Cena  Kč

Inzerát Grifonek Brabantský z Líšeň, Brno-město expiroval.
26.2.

Pudl na prodej bez PP

PRODÁM štěňátka trpasličího bílého pudlíka bez PP, krásně bílá, očkovaná, socializovaná, k odběru za týden od 5.března 2017, tel.
26.2.

Jack Russell Teriér na prodej s PP

Chovatelská stanice nabízí štěňátka s PP. Otec import Itálie - Eto´o dei Jack Del Sud - PL 0/0,Dov.neg.,Baer +/+, matka : CH.Foxy z Husitova kraje - PL 0/0,Dov.neg,Baer +/+,norovací zkoušky.Oba rodiče u nás k vidění.Výborných povah. Štěňátka jsou odchovávaná v běžném chodu domácnosti, zvyklá na psi, děti.Samozřejmostí smlouva. Startovací balíček do začátku. Čipovaná, očkovaná a odčervená. Vymazlená :) Nezávazná návštěva vítána. www.zhusitovakraje.cz
26.2.

Čivava na prodej bez PP

Prodám čokol pejska krátkosrstho odčerven, očkován krmen granulkami rodiče kolem 2 kg
26.2.

Čivava na prodej bez PP

Prodám krásne fenky jedna krátko a druhá dlouho srstá odběr zač března očkování,odčervení ,očkovací průkaz rodiče kolem 2 kg
26.2.

Cairn teriér na prodej s PP

Cairn teriér, s PP
Kyjov, Hodonín, Jihomoravský kraj
Nabízíme fenku cairn teriéra s PP po kvalitních rodičích v barvě pšeničné s maskou. Kerni mají předpoklady k výcviku, sportům, výstavní kariéře, ale hlavně to jsou perfektní společníci pro aktivní činnosti i pro odpočinek. Očkovaná, odčervená, čipovaná a výborně socializovaná. Chovatelský servis samozřejmostí.
26.2.

Bearded kolie na prodej s PP

Zadáme štěňátka bearded kolie s PP ze zahraničního krytí. Předpokládané narození v půlce března 2017. Oba rodiče jsou zdraví – DKK 0/0, plnochrupí, povahově velmi vyrovnaní, exteriérově kvalitní a nepříbuzní. Štěňátka budou vhodná na chov, výstavy, sport nebo také jako společník do rodiny a skvělý kamarád. Veškeré informace naleznete na našem webu: www.bearded.cz, e-mail: poslat email tel.: . Neváhejte nás kontaktovat!
25.2.

Rhodézský ridgeback na prodej s PP

CHS od Cykasu nabízí 10 krásných štěňátek z vrhu O. 5 kluků a 5 holčiček po vynikajících rodičích.
O: Multi.Ch. ÉCAILLE ANUNNAKI. M: Multi.Ch. MINNIE OD CYKASU. Matka i babička lovecky vedení. Předpoklad velmi hezkého exteriéru, ale hlavně vynikající povahy. Perfektní socializace štěňátek, celodenní péče, 20 let zkušeností s plemenem, pátá generace RR v naší CHS. Poradenství i po prodeji štěňátek samozřejmostí. Miminka jsou krásná, budou vymazlená a k odběru na konci března. Více info na: www.ridgeback-odcykasu.info nebo
25.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Eliška je 2 letá nádherná, milá, malá huňatá kulička, kříženečka jezevčíka a berňáčka. Je úplně úžasná, kožíšek má jak samet, je to milá psí holčička, vychovaná, poslušná a vděčná za každé pohlazení. Je úžasně mazlivá, je ráda venku, doma jí je teplo, takže je nejradši na sněhu. Když je doma, tak si spíš jde lehnout na pelíšek do zádveří. Je to vděčný ocásek, pořád za námi chodí Vodítko dost táhne, takže nějakého úplně staršího člověka by asi utahala. Nachází se v dočasné péči u paní Janča Kracíková v Lomnici nad Popelkou. Hledáme ji nový domov v rodinném domečku se zahradou u hodných lidí, kde na ní budou mít dostatek času a bude mít možnost pohybu po zahradě. Uvítala by psího kámoše. Pro úspěšnou adopci je nutná předkontrola a podepsání adopční smlouvy. Kdo máte místečko nejen na dvorku, ale i v srdíčku, volejte! Home4pets
25.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Tito dva psí kluci jsou menší velikosti. Našli se hubení, jak sedávali u hlavní silnice. Nikdo je nehledal. Neznali pohlazení, lidskou společnost, hračky. Všeho si teď plnými doušky užívají a moc se jim to líbí. Jsou moc hodní, nekonfliktní. Černý dostal jméno Lakšman je menší a poslušnejší. Muže být na volno na zahradě, ale nesmí být spolu s Rámem (tím barevným) na volno, to pak utíkají. Ráma je obrovský mazel. Nesmí být bez dozoru puštený ani na zahradě.Na noc si ho dočaskářka bere do postele, on se přitulí, svalí se na bok, stane se z něj úplná, hodná panenka. Lakšman je hravější a akčnější, dooooooost hlídá. Jak se někdo blíží k farmě, tak to hned řeší.

Oba jsou už zvyklí na ostatní pejsky, pěkně si s nimi hrají. Jsou čistotní a můžou být klidně uvnitř. Hledáme jim nový domov u hodných lidí, nejlépe v domku se zahradou a přístupem do domu.Oba jsou kastrovaní.
25.2.

Novofundlandský pes na prodej bez PP

Novofundlandský pes, bez PP
Kostelec nad Labem, Mělník, Středočeský kraj
Baryček je velmi přátelský pejsek s klidnou povahou. Miluje děti, je hodný a poslušný. Má rád i jiné pejsky. Je to mazel s velkou duší. Když Baryčkovi zemřel majitel, dostal se k překupnici a od ní k nám. Baryček se nachází v dočasné péči v Kostelci nad Labem. Je očkovaný, odčervený, čipovaný, kastrovaný. Čeká v dočasné péči.
25.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Rendík hledá milující domov, nebo alespoň dočasnou péči. Je mu 1,5 roku. Má rád lidi, zvyklý na děti. Je to nevyblázněné štěně. Momentálně je celý den uvázaný, protože majiteli likviduje drůbež, je nevhodný k hospodářským zvířatům. Hledáme mu nový domov v rodinném domečku se zahradou u hodných lidí, kde na něj budou mít dostatek času a bude mít možnost pohybu po zahradě. Nachází se u Karlových Varů. Pro úspěšnou adopci je nutná předkontrola a podepsání adopční smlouvy. Ev.číslo 25/2017
25.2.

Bernský salašnický pes na prodej bez PP

Kubíček hledá milující domov. Je to 5,5 letý, klidný, velmi milý a něžný pes. Je hodný a spokojený ve smečce se čtyřma fenkama. Kastrovaný, čipovaný, očkovaný. Nachází se v dočasné péči u manželů Pourových v Hořicích. Hledáme mu nový domov v rodinném domečku se zahradou u hodných lidí, kde na něj budou mít dostatek času a bude mít možnost pohybu po zahradě. Pro úspěšnou adopci je nutná předkontrola a podepsání adopční smlouvy. Čeká v dočasné péči.
25.2.

Bernský salašnický pes na prodej bez PP

S ostatními pejsky nemá problém. Je zdravý, dobře živený, pravidelně očkovaný, odčervený, čipovaný. Je to moc milý, hodný, přátelský, pohodový a nekonfliktní pes. Obří mazlík. Rád by do rodinného domečku se zahradou k hodným lidem s přístupem do domu, kde na něj budou mít dostatek času. Nejlépe ke kastrované fenečce, nebo k jinému nekonfliktnímu pejskovi.
25.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Austinek je roční, hravé štěňátko. Je nekonfliktní, mazlivý, vyrůstal s dětmi. Pán ho dal k adopci, protože na něj nemá čas, pes byl zavřený celé dny a noci v podivné ohradě. Dostali ho pro postižené dítě od primátora Karlových Varů. Zdravotní stav dítěte se rapidně zhoršil a dítě je s maminkou po nemocnicích. Já si vážím toho, že jsou soudní a dávají pejska do adopce. Je očkovaný, odčervený, čipovaný, nejlépe do domku se zahradou a přístupem do domu. Pro úspěšnou adopci je nutná předkontrola a podepsání adopční smlouvy. Nachází se v dočasné péči v Klatovech.
25.2.

Zlatý retrívr na prodej s PP

Přijímáme rezervace na štěňátka zlatého retrievera s PP ze zahraničního spojení.
Štěňátka budou k odběru v druhé polovině května. Předpoklad výborného exteriéru, povahy i zdraví. Budou odchována v láskyplném/domácím prostředí, plně socializována, řádně očkována, odčervená a čipována.
Chovatelský servis ,kupní smlouva, PP a Europas samozřejmostí.
Více informací na tel:, e-mailu: poslat email
Cena dohodou
25.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Valinka je drobná fenka křížence, která byla nalezena ve Hřensku. Zprvu je trošku opatrná, ale za chvilku se rozkouká. Odhadem je jí 5-8 let. Výšku má 40 cm a váží necelých 9 kg.
utulek Děčín
25.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Cesar je 1,5 roku starý kříženec argentinské dogy. Je to velmi silný a statný pes. Výšku má v kohoutku 70 cm. Cesar je velmi temperamentní, nabitý elánem, který potřebuje vybít. Cesar je odrostlé štěně, je pro zkušeného člověka, který ho dokáže usměrnit, nezkazí ho a začne s ním intenzivně pracovat na poslušnosti. Bude svěřen do péče pouze prověřeným lidem, kteří mají s těmito plemeny zkušenosti, a nechtějí si s tímto krásným velkým psem jen zvýšit své ego. Cesar bude na majiteli hodně závislý. Na veterinární ošetření je naprosto v pohodě. Za předpokladu dostatku pohybu, a sportovního vyžití, bude Cesar i přes svoji velikost vhodný do bytu, tak jak dříve žil. Má krátkou srst a především chce být se svojí rodinou, nechce být izolovaný a je vděčný za zájem a pohlazení pánečka..
25.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Stinky je velmi milý a příjemný kříženec ve věku 3 - 4 let. Do útulku přišel podvyživený, váží jen 11 kg... Výšku má 50 cm. Stinky je temperamentní pejsek, který by byl ideální k akčnímu člověku. Psí kluky nemusí, s fenečkami se celkem snáší.
Vrácen z adopce. Bohužel o samotě štěká a vyje a byly problémy se sousedy. utulek Děčín
25.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Tony se jmenuje Baron,neměl vůbel lehký život,velmi strádal a byl pouze uvázaný u boudy,chodila jsem ho krmit,nebyla jsem sama našli se hodní lidé,kterým není osud tohoto pejska lhostejný,přeji mu krásný nový domov,jeho bratr skončil svázaný a utopený v rybníku
25.2.

Bandog na prodej s PP

Chovatelská stanice Mystic bandog přijímá rezervace na krásná štěňátka modré barvy, narozená 15.1. 2017. U nás k vidění oba rodiče, babička štěňat i fenka z předešlého vrhu. Štěňátka se hodí pro ty, kteří chtějí luxusního ochránce svého majetku, rodinného přítele. Oba rodiče vyrovnaných povah. Očkování, odčervení, čip, balíček do začátku a celoživotní chovatelský servis. Najdete nás na http://www.mystic-bandog.cz/ nebo www.facebook.com/mysticbandogkennels/