Cena  Kč

Inzerát Americky Bandog s PP z Smižany, Spišská Nová Ves expiroval.
19.2.

Labradorský retrívr na prodej bez PP

K odběru ihned máme pouze černé kluky.Jsou očkovaný odčervený.Pouze volat pokud máte zájem na sms neodpovídáme.
19.2.

Čivava na prodej bez PP

Čivava, bez PP
Dolní Poustevna, Děčín, Ústecký kraj
Kremoveho pejska civavy s modrymi geny po obou rodicich,jiz 3x ockovan!
19.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Krásná ovčácká princezna hledá domov u lidí s dobrým srdcem....

I ona je k lidem dobrosrdečná a moc hodná, snášenlivá a společenská, přijde si nadšeně pro pohlazení a užívá si Vaší přízeň. Povahou je skvělá, hravá a konečně už i veselá. Má skvělou osobnost, je to věrná přítelkyně, vyrovnaná a k věku přiměřeně aktivní. Stejně tak, jako dokáže venku řádit jako štěně, pochopila i kouzlo gauče a jednoznačně preferujeme, aby v novém domově směla dovnitř do domu a nebyla jen venkovním psem.
Rita je k dalším pejskům snášenlivá, přátelská, může však časem začít na ostatní žárlit a dominovat. Miluje i děti, vhodná k odrostlejším, rozumným. Ideálně by bylo skvělé, našla-li by domov u starších lidí v domě se zahradou nebo výběhem, na což je zvyklá. Doma se již naučila čistotnosti, nic neničí, vydrží bez problémů. Nemusí kočky.
Hodila by se ke starším či mladším lidem, je...
19.2.

Irský teriér na prodej bez PP

Veselý, mazlivý, hravý, poslušný a čistotný chlupatý kamarád hledá trvalý a láskyplný domov.

Miluje pohlazení a vlídné slovo, zbožňuje procházky, ale také rád odpočívá po dobré baště. Svému páníčkovi dá celé své srdce, když ho bude mít rád, bude se k němu chovat laskavě a bude o něj pravidelně pečovat. Ačkoliv má svou paničku rád, víme, že už není v jejích silách ( 81 letá paní se špatnou motorikou a se "snivou náladou") se o něj nadále starat a proto hledáme nový domov, kde by si v klidu a radosti mohl dožít zbytek svého života.
K fenečkám i pejskům je přátelský, ale trvalé bydlení by bral jako jedináček nebo s nějakou psí fešandou. S lidmi ani dětmi nemá problém, doma vydrží sám. Bude tady ještě řádit minimálně 5 let, tak nezkusíte to s ním, prosím? Jaký opravdu je však nejlépe poznáte pokud si spolu vyjdete třeba na zkušební procházku a vzájemně se očucháte. :-)


V...
19.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Aktivní čipera plný energie a radosti ze života u něhož je věk pouhé číslo. Dlouhé procházky zvládá v poklusu, běhá, blbne, zbožňuje hlavně míčky a aportování, prostě tělem i duší je to stále mlaďoch! Nesmírně miluje lidi, je šťastný v jejich společnosti, potřebuje být stále v blízkosti svého člověka a velmi špatně snáší jakékoliv odloučení od něj a samotu. Být o samotě nezvládá, to velmi smutní, naříká a pláče. Nejlépe by mu proto bylo u lidí, kteří jsou hodně doma, ideálně mladší a aktivní důchodci, kteří mu ještě mohou dopřát hraní, blbnutí, dlouhé procházky a výlety, které Maxík miluje. Baráček se zahrádkou by byl pro něj naprostý ideál, samozřejmě jedině s bydlením uvnitř se svými lidmi. Žil celý život v bytě, umí se v něm chovat, má perfektní hygienické návyky, jen pokud zůstane dlouho sám doma, občas začne ,uklízet', shazovat a přesouvat věci, ovšem nikdy nic...
19.2.

CANE CORSO

Prodám štěně CANE CORSO s PP, barvy žluté, černé, modré a černé žíhané, rodiče import Itálie a Srbsko, zdraví, výstavně úspěšní JCH ČR, SK, světový vítěz, grand šampion SK, Maďar. BOB, Nár. vít., jsou klidní, učenliví, přátelští. Očkovaná., odčervená štěňata,socializovaná, ocásek nekupírovaný. Výběr ze dvou vrhů. Kupní smlouva a chovat. servis samozřejmostí. Další info a fotky na www.zkolackovarance.cz . TEL: 00420 602 871 189, kolacekr@seznam.cz
19.2.

Australský ovčák na prodej s PP

Australský ovčák s pp Chovatelská stanice Great Lady nabízí k prodeji blue merle fenecku View To The Blue Great Lady .Fenecka je narozena 17.8.2016, fenecka je vhodná do chovu i na vystavy nebo mazlíček nebo na ruzne psy sporty .Fenecka je pravidelně odčervena,očkovana,čipovana a ma vyšetření očí negativní.Prosím psát jen vážní zájemci .Foto rodičů v inzerate,foto fenecky po vyžádání zašlu.


Otec:Oasis Waterfall Great Lady,

Matka:Gemmells True Balance
Jessy s  poháry (600x450)
Jessy (600x450)Lom z Vinného kraje (600x400)Štěňata (600x450)Štěně(450x600)
19.2.

Štěňata Německého krátkosrstého ohaře (NKO) s PP

Německý ohař, fena i pes, s PP
Kobylí
zobrazit inzerát
Chovatelská stanice Vlčí hrdlo si Vám dovoluje nabídnout štěňátka NKO po výstavně i
pracovně úspěšných rodičích, která se narodí začátku března 2017. Přijímám předběžné rezervace. Matka - Jessy Vlčí hrdlo (PZ,V1,Klubový vítěz,CAC,BOB - vítěz plemene). Otec - Lom z Vinného kraje (PZ,VZ 1 cena - Mem.Milana Novotného 2010,Výborný,CAC). Štěňátka budou s PP, očkovacím průkazem, odčervená a naočkovaná. Seriozní přístup, kompletní chovatelský servis a slušné jednání je u nás samozřejmostí. Těšíme se na Vaše zavolání i na Vaši případnou osobní návštěvu. Fotky štěňat jsou z minulého spojení stejných rodičů.
Stránky chovné stanice: www.vlci-hrdlo.webnode.cz
19.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Klidná, tichá, něžná, moc milá a nenáročná fenečka, která je vděčná za každé pohlazení. Je velmi čistotná, když má potřebu se vyvenčit, štěkne si :). Pejsků, feneček a kočiček si nevšímá, má oči jen pro svého člověka.
Na vodítku umí chodit pěkně, drží se člověka a zvědavě se rozhlíží po okolí, na zavolání přiběhne.
Celinka je očkovaná, odčervená, KASTROVANÁ a připravená vyrazit do nového, milujícího domova.
19.2.

Americký pitbulteriér na prodej bez PP

Chuďas má za sebou špatnou část svého života, kdy se ho zbavili a vyhodili. Je smutný a čeká na svého zachránce v útulku v Břeclavi.
19.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Lisa je velmi kontaktní - miluje mazlení a hlazení. Je nenáročná - stačí jí něco na zub, čerstvá voda a spousta lásky. Na oplátku rozdává měrou více než vrchovatou lásku, přátelství, něhu, věrnost, klid a úsměv. I k jiným psům se chová stějně - vždy se srdcem na dlani, pochopením a respektem. Její láskyplná aura ovlivnila dokonce i útulkového kocourka a to už je co říct :o).

Lisa hledá bydlení v domečku se zahrádkou (a přístupem dovnitř) klidně u starších majitelů, bude vděčná za procházky v parku. Je očkovaná, odčervená, čipovaná a kastrovaná, výška v kohoutku 33cm.
19.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Nádherné a mohutné dobračisko hledá aktivního pána s laskavou, ale důslednou rukou. Artík potřebuje trošku nastavit mantinely, je poslušný, pokud je na volno, dá se přivolat, ale je to telátko, tak je třeba výchovu dopilovat, aby někomu nechtěně neublížil.

Artuš je velmi temperamentní a jakýkoliv pohyb milující pes. Rád chodí na dlouhé vycházky, na vodítku trochu táhne, chce všude být první a vše očichat, svou radost ze života dává patřičně najevo. Je to také vášnivý aportér.

Lidi miluje, rád si přijde pro pohlazení a podrbání kožichu, k malým dětem nedoporučujeme, mohl by je nechtěně povalit, ale kdyby byli v rodině puberťáci, kteří ho zapojí do svých her, tak bude moc rád. S jinými psy je v pohodě.

Artík byl u pána, který odešel do domova důchodců a tam mu Artíka nedovolili, tak ho musel dát do útulku.
Tento velký, nádherný, chlupatý živel je zdravý, očkovaný, odčervený a kastrovaný....
19.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Zlatý retrívr
Židenice (Brno-Židenice), Brno-město, Jihomoravský kraj
Maxík je aktivní pejsek, velmi temperamentní a energický. Rád běhá a vyžaduje hodně pravidelného pohybu, proto pro Maxíka hledáme aktivní majitele - lidi, kteří mají rádi pohyb a rádi tráví svůj volný čas v přírodě. Je to velmi kontaktní psík, který miluje lidi a velmi dobře reaguje na dětičky, takže se hodí i jako rodinný psík k dětem. Ty si ho velmi rychle oblíbí kvůli jeho veselé a zábavné povaze. S jinými fenkami si rozumí, psíky si však vybírá. Je vhodný na psí sporty. Velmi rád běhá a skáče, dokáže dokonce vyskočit do velmi velké výšky. Na procházkách chodí pěkně na vodítku i bez něj. Má hygienické návyky, je očkovaný, čipovaný a kastrovaný. Je vhodný do domu s celoročním přístupem dovnitř nebo bytu.
19.2.

Jezevčík na prodej s PP

Jezevčík, s PP
Petrovice u Uhelné Příbramě, Uhelná Příbram, Havlíčkův Brod, Kraj Vysočina
Cena4,000 CZK
:Chovatelská stanice z Válovy zahrady nabízí 5 měsíčního pejska jezevčíka DRS s PP z osvědčené pracovní německé linie vom Leoprechting. Po rodičích: Eso z Válovy zahrady x Xera-Re-Fil, krevně upevněno 2:3 na legendárního Chlupa od Petrboka. Štěňata mají veliký předpoklad pracovitosti a pěkného exteriéru. Očkovaní,odčerveni
19.2.

Německý ovčák na prodej bez PP

Krásný ovčák...7 let
Hezký, velký, ale bojácný pejsek, který celý život strávil v útulku. Stále čeká na svého člověka, který ho naučí nebát se a být veselým a sebevědomým psím fešákem :)

Útulek pro psy - Karlovy Vary Chodovská ul. - Dvory II.

Kontakt:
Tel.:
Email: poslat email

http://www.utulekpropsy.cz/gallery.php

Pejsci k adopci na stránkách Home4Pets.
19.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Sisa sice vypadá jako čertík z pohádky, ale zdání klame - je to milá a veselá fenka, která nemá z čertovské povahy ani co by se za nehet vešlo. Miluje všechny bez ohledu na věkovou kategorii, vzhled a případný handicap - sama má jednu nožku nefuknční (stará neléčená zlomenina). Nevíme, zda by to spravila operace, každopádně Sisa to jako nedostatek nevnímá a vesele si hopká na 3 zdravých nožkách.

S ostatními psy je nekonfliktní, problém může nastat jen u jídla (to si hlídá). Vychází i s kočkami. Ideální domov by našla v domku se zahrádkou (a přístupem dovnitř).

Sisa je čipovaná, veterinárně ošetřená, očkovaná, zbavena parazitů a kastrovaná. Výška v kohoutku 38cm.
19.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Puntíkatý fešák...
Kontaktní, mlsný a mazlivý pejsek, který nezažil nic dobrého. Z toho důvodu se cizích lidí stále trošku bojí, ale to se jistě brzy změní. S trpělivým a milujícím pánem se z něj stane luxusní voříšek :)
Útulek Mělník Řípská tel.: poslat email http://www.msoz.cz/rubrika/nabidka-psu/
Kontakt

poslat email

Pejsci k adopci na stránkách Home4Pets.
19.2.

Kříženci darování Kříženec

Sam je čtyřletý kříženec bernského salašnického psa a německého ovčáka. Potřebuje zkušeného, klidného a dostatečně důsledného páníčka, kterého by respektoval. Potom je to poslušný pes, pro kterého je radost plnit pánečkovo pomyšlení. Má výborné přivolání, umí sedni, lehni, zůstaň. Zvládá jízdu autobusem i tramvají, je čistotný, s ostatními psy vychází zpravidla dobře. Rád aportuje... Na druhou stranu dokáže být dostatečně důrazný a neváhá i kousnout. Pes je očkovaný, čipovaný a kastrovaný. Tel.:
19.2.

Yorkšírský teriér na prodej s PP

Prodám štěňátka pejsků s PP nar.13.12.2016 - o:JCH.Bady Bardynela - m:Lola Simply Údolí Vrchlice.Štěňátka budou očkovaná,odčervená,tetovaná s kupní smlouvou a chovatelským balíčkem.Odběr bude 1.2.2017.Tel.
englihbudog
19.2.

Anglický buldok na prodej s PP

Anglický buldok, fena, s PP
Praha, Hlavní město Praha
Cena2,997 CZK
zobrazit inzerát
Malá rodinná chovatelská stanice Bullflower Hill nabízí k prodeji vymazleného chlapečka. Otec Jr Ch Rembombory Caobas (import Španělsko), matka Simply Chanel Bajoka. Oba k vidění u nás. Odběr možný únor/březen. V době odběru budou štěňátka očkována, odčervena, čipována a vybavena Pet pasem. Kupní smlouva a chovatelský servis jsou u nás samozřejmostí. Pejsci jsou odchováváni v domácím prostředí a s dětmi. Více informací včetně ceny podáme v e-mailu poslat email