastrovaný....
25.7.

Kříženci na prodej Kříženec

Miláček Spring...
Klidný, kamarádský a milý společník pro každého, kdo hledá oddaného a věrného přítele :)
Městský útulek pro psy Čápka Za Oskolí 2455/ Kroměříž tel.: poslat email http://www.utulekkromeriz.cz/
25.7.

Kříženci na prodej Kříženec

Krásná ovčácká princezna hledá domov u lidí s dobrým srdcem....

I ona je k lidem dobrosrdečná a moc hodná, snášenlivá a společenská, přijde si nadšeně pro pohlazení a užívá si Vaší přízeň. Povahou je skvělá, hravá a konečně už i veselá. Má skvělou osobnost, je to věrná přítelkyně, vyrovnaná a k věku přiměřeně aktivní. Stejně tak, jako dokáže venku řádit jako štěně, pochopila i kouzlo gauče a jednoznačně preferujeme, aby v novém domově směla dovnitř do domu a nebyla jen venkovním psem.
Rita je k dalším pejskům snášenlivá, přátelská, může však časem začít na ostatní žárlit a dominovat. Miluje i děti, vhodná k odrostlejším, rozumným. Ideálně by bylo skvělé, našla-li by domov u starších lidí v domě se zahradou nebo výběhem, na což je zvyklá. Doma se již naučila čistotnosti, nic neničí, vydrží bez problémů. Nemusí kočky.
Hodila by se ke starším či mladším lidem, je...
25.7.

Jack Russell Teriér na prodej bez PP

Prodám pejska JRT s hladkou srstí,je v trikolorní barvě,k odběru je prcek ihned,zvyklý doma i venku,již má kompletní očkování i odčervení,veselá povaha po rodičích,hravý,miluje děti.