Cena  Kč

26.6.

Darujem šteniatka Labradora

Darujem šteniatka - krížence labradora. K dispozícii dve čierne fenky. Matka - čistokrvný labrador čokoládovej farby. Majú 6 týždňov.
4.7.

Nemecký ovčiak - čistokrvné šteniatka

Ponúkame na predaj čistokrvné šteniatka nemeckého ovčiaka bez PP, po krásnych, pracovne vedených rodičoch. Matka - čierna s pálením, otec - typu Rex. Odčervené, zaočkované, pripravené k odberu v polovici júla. Lokalita: Čadca a okolie. Cena 100€. Bližšie info na tel. č. +421 910 278 968.
5.6.

Nemecky ovciak typu rex

Predám len fenky NO typu REX, rodičia PP,šteniatka nie, odber možný o 4 týždne
4.7.

Šteniatka Slovenského čuvača

Predám 7 feniek Slovenského Čuvača, zaočkované proti besnote, odčervené a začipované s veterinárnym preukazom.

Šteniatka sú hravé, priateľské. Niektoré majú tendenciu sa hrať na záhradníkov, to ich však pri správnej výchove prejde. Dokážu reagovať na písknutie. V dospelosti pravdepodobne budú kučeravé (krásne ovečky). Majú celodenný voľný výbech, na noc zatvárané do koterca.

Matka je strážnej povahy, Odchovaná v rodinnom dome s veľkou záhradou s prístupom do vnútra.
Otec, Slovenský čuvač, vychovaný na voľno.

Cena 100€, pri rýchlom jednaní dohoda istá.

Odber možný od 9. júla, krpcov môžete prísť pozrieť kedykoľvek.
8.7.

Středoasijský pastevecký pes s PP

Prodám pejska, výběr z několika kluků různých barev, po zdravých rodičích s nulovými kyčlemi - bez známek dysplazie, oba rodiče jsou vyrovnaní hlídači (resp. pokud o nic nejde, venčíme matku společně s kočárkem a její společnost je příjemná a neobtěžující, pokud o něco jde, dá najevo svou nelibost zprvu vrčením/štěkotem a pokud to na protivníka nezabere, jde nekompromisně kousat), spolehlivě střeží jak osoby, tak samostatně majetek. Otec štěňat má 78cm v kohoutku a 72kg. K odběru v polovině června, venkovní odchov, zvyklí jak na maso, tak i granule, vhodně socializovaní. Čip, očkování, kupní smlouva, průkaz původu a chovatelský servis samozřejmostí. Více informací rádi poskytneme.
20.5.

Rhodéský ridgeback štěňátka s PP

Chov. stanice AFRICAN DREAM zadá dva nádherné pejsky ze zcela mimořádného spojení s důrazem nejen na elegantní exteriér, ale především na vyrovnanou povahu a perfektní zdravotní predispozice. Matka: Tusani Winning Wiwien. Otec: Tusani X-CaliburRR. Štěňátka mají výbornou povahu a jsou vhodná zejména do rodin s dětmi, jako domácí mazlíčci a na canisterapii. Pokud hledáte vyrovnaného parťáka pro život s pevným zdravím a nádherným vzhledem, neváhejte nás kontaktovat. Štěňátka odchováváme s maximální péčí, sdílejí s námi náš dům a zahradu, vyrůstají v rodině s dalšími domácími zvířaty a jsou přivyklá malým dětem. Upřednostňujeme trvalý kontakt. Více informací na www.facebook.com/AfricanDreamRR/
21.5.

Rhodéský Ridgeback s PP

ChS Akanaka zadá štěňátka z velmi vyrovnaného vrhu „Boom“ (12 štěňátek - všechna standardní) narozena 21.4.2019 k odběru po 14.6.2019 O: Interchampion, Multichampion Bomani Irsania /Interchampion Bukuru of Sambasi Waters x Champion Art Monroe Helya Ridge/ M: Cathy Morana /Caro od řeky Novohradky x Aliss Angee Magmabona/ Oba rodiče HD A/A, ED O/O, OCD free, plnochrupí, bez alergií, přátelské hravé povahy. Otec výstavně úspěšný, lovecké zkoušky, matka v canisterapeutické praxi. Štěňátka vhodná na výstavy, jako miláček do rodiny i kynologii. Předpoklad velmi pěkného exteriéru, ale hlavně vynikajících povah. Perfektní socializace štěňátek, celodenní péče.
21.5.

Anglický buldok s PP

CHS bere záznam na štěnátka s odběrem začátkem července.o:Del Papiol Skeeter Skelton (import Španělsko ) m: Hermiona Rendog (E + UK).Štěnátka mají velmi zajímavý rodokmen s nepříbuzností na chov v ČR. Jakékoliv otázky mail+tel.Prosím jen opravdové zájemce o plemeno
27.5.

Landseer štěně

CHS prodá štěňátka plemene landseer. Odběr 7/19, velcí obři s přátelskou povahou, milující svoji rodinu, ideální k dětem. www.landseerka.com, tel. 724174482
27.5.

Amstaff

Ponúkam dve fenky rasy amstaff. Očkované, čipované , odčervené. Viac info na dopyt.
5.6.

Pyrenejský horský pes

Chovná stanice z podhůří Jeseníků, nabízí k prodeji štěňátka Pyrenejského horského psa s PP narozena 26.5.2019, spojeni z Francie, doporučení chovu Richard Capel - rodiče výstavní jedinci - šampioni Miléssime du Val de Montserrat s Lizzy II Farma Štěkot zdraví Štěňátka očekáváme většího vzrůstu s vlčími znaky. Odběr 08/2019, vhodné na chov, výstavy, farmy se zvířaty, hlídaní, domácí mazlíčci .Pro nové majitele vybereme štěňátko individuálně podle jejich zájmů, činnosti. Poprodejní servis, poradna. Štěňátka budou 3x odčervena, očkována, čipována, s průkazem původu FCI, europasem, oblíbenou hračkou, socializována. Motivační dopisVašich zájmech a plánech se štěňátkem vítán.
www.bellecolline.cz
8.6.

Auvergnéský ohař s PP

CHS Z Dyjského kaňonu zadá štěňátka auvergneského ohaře narozená 1.6.2019 po těchto rodičích:
Otec: Ares od Mikulova mlýna
DKK - A/A
výstavy: CAC, CACIB, BOS, NV
ZV - I.cena

Matka: Airin Dream of Moravia
DKK - A/A
výstavy: slovenský šampion, 5x CAC, 1x CACA, 4x CACIB, 2x BOB
ZV - I.cena
PZ - I.cena
ZVP - III.cena

Oba rodiče jsou využíváni v praxi.
Předpokládaný odběr od 1.8. nebo dle dohody.
Štěňátka od nás budou odcházet očkovaní, odčervení, čipovaní ,s průkazem původu, pet pasem a kupní smlouvou. Štěňátka budou výborně socializovaná a zvyklá na další psy. Chovatelský servis samozřejmostí. Nezávazná návštěva po domluvě vítána.
10.6.

Prodám štěně NO s PP

Chovatelská stanice Něm.ovčáků prodá 2.měs.pejska s PP po špičkových rodičích. o.Korado Catani Black Avax Hof: výborný 1, IPO2, m. Esprit der Vorteil výborná 1, ZVV1. Oba RTG negativní. Pejsek je očkovaný,odčervený,tetovaný. Vhodný na chov výcvik nebo jen jako kamarád a ochránce rodiny.Připraven k odběru..Kontakt: 725222635.
10.6.

Predám šteniatka nemeckého boxera s PP

hovateľská stanica Indiánsky brloh prijíma rezervácie na šteniatka Nemeckého boxera s preukazom pôvodu ( 3 sučky a 3 psíkovia).

Šteniatka sa narodili 21.05.2019 a k odberu budú v mesiaci júl. Šteniatka budú mať v tom čase vystavený PETPASS, Preukaz o pôvode, budú očipované, odčervené, 1x zaočkované + na cestu dostanú štartovací balíček.

V prípade vážneho záujmu o šteniatko nás prosím kontaktujte na cisle 0905 649 596
13.6.

štěně knírač velký černý s PP - pejsek

Pejsek Body je mohutnější postavy, má hezkou drsnou srst. Body s radostí reaguje na povely. Vyrůstá v rodině s dětmi. Body je výborný hlídač. Je očkovaný, pravidelně odčervovaný a čipovaný. Více info na tel. 602689608 nebo www.kniraczesumavy.cz/wp
16.6.

Rotvajler štěňátka

Fena silné kostry, přítulná Gira Marmak-Rotti
Trh HD 2/0, ED 0/1
Výstavy BOB, Nár.výtěz, CAC CZ, Res. CAC CZ, 
3x V třídy, 2x Obl. Výtěz Zkoušku ZM
Otec: Say Holubí Dům 
Rtg HD, ED frei 
BH, IPO 3 nejlepší poslušnost MK, 
nejlepší obrana MR ,mistr republiky RTW 2018
1.místo, CACT 
Narozeno 8 štěňat: 5 pejsků a 3 fenky 
Datum nar.: 13.5.2019 - odběr v první půlce července. 
Kontaktujte mě na tel.: 607 827 964
18.6.

Maďarský ohař krátkosrstý - štěňata Vizsla

Štěňata Maďarský ohař - Vizsla: Chovatelská stanice Gurdau zadá k odběru štěňátka Maďarských ohařů krátkosrstých. Štěňátka budou vybavena Průkazem původu a Europasem, budou naočkovaná a opakovaně odčervená, před prodejem prohlédnutá veterinářem, prodej bude podložen kupní smlouvou. Oba rodiče jsou milých a přizpůsobivých povah, oba úspěšně absolvovali výstavy, pracovní zkoušky a veterinární testy. Samozřejmostí je u nás vstřícné jednání, možnost výběru štěňátka a následný poradenský servis v oblasti výchovy a výcviku. K odběru budou štěňátka v červnu. Více informací naleznete na FB Chovatelská stanice Gurdau a na FB: Chovatelská stanice Gurdau a nebo http://www.gurdau.cz. Tel: +420724523277
18.6.

Fenka NO s PP

Nabízíme fenku NO s pp z úspěšného spojení viz.foto.
18.6.

Maďarský ohař krátkosrstý - štěňata Vizsla

Štěňata Maďarský ohař - Vizsla: Chovatelská stanice Gurdau zadá k odběru štěňátka Maďarských ohařů krátkosrstých. Štěňátka budou vybavena Průkazem původu a Europasem, budou naočkovaná a opakovaně odčervená, před prodejem prohlédnutá veterinářem, prodej bude podložen kupní smlouvou. Oba rodiče jsou milých a přizpůsobivých povah, oba úspěšně absolvovali výstavy, pracovní zkoušky a veterinární testy. Samozřejmostí je u nás vstřícné jednání, možnost výběru štěňátka a následný poradenský servis v oblasti výchovy a výcviku. K odběru budou štěňátka v červnu. Více informací naleznete na FB Chovatelská stanice Gurdau a na FB: Chovatelská stanice Gurdau a nebo http://www.gurdau.cz. Tel: +420724523277
19.6.

Flat Coated Retriever št. s PP

Chovatelská stanice Od Šomolky přijímá rezervace na štěňátka, která se narodí koncem června ze spojení černých rodičů s hnědou vlohou. Oba rodiče jsou výstavně úspěšní, otec import Švédsko, mají výborné zdravotní výsledky, jsou výbornými rodinnými společníky. Tituly, výstavní výsledky, foto a ostatní na www.fcr-odsomolky.wz.cz. K odběru budou po 23.8.2019.
Telefon: 777 533 764 e-mail: jaroslav_berger@seznam.cz