Cena  Kč

Inzerát svajciarsky duric z Spišská Nová Ves 1, Spišská Nová Ves expiroval.
25.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Eliška je 2 letá nádherná, milá, malá huňatá kulička, kříženečka jezevčíka a berňáčka. Je úplně úžasná, kožíšek má jak samet, je to milá psí holčička, vychovaná, poslušná a vděčná za každé pohlazení. Je úžasně mazlivá, je ráda venku, doma jí je teplo, takže je nejradši na sněhu. Když je doma, tak si spíš jde lehnout na pelíšek do zádveří. Je to vděčný ocásek, pořád za námi chodí Vodítko dost táhne, takže nějakého úplně staršího člověka by asi utahala. Nachází se v dočasné péči u paní Janča Kracíková v Lomnici nad Popelkou. Hledáme ji nový domov v rodinném domečku se zahradou u hodných lidí, kde na ní budou mít dostatek času a bude mít možnost pohybu po zahradě. Uvítala by psího kámoše. Pro úspěšnou adopci je nutná předkontrola a podepsání adopční smlouvy. Kdo máte místečko nejen na dvorku, ale i v srdíčku, volejte! Home4pets
25.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Tito dva psí kluci jsou menší velikosti. Našli se hubení, jak sedávali u hlavní silnice. Nikdo je nehledal. Neznali pohlazení, lidskou společnost, hračky. Všeho si teď plnými doušky užívají a moc se jim to líbí. Jsou moc hodní, nekonfliktní. Černý dostal jméno Lakšman je menší a poslušnejší. Muže být na volno na zahradě, ale nesmí být spolu s Rámem (tím barevným) na volno, to pak utíkají. Ráma je obrovský mazel. Nesmí být bez dozoru puštený ani na zahradě.Na noc si ho dočaskářka bere do postele, on se přitulí, svalí se na bok, stane se z něj úplná, hodná panenka. Lakšman je hravější a akčnější, dooooooost hlídá. Jak se někdo blíží k farmě, tak to hned řeší.

Oba jsou už zvyklí na ostatní pejsky, pěkně si s nimi hrají. Jsou čistotní a můžou být klidně uvnitř. Hledáme jim nový domov u hodných lidí, nejlépe v domku se zahradou a přístupem do domu.Oba jsou kastrovaní.
25.2.

Novofundlandský pes na prodej bez PP

Novofundlandský pes, bez PP
Kostelec nad Labem, Mělník, Středočeský kraj
Baryček je velmi přátelský pejsek s klidnou povahou. Miluje děti, je hodný a poslušný. Má rád i jiné pejsky. Je to mazel s velkou duší. Když Baryčkovi zemřel majitel, dostal se k překupnici a od ní k nám. Baryček se nachází v dočasné péči v Kostelci nad Labem. Je očkovaný, odčervený, čipovaný, kastrovaný. Čeká v dočasné péči.
25.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Rendík hledá milující domov, nebo alespoň dočasnou péči. Je mu 1,5 roku. Má rád lidi, zvyklý na děti. Je to nevyblázněné štěně. Momentálně je celý den uvázaný, protože majiteli likviduje drůbež, je nevhodný k hospodářským zvířatům. Hledáme mu nový domov v rodinném domečku se zahradou u hodných lidí, kde na něj budou mít dostatek času a bude mít možnost pohybu po zahradě. Nachází se u Karlových Varů. Pro úspěšnou adopci je nutná předkontrola a podepsání adopční smlouvy. Ev.číslo 25/2017
25.2.

Bernský salašnický pes na prodej bez PP

Kubíček hledá milující domov. Je to 5,5 letý, klidný, velmi milý a něžný pes. Je hodný a spokojený ve smečce se čtyřma fenkama. Kastrovaný, čipovaný, očkovaný. Nachází se v dočasné péči u manželů Pourových v Hořicích. Hledáme mu nový domov v rodinném domečku se zahradou u hodných lidí, kde na něj budou mít dostatek času a bude mít možnost pohybu po zahradě. Pro úspěšnou adopci je nutná předkontrola a podepsání adopční smlouvy. Čeká v dočasné péči.
25.2.

Bernský salašnický pes na prodej bez PP

S ostatními pejsky nemá problém. Je zdravý, dobře živený, pravidelně očkovaný, odčervený, čipovaný. Je to moc milý, hodný, přátelský, pohodový a nekonfliktní pes. Obří mazlík. Rád by do rodinného domečku se zahradou k hodným lidem s přístupem do domu, kde na něj budou mít dostatek času. Nejlépe ke kastrované fenečce, nebo k jinému nekonfliktnímu pejskovi.
25.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Austinek je roční, hravé štěňátko. Je nekonfliktní, mazlivý, vyrůstal s dětmi. Pán ho dal k adopci, protože na něj nemá čas, pes byl zavřený celé dny a noci v podivné ohradě. Dostali ho pro postižené dítě od primátora Karlových Varů. Zdravotní stav dítěte se rapidně zhoršil a dítě je s maminkou po nemocnicích. Já si vážím toho, že jsou soudní a dávají pejska do adopce. Je očkovaný, odčervený, čipovaný, nejlépe do domku se zahradou a přístupem do domu. Pro úspěšnou adopci je nutná předkontrola a podepsání adopční smlouvy. Nachází se v dočasné péči v Klatovech.
25.2.

Zlatý retrívr na prodej s PP

Přijímáme rezervace na štěňátka zlatého retrievera s PP ze zahraničního spojení.
Štěňátka budou k odběru v druhé polovině května. Předpoklad výborného exteriéru, povahy i zdraví. Budou odchována v láskyplném/domácím prostředí, plně socializována, řádně očkována, odčervená a čipována.
Chovatelský servis ,kupní smlouva, PP a Europas samozřejmostí.
Více informací na tel:, e-mailu: poslat email
Cena dohodou
25.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Valinka je drobná fenka křížence, která byla nalezena ve Hřensku. Zprvu je trošku opatrná, ale za chvilku se rozkouká. Odhadem je jí 5-8 let. Výšku má 40 cm a váží necelých 9 kg.
utulek Děčín
25.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Cesar je 1,5 roku starý kříženec argentinské dogy. Je to velmi silný a statný pes. Výšku má v kohoutku 70 cm. Cesar je velmi temperamentní, nabitý elánem, který potřebuje vybít. Cesar je odrostlé štěně, je pro zkušeného člověka, který ho dokáže usměrnit, nezkazí ho a začne s ním intenzivně pracovat na poslušnosti. Bude svěřen do péče pouze prověřeným lidem, kteří mají s těmito plemeny zkušenosti, a nechtějí si s tímto krásným velkým psem jen zvýšit své ego. Cesar bude na majiteli hodně závislý. Na veterinární ošetření je naprosto v pohodě. Za předpokladu dostatku pohybu, a sportovního vyžití, bude Cesar i přes svoji velikost vhodný do bytu, tak jak dříve žil. Má krátkou srst a především chce být se svojí rodinou, nechce být izolovaný a je vděčný za zájem a pohlazení pánečka..
25.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Stinky je velmi milý a příjemný kříženec ve věku 3 - 4 let. Do útulku přišel podvyživený, váží jen 11 kg... Výšku má 50 cm. Stinky je temperamentní pejsek, který by byl ideální k akčnímu člověku. Psí kluky nemusí, s fenečkami se celkem snáší.
Vrácen z adopce. Bohužel o samotě štěká a vyje a byly problémy se sousedy. utulek Děčín
25.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Tony se jmenuje Baron,neměl vůbel lehký život,velmi strádal a byl pouze uvázaný u boudy,chodila jsem ho krmit,nebyla jsem sama našli se hodní lidé,kterým není osud tohoto pejska lhostejný,přeji mu krásný nový domov,jeho bratr skončil svázaný a utopený v rybníku
25.2.

Bandog na prodej s PP

Chovatelská stanice Mystic bandog přijímá rezervace na krásná štěňátka modré barvy, narozená 15.1. 2017. U nás k vidění oba rodiče, babička štěňat i fenka z předešlého vrhu. Štěňátka se hodí pro ty, kteří chtějí luxusního ochránce svého majetku, rodinného přítele. Oba rodiče vyrovnaných povah. Očkování, odčervení, čip, balíček do začátku a celoživotní chovatelský servis. Najdete nás na http://www.mystic-bandog.cz/ nebo www.facebook.com/mysticbandogkennels/
25.2.

Labradorský retrívr na prodej s PP

Labradorský retrívr, s PP
Židenice (Brno-Židenice), Brno-město, Jihomoravský kraj
Do naší CHS se vrátila z vážných rodinných důvodů krásná tmavě čokoládová holčička, kterou nabízíme jen vážným zájemcům, jen do výborných podmínek. Fenečka je skvěle socializovaná, poslušná, veselá, miluje děti, jiné pejsky, procházky, je zvyklá doma, pro svou povahu velmi vhodná na canisterapii, je to velký mazlík. Více informací rádi poskytneme na telefonu nebo emailu: poslat email
25.2.

Yorkšírský teriér na prodej bez PP

Jorkšírský teriér-nádherná,vitální štěnata.Očkovaná,odčervená,ocásek zkrácen,ouška stojící,učeni na noviny(plínku).Rodiče bohatě osrstění,ocelově-modrotříslové barvy s PP.(FCI).M:2,40kg.o:1,60kg.Cena fenky 7000kč.Kupní smlouva.Odběr ihned.
25.2.

Čivava na prodej bez PP

Čivava, bez PP
Horoměřice, Praha-západ, Středočeský kraj
Cena4,500 CZK
Psíček připravený k odběru, čeká na novou rodinu. Pejsek je bez vady, má kulatou hlavičku s krátkým čumáčkem a v dospělosti bude malého vzrůstu cca 1,6kg. Má už kompletní vakcinaci včetně vztekliny a je opatřený mikročipem pro identifikaci. Kupní smlouva a startovací balíček samozřejmostí, mamku pejska u nás uvidíte. Kontaktujte mne prosím mailem.
25.2.

Jack Russell Teriér na prodej s PP

Prodám Hodným lidem JRTs PP jménem Arty.Je kastrovaný.Arty miluje děti i dospělé.Se zvířaty se kamarádí.Miluje míček klacík cokoliv mu člověk hází.Je velice kontaktní.Bohužel po jeho kastraci ho zbytek smečky odmítá přijmout zpět.Proto mu hledáme nový domov ,kde by byl právoplatným členem rodiny.Arty je veselý mladík plný elánu a určitě mu bude fajn v mladé rodině kde jsou děti.Proto prosím jen vážné zajemce.Cena dohodou.
25.2.

Beauceron na prodej s PP

Beauceron, s PP
Bohumín, Karviná, Moravskoslezský kraj
Cena4,000 CZK
Nabízím k prodeji 9 měsíčního pejska Beaucerona. Pejsek je milý, hodný, hravý, učenlivý, inteligentní,zvyklý na děti, kamarádský k ostatním psům. Je očkovaný, s čipem a Europassem. Hledá páníčka který mu bude věnovat dostatek času a pohybu. Pouze do dobrých rukou. Důvodem prodeje je nedostatek času na pejska. V případě zájmu mne kontaktujte přes e-mail či SMS.
25.2.

Čivava na prodej bez PP

Čivava, bez PP
Chotutice, Kolín, Středočeský kraj
Cena1,500 CZK
Nabízím dospělou fenu čivava.Narozená 16.10.2010. Jen do dobrých rukou,ne k chovu.Krátkosrstá,barva béžová.Pravidelně odčervovaná,očkovaná,zdravá ,čilá.Má klidnou, milou povahu hodná,přítulná,přátelská . Cena 1 500 Kč.Další informace Vám radí poskytneme telefonicky .
25.2.

Karelský medvědí pes na prodej s PP

Prodám psa - Karelský medvědí pes s PP, v březnu mu bude 1 rok. Povahově výborný, má rád lidi i zvířata, je ve výborné fyzické kondici a není agresivní. Je od mládí lovecky vedený - umí hledat, přinášet, stopovat - vše je ale třeba stále pilovat. Miluje prostor a dlouhé procházky, umí už také výborně plavat a přinášet i z vody. Bude výborným společníkem pro toho, kdo mu věnuje hodně času. Důvod prodeje - přestože má celodenní velký výběh kolem domu a každý den chodí na dlouhé procházky, zachutnala mu svoboda a začal utíkat za jinými psi, kteří brouzdají kolem domu - nechci ho mít zavřeného v kotci většinu dne - potřebuje změnu prostředí a jiného vůdce, který nastolí nová pravidla. Na dotazy rád odpovím, či zašlu více fotek nebo videí.