Cena  Kč

Inzerát Kernik z Nitra 1, Nitra expiroval.
27.7.

Štěňata NKO

Prodám štěňata německého krátkosrstého ohaře, pejsky s PP, po výborných lovecky vedených rodičích. Odběr koncem srpna.
27.7.

Čivava

Prodám štěňata čivavy, fenky, jedna krátkosrstá a dvě dlouhosrsté. Všechny jsou již k odběru, řádně odčervené a naočkované. Zvyklé doma i venku a chodit na psí záchod. Moc milé a hravé. Nezávazná návštěva vítána. Oba rodiče k vidění.
27.7.

Mojkáč Tomáš

Tomáš je mladý, 1r psík, ktorého pôvodní majitelia nechcú, tak mu hľadáme nový domov. Tomáš je mladý, aktívny psík, ktorý sa teší ľuďom. Má rád deti a je to veľký maznák. Je veľmi spoločenský, má rád prechádzky s deťmi, ktoré ho chodia venčiť. Je poslušný, učenlivý a pohodový psík. Do novej rodinky prinesie určite veľa lásky a radosti. Je vhodný do bytu aj do domu. Tomáš je na adopciu pripravený - očkovaný, odčervený, odblšený, čipovaný a kastrovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Psík sa nachádza vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ho priblížiť. Kontakt: + 421 918 799 186. Email: pomocpsikomvychod@azet.sk

Celý Tomášov album nájdete tu: https://www.facebook.com/pg/pomocpsikomvychod /photos/?tab=album&album_id=1388016164589116
27.7.

Kříženci na prodej Kříženec

Čáááu! Jsem číslo 1809/2016 a hledám parťáka s volným pelíškem. No táák, takového tmavě čokoládového frajera ti bude každý závidět ;-) Ale jsem pěkný éro, takže by jsi měl mít nějaké ty zkušenosti s hafany.. Přijď se za mnou podívat do útulku Troja, kde teď bůhví proč trčím a třeba si padnem do oka!
27.7.

Kříženci na prodej Kříženec

Labradorský retrívr
Židenice (Brno-Židenice), Brno-město, Jihomoravský kraj
Cvrky je kříženec labradora, měří 42 cm a váží 10 kg. Cvrky je typické štěndo - rád si hraje, skotačí, dovádí. Hodí se k aktivním lidem do bytu či domu s přístupem dovnitř, jako rodinný pejsek. Podmínkou adopce je kastrace v dospělosti, podepsání adopční smlouvy a zaplacení adop. poplatku. Cvrky je naočkovaný, odčervený, čipovaný, vet. vyšetřený. Čeká v Košicích.
27.7.

Kříženci na prodej Kříženec

Rudy je velice temperamentní a veselý pejsek, miluje pohyb a dlouhé procházky. Ale v kotci se chová hezky, v době, kdy je zavřený nedemoluje, neštěká ani se nijak nedožaduje nežádoucím chováním pozornosti, proto předpokládám, že by zvládl i bydlení uvnitř domku či v bytě.

Rudy je šikovný, velice učenlivý a vnímavý pes. Pokud s ní nový majitel bude pracovat, bude určitě skvělý žák. Reaguje na přivolání, umí povel "sedni". Na vodítku je dobře zvladatelný. Miluje aportování a hračky všeho druhu.

Je vhodný spíše k člověku, který už určité zkušenosti s pejsky má, při správném vedení bude super parťák a společník.

S fenkami je v pohodě, s druhými pejsky potřebuje postupné seznámení a trochu zkorigovat v počátku, poté už je s většinou psů v pohodě. Je čipovaný a kastrovaný. Home4Pets - adopce pejsků a kočiček.
27.7.

Kříženci na prodej Kříženec

Jerrynka se také ocitla v Ostravě v romském ghettu, které navštěvujeme už minimálně 3/4 roku. Podrobnosti, jak se tam ocitla ani nevíme...údajně ji původní majitelka koupila na inzerát na Bazoši - co na to říci....pak ji nechala u romů. Co víme je, že je to mladá a velmi hodná fenečka, která v dospělosti bude většího vzrůstu, určitě kolem 30 kg. Jerry má zhruba 4 měsíce, začala zrovna přezubovat. Už nyní váží kolem 18 kg. Jedná se pravděpodobně o mix nějakého ovčáka, briarda, knírače - těžko říci, co vše ji v žilách koluje.
Jerry je odčervená, odblešená, čipovaná a do nového domova půjde s podmínkou kastrace.Na vodítku umí, hygienu se učí, bohužel má jednu špatnou vlastnost - škube slepice :-(Jerry je kontaktní, má ráda lidi a určitě chceme, aby mohla mít celodenně kontakt s lidmi, takže pokud nebude v bytě, určitě s přístupem do domu - bude-li v domě.
27.7.

Kříženci na prodej Kříženec

Labradorský retrívr
Židenice (Brno-Židenice), Brno-město, Jihomoravský kraj
Linda je kříženec labradora, měří 40 cm a váží 8 kg. Linduška je typické štěndo - ráda si hraje, skotačí, dovádí. Hodí se k aktivním lidem do bytu či domu s přístupem dovnitř, jako rodinný pejsek. Podmínkou adopce je kastrace v dospělosti, podepsání adopční smlouvy a zaplacení adop. poplatku. Linda je naočkovaná, odčervená, čipovaná, vet. vyšetřená. Čeká v útulku u Košic.
27.7.

Kříženci na prodej Kříženec

Béďa je krásný mohutný pes. K lidem je vstřícný, velmi rád se mazlí. Výšku má 63 cm. Bude ideální k domečku se zahradou a pro aktivního majitele. Béďa má sílu, takže majitel bude muset mít trošku fyzičku. Psí samce Béďa nemusí.utulek Děčín
27.7.

Kříženci na prodej Kříženec

Nádherná fenečka hledá milující domov. Je vhodná do bytu s pravidelnými procházkami nebo domu s přístupem dovnitř. Více informací vám rádi podají pracovníci útulkuTroja.
27.7.

Kříženci na prodej Kříženec

Nádherný statný mladý pan pes hledá milující domov. Vypadá na křížence ovčáka. Ja aktivní, vhodný na výcvik. Rád si hraje, honí s ostatními. Vhodný k domku se zahradou. Více informací vám rádi podají pracovníci útulkuTtroja.
27.7.

Kříženci na prodej Kříženec

Krásný psí klučina hledá domov. Je velmi fixovaný na člověka. Neni rád sám, miluje přítomnost člověka. Má rád děti i ostatní pejsky, se kterými si rád hraje. Ale smečku nemusí. Pouze do domu nebo do bytu, na dvorku se samotný stresuje. Uvnitr je spokojený a nic nezničí. Hledáme mu domov, kde s ním někdo bude skoro pořád. Očkovaný, kastrovaný.
27.7.

Kříženci na prodej Kříženec

Šedo je moc milý psík, k cizím zpočátku nedůvěřivý, po chvíli, když zjistí, že mu nehrozí nebezpečí, se osmělí. S trpělivostí a láskou to bude naprosto skvělý rodinný přítel. Vhodný k aktivním lidem, kteří mu vymyslí program a zabaví ho, je to neúnavný aportér, který se do úmoru dožaduje házení klacíků a míčků. Nemá se rád s jiným psy, fenky, jako každý správný kavalír, může :-). Šedo je očkovaný, odčervený, odblešený, na svůj domov čeká ve Vranově nad Topľou, převoz do ČR lze zajistit. www.home4pets.cz
27.7.

Kříženci na prodej Kříženec

Táňa je 2-letá fenečka, menšího vzrůstu, do 40cm v kohoutku. Je kompletně ošetřená a čipovaná, kastrovaná.
Je to milá fenečka, zvyklá na další fenku, psa a kocoura. Nyní čeká v dočasném domově v rodinném domě. Je hladkosrstá.
Pochází z romské osady, kde nezažila nic dobrého. Těší se z každého pohlazení, přítomnosti člověka.
Kontakt

poslat email
Pejsci k adopci na stránkách Home4Pets.
27.7.

Kříženci na prodej Kříženec

Milý, hodný, velmi přátelský psík hledá své doma....
Hledáme mu trpělivého páníčka, který dá Lolkovi čas, prostor a hlavně pocit bezpečí a lásky.
Lolek na vás čeká v KS Vranov nad Topľou a pokud jste se do něj zamilovali, je možno s převozem do ČR pomoci.
27.7.

Kříženci na prodej Kříženec

Nejkrásnější z nejkrásnějších princezen hledá své království!!!
Tahle psí kráska se jmenuje Bambi. Je většího vzrůstu (cca 50cm), takže ideální domov by byl v rodinném domku se zahradou nebo dvorkem.

Po příchodu do útulku byla hodně plachá (zřejmě v minulosti nezažila nic dobrého), ale postupně se osmělila a naučila se, že lidé můžou být i hodní. Miluje procházky, kontakt s jinými psy/fenami nevyhledává.

Bambi je veterinárně ošetřená, očkovaná a už se moc těší, až se stane ozdobou Vaší rodiny :o).
Karanténní stanice Zvolen, převoz do ČR lze domluvit.
27.7.

Kříženci na prodej Kříženec

Míšánek k nám byl přijat po odebrání ze šílených podmínek, ve kterých živořil po kolena ve vlastním trusu se smečkou psů. Je milý, mazlivý a hodný, ale to vše při dodržení určitých pravidel v přístupu k němu. Rád se mazlí, ale není to typický mazlící plyšáček. Nelibost dává najevo vrčením, v případě nutnosti se neváhá ohnat, pro něho nepříjemnou manipulaci je dobré provádět s náhubkem.


Míša je poměrně osobitý pes, který je sám sobě pánem. Roky žil v zapomnění a naučil se starat sám o sebe.

Má rád dlouhé procházky, je velmi vitální a vytrvalý. Na vodítku chodí hezky, netahá.

S druhými pejsky je kamarád, nevyvolává zbytečně konflikty. Je zvyklý na kočičky, neubližuje jim.

Doma je hodný, nedemoluje, čistotnosti se učí.
Kontakt


Je kastrovaný, čipovaný.

Pejsci k adopci na stránkách Home4Pets.
27.7.

Kříženci na prodej Kříženec

Skvělý hlídač...
Satan je kříženec většího vzrůstu, který by už potřeboval jít domů. V útulku strávil řadu let. Je to vynikající hlídač a svému páníčkovi bude věrným a oddaným parťákem :)
Městský útulek Most
27.7.

Kříženci na prodej Kříženec

Stále aktivní dědula...
Nody je hodný, klidný, mazlivý a nenáročný pejsek střední velikosti, vhodný i ke starším lidem. Pěkně chodí na vodítku, je milým společníkem jak na procházkách, tak doma u gauče :)
Městský útulek pro psy Čápka Za Oskolí 2455/ Kroměříž tel.: poslat email http://www.utulekkromeriz.cz/
27.7.

Kříženci na prodej Kříženec

Kříženec
Hronov, Náchod, Královéhradecký kraj
Velký Atylo...
Krásný, mohutný pes, zpočátku nedůvěřivý, ale po seznámení se milý, hravý a mazlivý obřík :)
MPK Hronov tel.: http://www.mpkhronov.estranky.cz/clanky/pejsci-k-adopci/
Kontakt

poslat email

Pejsci k adopci na stránkách Home4Pets. Adopční poplatek stanoven útulkem.