Cena  Kč

Inzerát Nádherne 2mesačné šteniatka tibetského Španiela z Poprad 1, Poprad expiroval.
19.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Velký mazel, který je vhodný k mladým a aktivním lidem nejlépe k baráčku se zahradou a vysokým plotem s přístupem dovnitř domu. Nerad je sám, takže pokud by nebyl se svými páníčky 24 hodin denně, tak za nimi bude utíkat. Doma sám chvíli štěká a kňučí, po chvíli přestane, přesto by pro něj, na dobu nezbytně nutnou, kdy budou páníčci pryč, byla vhodná voliéra se zateplenou boudou. Venku je rád, ale je zvyklý spát doma.
Nemá problémy se psy a je zvyklý na koně i kočky, které občas prožene, ale neublíží jim. Dasty je kříženec něčeho velkého, má 38 kg a krásné vysoké nohy.
Je očkovaný, odčervený a čeká ho kastrace. Do nového domova půjde po podepsání adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku.
19.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Zapomenutá dušička, která uvízla od štěněte v útulku, ale stále doufá, že najde svoji milující a aktivní rodinu. Živý a energický pejsek, který dostal jméno Démon.
Veselý a něžný, mladý a svůj....Kříženec labradora s povahou tohoto plemene, vroucně a toužebně vyhlíží svoje štěstí. Černá kulička, která čeká na svůj domov už dlouho...
Útulek Lukavice, Lukavice 222, Rychnov nad Kněžnou TEL:
poslat email
Pejsci k adopci na stránkách Home4Pets.
19.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Miláček Spring...
Klidný, kamarádský a milý společník pro každého, kdo hledá oddaného a věrného přítele :)
Městský útulek pro psy Čápka Za Oskolí 2455/ Kroměříž tel.: poslat email http://www.utulekkromeriz.cz/
19.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Kříženec
Valašské Meziříčí, Vsetín, Zlínský kraj
Pejsek důchodce tráví čas v útulku. Moc by si přál k domečku do teplého pelíšku. Rád by si ještě užíval lásku, bezpečí a teplo domova.
Informace na tel: nebo při osobní návštěvě.

Kontakt na ošetřovatele: p. Blažek

Pejsci k adopci na stránkách Home4Pets.
19.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Dášenka je sympatická psí dáma, které se nejspíše páníček zbavil. Jelikož ji dlouhé měsíce, kdy byla nalezena a krmena hodnými lidmi, nikdo nehledal a nikomu nechyběla, můžeme si jen domyslet, proč se Dášenka najednou ocitla bez domova. Hledáme pro ni tedy nový domov, plný lásky. Dáška je čistotná, váží si všeho co v útulku dostane, od pamlsku až po pelíšek s dekou. Určitě ji doporučujeme do RD s dvorkem, a také ke starším lidem, které by mohla všude doprovázet a ochraňovat. Tato přítulná a kamarádská fenečka je také vhodná k jiným pejskům a jelikož je velká milovnice lidské společnosti, už se moc těší na náruč nového páníčka... http://utulek-naceratice.blog.cz Kontakt Pejsci k adopci na stránkách Home4Pets. Adopční poplatek stanoven útulkem.
19.2.

Bernský salašnický pes na prodej bez PP

Bernský salašnický pes, bez PP
Kobeřice u Brna, Vyškov, Jihomoravský kraj
Cena6,500 CZK
Tři čistokrevné fenečky bez PP,odčervněné,bez paspárků,k odběru půlka března.
19.2.

Kříženci na prodej Kříženec

poslední volné šťěňátko krátkosrsté, fena kříženec Jack rusel teriér a maltézský psík, pes jack rusel teriér, oba rodiče máme doma, šťěňátka budou odčervena a očkována.
19.2.

Německý špic na prodej s PP

Nabízíme k prodeji krásné pejsky s PP.Pejsci jsou výborně socializovaní, vyrůstají v rodině.Jsou očkovaní,několikrát odčerveni,čipovaní s EU pasem a již připraveni do nového domova(jen výborných podmínek).
Blžší info:www.foxriver.cz
19.2.

Yorkšírský teriér na prodej s PP

Yorkšírský teriér, s PP
Svojkov, Česká Lípa, Liberecký kraj
Cena10,000 CZK
Chovatelská stanice Damiss nabízí k prodeji štěňátka jorkšérského teriera – fenečku a pejska. Štěňátka jsou s průkazem původu, po špičkových rodičích, zdravá a bez vad. Jsou vhodná na chov, výstavy nebo jen jako mazlíček. Při odběru budou očkovaná, odčervená a tetovaná. Na cestu dostanou malou výbavičku. Odběr v polovině března 2017. Mob. , www.damiss.net.
Screenshot_2017-02-19-17-38-21
19.2.

Scháním fenku mopse

Mops, fena, bez PP
Ústí nad Labem, Ústecký kraj
Cena5,000 CZK
zobrazit inzerát
Dobrý den,
Schanim stenatko mopse (fenku). Cena max do 5000 Kč . jsem z Děčína ale nemám problém zajet do okolních krajů .
19.2.

Ruská barevná bolonka na prodej s PP

Barevná ruská bolonka (6 měsíční) s PP kluk, očkovaný, čipovaný, velmi mazlivý, ideální jako společník do rodiny, cena dohodou
19.2.

Knírač střední na prodej s PP

Štěně knírače s PP k zadání, očkovaní, čipovaní, odčervení, rentgeny kloubů 0/0, již k odběru, cena dohodou. Hledáte aktivního pejska na jaro? Neváhejte
19.2.

Labradorský retrívr na prodej bez PP

K odběru ihned máme pouze černé kluky.Jsou očkovaný odčervený.Pouze volat pokud máte zájem na sms neodpovídáme.
19.2.

Čivava na prodej bez PP

Čivava, bez PP
Dolní Poustevna, Děčín, Ústecký kraj
Kremoveho pejska civavy s modrymi geny po obou rodicich,jiz 3x ockovan!
19.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Krásná ovčácká princezna hledá domov u lidí s dobrým srdcem....

I ona je k lidem dobrosrdečná a moc hodná, snášenlivá a společenská, přijde si nadšeně pro pohlazení a užívá si Vaší přízeň. Povahou je skvělá, hravá a konečně už i veselá. Má skvělou osobnost, je to věrná přítelkyně, vyrovnaná a k věku přiměřeně aktivní. Stejně tak, jako dokáže venku řádit jako štěně, pochopila i kouzlo gauče a jednoznačně preferujeme, aby v novém domově směla dovnitř do domu a nebyla jen venkovním psem.
Rita je k dalším pejskům snášenlivá, přátelská, může však časem začít na ostatní žárlit a dominovat. Miluje i děti, vhodná k odrostlejším, rozumným. Ideálně by bylo skvělé, našla-li by domov u starších lidí v domě se zahradou nebo výběhem, na což je zvyklá. Doma se již naučila čistotnosti, nic neničí, vydrží bez problémů. Nemusí kočky.
Hodila by se ke starším či mladším lidem, je...
19.2.

Irský teriér na prodej bez PP

Veselý, mazlivý, hravý, poslušný a čistotný chlupatý kamarád hledá trvalý a láskyplný domov.

Miluje pohlazení a vlídné slovo, zbožňuje procházky, ale také rád odpočívá po dobré baště. Svému páníčkovi dá celé své srdce, když ho bude mít rád, bude se k němu chovat laskavě a bude o něj pravidelně pečovat. Ačkoliv má svou paničku rád, víme, že už není v jejích silách ( 81 letá paní se špatnou motorikou a se "snivou náladou") se o něj nadále starat a proto hledáme nový domov, kde by si v klidu a radosti mohl dožít zbytek svého života.
K fenečkám i pejskům je přátelský, ale trvalé bydlení by bral jako jedináček nebo s nějakou psí fešandou. S lidmi ani dětmi nemá problém, doma vydrží sám. Bude tady ještě řádit minimálně 5 let, tak nezkusíte to s ním, prosím? Jaký opravdu je však nejlépe poznáte pokud si spolu vyjdete třeba na zkušební procházku a vzájemně se očucháte. :-)


V...
19.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Aktivní čipera plný energie a radosti ze života u něhož je věk pouhé číslo. Dlouhé procházky zvládá v poklusu, běhá, blbne, zbožňuje hlavně míčky a aportování, prostě tělem i duší je to stále mlaďoch! Nesmírně miluje lidi, je šťastný v jejich společnosti, potřebuje být stále v blízkosti svého člověka a velmi špatně snáší jakékoliv odloučení od něj a samotu. Být o samotě nezvládá, to velmi smutní, naříká a pláče. Nejlépe by mu proto bylo u lidí, kteří jsou hodně doma, ideálně mladší a aktivní důchodci, kteří mu ještě mohou dopřát hraní, blbnutí, dlouhé procházky a výlety, které Maxík miluje. Baráček se zahrádkou by byl pro něj naprostý ideál, samozřejmě jedině s bydlením uvnitř se svými lidmi. Žil celý život v bytě, umí se v něm chovat, má perfektní hygienické návyky, jen pokud zůstane dlouho sám doma, občas začne ,uklízet', shazovat a přesouvat věci, ovšem nikdy nic...
19.2.

CANE CORSO

Prodám štěně CANE CORSO s PP, barvy žluté, černé, modré a černé žíhané, rodiče import Itálie a Srbsko, zdraví, výstavně úspěšní JCH ČR, SK, světový vítěz, grand šampion SK, Maďar. BOB, Nár. vít., jsou klidní, učenliví, přátelští. Očkovaná., odčervená štěňata,socializovaná, ocásek nekupírovaný. Výběr ze dvou vrhů. Kupní smlouva a chovat. servis samozřejmostí. Další info a fotky na www.zkolackovarance.cz . TEL: 00420 602 871 189, kolacekr@seznam.cz
19.2.

Australský ovčák na prodej s PP

Australský ovčák s pp Chovatelská stanice Great Lady nabízí k prodeji blue merle fenecku View To The Blue Great Lady .Fenecka je narozena 17.8.2016, fenecka je vhodná do chovu i na vystavy nebo mazlíček nebo na ruzne psy sporty .Fenecka je pravidelně odčervena,očkovana,čipovana a ma vyšetření očí negativní.Prosím psát jen vážní zájemci .Foto rodičů v inzerate,foto fenecky po vyžádání zašlu.


Otec:Oasis Waterfall Great Lady,

Matka:Gemmells True Balance
Jessy s  poháry (600x450)
Jessy (600x450)Lom z Vinného kraje (600x400)Štěňata (600x450)Štěně(450x600)
19.2.

Štěňata Německého krátkosrstého ohaře (NKO) s PP

Německý ohař, fena i pes, s PP
Kobylí
zobrazit inzerát
Chovatelská stanice Vlčí hrdlo si Vám dovoluje nabídnout štěňátka NKO po výstavně i
pracovně úspěšných rodičích, která se narodí začátku března 2017. Přijímám předběžné rezervace. Matka - Jessy Vlčí hrdlo (PZ,V1,Klubový vítěz,CAC,BOB - vítěz plemene). Otec - Lom z Vinného kraje (PZ,VZ 1 cena - Mem.Milana Novotného 2010,Výborný,CAC). Štěňátka budou s PP, očkovacím průkazem, odčervená a naočkovaná. Seriozní přístup, kompletní chovatelský servis a slušné jednání je u nás samozřejmostí. Těšíme se na Vaše zavolání i na Vaši případnou osobní návštěvu. Fotky štěňat jsou z minulého spojení stejných rodičů.
Stránky chovné stanice: www.vlci-hrdlo.webnode.cz