Cena  Kč

23.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Mustafa (č.4971) je v útulku už od dubna 2016, jedná se křížence německý ovčák x stafordšírský terier , asi 8 let starý pes, v kohoutku cca 56 cm, váha při příjmu 30.5 kg. Má úplné očkování DHPPi+L, nevadí mu větší množství lidí, cestování zvládá i na větší vzdálenosti, KASTROVANÝ. Mustafa k nám byl přijat s lysinami po těle a některé zuby má polámané. Těžko říct, co se mu v minulosti dělo. Ať to bylo cokoli, dokázal se nad to povznést a je z něj pohodový pejsek. K lidem je přátelský. Rád se projde kraji nou a u toho klidně i mlsá. Na vodítku chodí dobře. V útulku se prozatím jeví velmi flegmaticky a domníváme se že by byl vhodný i do stávající smečky,proto, když si ho budete chtít pořídit k jinému pejskovi, musí se vyzkoušet jejich vzájemná snášenlivost. Není vůbec problém, když se svým vlastním pejskem přijedete do útulku a oba společně vyvenčíte. Vhodný by byl k domku se...
23.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Julka je velmi milá, klidná, jemná fenečka. Váží 10 kg, měří 30cm. Pro svou dobrou povahu je vhodná k dětem i k jiným pejskům. Má 100% hygienické návyky. Je zdravá, odčervená, odblešená, čipovaná, vakcinovaná. Pochází z cigánské osady, kde by byla i se svými bratry bývali zahynuli. V osadě přišli o maminu. Po odebrání z osady se našla náhradní kojící fenečka. Jako 3-měsíční putovali do azylu, kde čekají doposud na svou rodinu. Pomalu dospívají, a tak by potřebovali najít domov co nejdříve. Julka byla zachráněná z otřesných podmínek cik. osady. Nachází se ve slovenském útulku, je připravena odcestovat kamkoli - dovoz po domluvě. Pejsci k adopci na stránkách Home4Pets.
23.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Dax je kříženec německého ovčáka po zemřelém majiteli. Věk odhadujeme na 6 - 7 let. Dax většinu života prožil na malém dvorku a teď by rád všechno dohnal. Umí hlídat, učí se mazlit, rychle objevil kouzlo procházek. Samým nadšením z pohybu na začátku procházky hodně táhne ale to se určitě odnaučí. Po kastraci bude bezva kámoš i pro fenku.
Adopční poplatek: 500Kčx německý ovčák
Nyní se nachází v azylu Tylda u Berouna. !Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy a uhrazení základních veterinárních výdajů (tj.500Kč)!
23.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Milouš je nalezený labrador, který nikomu nechybí. Má typickou labradoří povahu, miluje procházky, hry, společnost. utulek Bulhary
23.2.

Belgický ovčák na prodej bez PP

Pes s velkým srdcem hledá lásku na celý život...
Velice milý, přátelský pohodář, ale především obrovský mazel, který hledá svoji rodinu... je zvyklý na děti, miluje lidi, je nesmírně vděčný za pozornost a pohlazení. Najde :)?
Záchytné kotce Vítězná Vítězná Kocléřov
23.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Skvělý parťák...
Velice milý, přátelský, povahově vyrovnaný pejsek - bude bezvadným rodinným kámošem :)
Ajsha a.s. Voříšek. Pejsci k adopci na stránkách Home4Pets.
23.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Opravdový pan Pes...
Kája potřebuje zkušeného pána, je to aktivní, sebevědomý pes, velice dobrý hlídač a osobní strážce :)
Psí útulek Mariánské Lázně. Pejsci k adopci na stránkách Home4Pets.
23.2.

Flat Coated Retriever na prodej s PP

Chovatelská stanice Heart Full Of Love hledá milující domovy pro tyto černé flatí kluky. Oba rodiče 100% zdraví. Tatínek vede velice úspěšnou výstavní kariéru, matka pouze několik výstav, ale na všech co se zúčastnila si odnesla krásné výsledky. Oba rodiče mají taktéž velkou chuť a nadšení pro práci a zároveň jedinečnou flatí milou a veselou povahu. Štěňátka budou chipovaná,očkovaná, odčervená a řádně socializovaná. :-) Každé si odnese do nového domova malý balíček spolu s krmivem na pár dnů na které byla štěňátka zvyklá. Odběr štěňátek možný od konce března. Pro jakékoli další informace můžete psát na email : poslat email
23.2.

Německý boxer na prodej bez PP

Německý boxer, bez PP
Strání, Uherské Hradiště, Zlínský kraj
Cena7,500 CZK
Predám šteniatka boxera zlatej farby, po mohutných rodičoch, pekne stavané, bez PP, čistokrvné, pri odbere viackrát odčervené a zaočkované, majú chvostík. Západ SR.
23.2.

Flat Coated Retriever na prodej s PP

Flat coated retriever s PP, černá miminka po zdravých rodičích, velmi přátelské a typicky flatí povahy. Otec: Nerelius Some Kind of Miracle HDA, ED0, oči čísté import Švédsko. Matka Genesis Luna Dark Angel od Teplic HDA, ED0. Vhodní i k malým dětem.Oba rodiče i děd u nás k vidění. Odběr miminek březen.
23.2.

Německý ovčák na prodej s PP

Chovatelská stanice Markies prodá kvalitní štěňátka s PP typ rex pouze fenky.Otec Charon Hartis Bohemia matka Aisha Markies.Předpoklad krásného exteriéru a výborné povahy. Oba rodiče neg RTG, sytého pigmentu,vyrovnaných povah.Štěňátka vhodná na chov i pro radost. Štěňata budou očkovaná,odčervená,tetovaná. Odběr březen . Tel:
http://www.guffoo.cz/markies/
22.2.

Německý ovčák na prodej s PP

Nabízím k rezervaci krásná štěňátka dlouhosrstého německého ovčáka s PP. Rodiče: Otec-Prius Framato Rolau - VA, BH IPO3, SPr3, HD/ED normal, 5JXQZ1/P
Matka- Rela Navaro Bohemia, V, ZM, ZVV1, BH, HD 1/1, ED 0/0, 5JXZ1/P.
Štěňátka jsou vhodná na výcvik i jako kamarád do rodiny. Budou odcházet 3x odčervená, očkovaná, s krmením do začátku. Odběr konec března.
22.2.

Knírač velký na prodej s PP

KNÍRAČ VELKÝ PEPŘ a SŮL štěn. s PP Štěň. po kvalitních, povahově vyrovnaných rodičích, vhodní jako výborní rodinní psi, na výstavy a výcvik po exter. - pouze vážným zájemcům! Štěn. jsou z uspěšného, opakovaného zahran. krytí. Po majit. nepožaduji výstavy, výcvik apod.chov.akce. V případě zájmu,ráda novým majitelům poradím, pomohu s výchovou, výcvikem i úpravou.Je možnost u nás kdykoliv psa v době dovolených apod. ponechat na pohlídání.Kupni smlouva samozrejmosti! Info http://www.vecnyrival.com T:720/463304 Cena 15.000 Kč
22.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Martička (č.5058), nejspíše X německý ovčák, asi 1 rok stará fena, v kohoutku cca 45 cm, váha při příjmu 16.5 kg. Martička je mladá fenka plná energie. Chuť do života jí nechybí a radost rozdává kudy chodí. Do útulku se dostala poté, co se její majitelé odstěhovali pryč. Krk má vydřený od řetězu, na kterém byla držena a po těle má lysiny. Podle vnějších znaků je po štěňatech. Hodně smutná minulost na to, jak mladá fenka to je. S ostatními pejsky a fenkami je snášenlivá. Vhodná spíše k domku se zahrádkou. Údajně loví slepice. Chov v bytě je možn&ya cute; pouze, pokud ji osvojitel poskytne dostatečné vyžití venku na procházkách. Návštěvy cvičáku jí také neuškodí, navíc to posílí vztah osvojitele se psem a Martička se bude socializovat s ostatními psy. Psi ani feny nejsou určeni k další reprodukci (osvojitel to stvrzuje podpisem adopční smlouvy). Pro více informací kontaktujte přímo útulek. Pejsek...
22.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Barbar (č. 4829) v kohoutku cca 53 cm, váha 21 kg. Spoluobčané se odstěhovali a nechali ho na řetězu, který měl zarostlý ke krku, byl zabaven pro týrání. Barbar je pejsek středního vzrůstu. Potřebuje každodenní procházky, na kterých se bude moct proběhnout. Pobyt v kotci mu nesvědčí. Chůze na vodítku mu nedělá problém. Kotec sdílí sám, na procházce si ostatních psů moc nevšímá. Případná snášenlivost s vaším pejskem by se musela vyzkoušet. Je to mazlík, který určitě ocení hodného páníčka, který už se k němu bude chovat jen dobře.
22.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Míša (č.5115) v kohoutku cca 41 cm, váha při příjmu 12.5 kg, horší pohyblivost, lysiny na zádech a ocasu. Kotec obývá s jiným psem, s ostatními pejsky je snášenlivý. Na děti reaguje pozitivně. Psi ani feny nejsou určeni k další reprodukci (osvojitel to stvrzuje podpisem adopční smlouvy).Pro více informací kontaktujte přímo útulek. Pejsek je čipovaný, očkovaný a odčervený. Vydán bude pouze do dobrých rukou. Pro adopci si sebou vezměte platný občanský průkaz vodítko a obojek. Po platek za adopci je 300,- Kč. Stránky útulku najdete na internetu. Všichni jsou vítáni, těšíme se na Vás. Volejte od 8 do 18:00 h. www.utulek-jimlin.cz Tel.:
22.2.

Boerboel - búrský buldok na prodej bez PP

Boerboel, bez PP
Křoví, Žďár nad Sázavou, Kraj Vysočina
Ahoj já jsem Chegi ikdyž se zdá že jsem velký a vypadám že jsem zlý, tak opak je pravdou, jsem veliký mazel a nejradči mám když mě hodné tety vezmou na procházku do přírody a pak si můžu šupnout zase do svého pelíšku.Chtěl by jsem touto cestou poprosit hodnou rodinku, která nemá jiného pejska a jiné zvířátka, aby si mě vzali a zahrnuli láskou.Budu rád když budete mít fenečku, fenečky mám rád, ale s klukama se bohužel nesnesu.PS:Jsem starší chlapík plemene boerboel a moc hodný, už nechci být dál v útulku, chci mít taky tu svoji vysněnou rodinku:)Home4Pets - adopce pejsků a kočiček.
22.2.

Anglický špringršpaněl na prodej bez PP

Kerd byl do svých dvou let naprosto normální, bezproblémový a hodný pes, který žil se svými majiteli normální psí život. To se změnilo, když ho nějakou dobu hlídal otec pána. Kerd začal vrčet a napadat svoje okolí. Nikdo přesně nevím, co se stalo, ale dá se předpokládat, že zažil něco nepěkného. rady a tak trávil celé dny v kotci a jeho psychický stav se velmi zhoršil. Pro svou agresivitu nemohl chodit ven a nikdo ho nechtěl adoptovat. Kerdík měl ale štěstí v neštěstí a dostal se k nám do miniazylu Voříškov. Je tam zatím krátce a rozkoukává se. Zatím pořád nemá důvěru k lidem, bojí se jich a neváhá kousnout. Reaguje tak na napřáhnutí ruky.Postupně se ho budeme snažit přesvědčit, že může lidem věřit. Kerd momentálně není k adopci, ale pokud o něj máte zájem, neváhejte nás kontaktovat. Kerd má naplánovou důkladnou lékařskou prohlídku a také kastraci.
22.2.

Knírač velký na prodej s PP

Knírač velky černý štěn.s PP. .Otec mnohonasobny champ.,zkoušky ZM,ZVV 1,IPO 1,IPO 2, IPO 3. Matka import z Nemecka 2Cacib,2 res.Cacib, Vitěz.spec.vystavy kníraců,zkouška ZZO. Oba rodice vedeni i pracovne.Po majit. nepozaduji vystavy, vycvik apod.chov.akce.Je moznost u nas i psa kdykoliv ponechat v době dovolenych,atd.Kupni smlouva + chov. servis samozrejmosti.Odběr možný od 17.3.2017 ! Cena pejska 10.000 Kc- fenka 12.000 Kč..Vice info na tel.:720/463304 nebo web.strankach www.vecnyrival.com
22.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Energií nabitý krasavec hledá aktivní parťáky na výlety, túry a psí sporty.


Valo je psí puberťák, které mu se nikdo nevěnoval. Přitom potenciál tam je, protože je nesmírně chytrý a učenlivý, jen to chce ty správné páníčky. Zatím není 100% čistotný, ale snaží se, kluk ušatá.

Valo je zdravý silný pes, očkovaný a odčervený.