Cena  Kč

19.7.

Honey,fenka NO s PP

Nabízíme krásnou mohutnou vlkošedou fenku NO s PP z úspěšného pracovního spojení 1.třida doživotně matka Waby z Mnichovy zahrady Rtg HD,ED 0/0,spond.0,5Y1/P,BH, IPO 1, UPr 1, SPr 1, ZVV 1,otec Yzerah Manepo Ideal Rtg HD/ED 0/0 spond.0,výborný,5V1/P - 1. TŘÍDA,BH, IPO 1, IGP 2,vítěz obran KVV Znojmo 2018,oba rodiče DM N/N.odběr od 7.8.2019
18.7.

Bearded Collie

3,5 měsíční modrobílý pejsek a černobílá fenka. Oba s PP. Štěňata jsou 5x odčervená, čipovaná, již jsou plně naočkovaná, další očkování až za rok. S kupní smlouvou. S chovem a s péčí o srst a podobně mohu poradit, toto plemeno (a žádné jiné) chovám již 33 let. Beardedka je atraktivní, nekonfliktní, přátelské plemeno, které nadevše miluje lidi a především svojí rodinu. http://www.vanilka.biz, email: beardies@email.cz, mobil: 776596600.
17.7.

Německý boxer s PP -

Měkkoučký pelíšek a milující náruč už netrpělivě vyhlíží poslední volná fenečka z vrhu "K". Žíhaná holčička je již odčervená, očkovaná, čipovaná, se sbaleným baťůžkem a už dnes vás může zahrnovat nefalšovanou boxeří láskou :) více info zprávou.Info pro vážné zájemce na tel.č.724906500.

17.7.

Slovenský čuvač - pejsek s PP

Chovatelská stanice Onyx Márk nabízí pejska se jménem PINO Onyx Márk. Pejsek je dobře socializován, vyrůstá v rodině s dětmi, zvyklý na psy. Má pěkný exteriér a dobrou povahu zděděnou po rodičích. Narozen 29.4.2019. Matka: Ch. Gweny Bekin dvor; otec: Irk Onyx Márk. Pejsek je odčerven, očkován, čipován a dostane chovatelský balíček. Kupní smlouva je samozřejmostí. Prodejem štěňátka náš zájem o něj nekončí a vítáme, pokud s námi jeho majitelé zůstanou nadále v kontaktu. Nezávazná návštěva vítána. Odběr možný ihned. Kontakty: tel. 702 717 405, onyxmark@seznam.cz
16.7.

Nemecký ovčiak - čistokrvné šteniatka

Ponúkame na predaj čistokrvné šteniatka - fenky nemeckého ovčiaka bez PP, po krásnych, pracovne vedených rodičoch. Matka - čierna s pálením, otec - typu Rex. Odčervené, zaočkované, pripravené k odberu v polovici júla. Lokalita: Čadca a okolie. Cena DOHODOU. Bližšie info na tel. č. +421 910 278 968.
16.7.

Lousiansky leopardi pes CATAHOULA

Chovateľská stanica od Bojtárov ponúka na predaj šteniatka s PP plemena Louisianský leopardí pes po vynikajúcich rodičoch. Nar. 8.5.2019. Obaja rodičia zdraví, plnochrupí, výstavne úspešní. Leopardi z nášho chovu sú ozdobou výstavných kruhov, pomocníci pri love a pri práci na farmách ale aj nepostradazelní rodinní miláčikovia .Šteniatka majú PP, pas a čip. Šteniatka sú zdravé, hravé, socializované, v kontakte s inými veľkými psami.
15.7.

Anglický buldok s PP

Chs Rendog nabízí opravdu velmi pěkná,silná 9 týdenní temperamentni štěnatka .Po výborných rodičích ,rodokmen nepříbuzný na chov v ČR.Štěnátka jsou vhodná na výstavy a další chov ,ale hlavně jako super rodinný partáci.U nás k vidění jak oba rodiče , tak prarodiče veteráni.Štěnátka jsou odčervená, čipovaná , očkovaná s pet passem. Chovatelský servis + kup. smlouva samozřejmostí.Trv.kontakt a nez. návštěva samozřejmosti. Jakékoliv otázky i jen či je toto plemeno vhodné pro Vás , prosím emil+tel.
12.7.

Německý ovčák - pejsek s PP

Phalco - pejsek ze zahraničního krytí.
Otec : Ethos von der Monhwiese - BH,IPO3, Degenerative Myelopathie Genotyp N/N,LÜW Typ 0,negativní RTG DKK i DLK.
Matka : Olivia Aritar Bastet - BH,IPO2,ZVV1,FPr2, negativní RTG DKK i DLK.
Pejsek má silnou kostru, krásnou hlavu a je velmi kontaktní. Bude vhodný ke sportovní i pracovní kynologii,případně ostraze rodinného domu ale i jako společník do rodiny.Pejsek je očkovaný, odčervený,navíc je čipovaný a má vystaven europas. Odběr štěněte ošetřen řádnou kupní smlouvou.Více informací na http://www.odtyrusky.com
Odběr možný ihned.
10.7.

Tibetská doga s PP - prodám štěňata

Tibetská doga s PP - Prodám štěňata Prodáváme štěňátka s PP narozená 24.12.2013.Oba rodiče mají DKK-0/0 Štěňátka jsou mohutná, zdravá a velmi hravá. Tento pes je perfektní hlídač, kterému nevadí ani nepříznivé počasí či mrazy, které on naopak miluje. Tibetská doga má samočistící srst, která nesmrdí. O Srst nemusíte nikterak pečovat, stačí ji pouze v období línání párkrát pročesat. Tento pejsek je vhodný k celoročnímu pobytu venku. Je velmi vhodný k dětem. Štěňátka jsou čipována, očkována mají průkaz původu, očkovací průkazku a Europas. Štěňátka jsou odchována v čistém domácím prostředí a jsou plně socializována. Máme poslední 2 pejsky (barvy - zlatá a modro-zlatá). Možná doprava po celé ČR
10.7.

Středoasijský pastevecký pes s PP

Prodám pejska, výběr z několika kluků různých barev, po zdravých rodičích s nulovými kyčlemi - bez známek dysplazie, oba rodiče jsou vyrovnaní hlídači (resp. pokud o nic nejde, venčíme matku společně s kočárkem a její společnost je příjemná a neobtěžující, pokud o něco jde, dá najevo svou nelibost zprvu vrčením/štěkotem a pokud to na protivníka nezabere, jde nekompromisně kousat), spolehlivě střeží jak osoby, tak samostatně majetek. Otec štěňat má 78cm v kohoutku a 72kg. K odběru v polovině června, venkovní odchov, zvyklí jak na maso, tak i granule, vhodně socializovaní. Čip, očkování, kupní smlouva, průkaz původu a chovatelský servis samozřejmostí. Více informací rádi poskytneme.
9.7.

Štěňátka labradorů

Štěňátka labradorského retrívra z mimořádného spojení - po rodičích s výborným zdravím, skvělou povahou, nádherným exteriérem a vynikajícími pracovními vlohami. Na http://www.nicefriend.cz najdete spoustu informací, foto a videíček. Oba rodiče jsou šampioni krásy, mají canisterapeutické zkoušky, nejvyšší lovecké zkoušky a protože je u nás zdraví na prvním místě mají spoustu genetických testů, které jsou zárukou zdraví štěňátek.
8.7.

Predám šteniatka Zlatých retrieverov s PP

Prijímame rezervácie na predaj šteniatok Zlatého retrívra- Goldenretriever- s Preukazom pôvodu po výstavne, poľovne a canisterapeuticky vedených rodičoch, smotanovej farby s predpokladom krásneho exteriéru, pevného zdravia a pokojných vyrovnaných povah.Oba rodičia majú DKK0 / 0, DLK0 / 0.Oba rodičia majú certifikát Canisterapeutický pes a Canisterapeutická fenka.Veškeré informácie na našich webových stránkach http://www.whitecoffee.cz, otázky na e-mail jana.rektorikova@post.cz alebo tel +420777807997
8.7.

Prodám štěňátka Zlatých retrívrů s PP

Přijímáme rezervace na prodej štěňátek Zlatého retrívra - Golden retriever - s Průkazem původu po výstavně, lovecky a canisterapeuticky vedených rodičích, smetanové barvy s předpokladem krásného exteriéru, pevného zdraví a klidných vyrovnaných povah. Oba rodiče mají DKK0/0, DLK0/0. Oba rodiče mají Certifikát Canisterapeutický pes a Canisterapeutická fenka. Veškeré informace na našich webových stránkách http://www.whitecoffee.cz, dotazy na e-mail jana.rektorikova@post.cz nebo tel +420777807997
6.7.

anglicky buldok s PP

CHS nabízí moc pěkná štěnátka po kvalitních a zdravých rodičích.Štěnátka jsou vhodná na výstavy a chov,ale hlavně jako krásní společníci,jsou očkovaná, odčervená, čipovaná s pet passem a kup. smlouvou.Více info mail, tel. Chovatelský servis a trv.kontakt samozřejmosti.Stěnátka jsou k odběru.
4.7.

Posledný voľný psík | Entlebucher s PP

Máme posledné voľného psíka - Entlebušský salašnícky pes | Entlebucher. Psík je s Preukazom pôvodu (PP), začipovaný, zaočkovaný, s vystaveným Pet Passom a zapísaný do plemennej knihy. Psík je zdravý, dobre vyvinutý. Má výbornú stavbu tela. Bol odchovaný na materskom mlieku.Má skvelú povahu. Je milý, naviazaný na ľudí a hravý. Je veľmi vhodný do rodiny s deťmi. Zároveň je inteligentný a rýchlo sa učí.
Psík je po skvelých rodičoch ako zdravotne, tak aj výstavne. Mamina je JCh. Slovenskej republiky a otec JCh. Maďarska. Psík sa narodil 12.5.2019. Psíka je možné odobrať aj okamžite.
4.7.

Nemecký ovčiak - čistokrvné šteniatka

Ponúkame na predaj čistokrvné šteniatka nemeckého ovčiaka bez PP, po krásnych, pracovne vedených rodičoch. Matka - čierna s pálením, otec - typu Rex. Odčervené, zaočkované, pripravené k odberu v polovici júla. Lokalita: Čadca a okolie. Cena 100€. Bližšie info na tel. č. +421 910 278 968.
4.7.

Šteniatka Slovenského čuvača

Predám 7 feniek Slovenského Čuvača, zaočkované proti besnote, odčervené a začipované s veterinárnym preukazom.

Šteniatka sú hravé, priateľské. Niektoré majú tendenciu sa hrať na záhradníkov, to ich však pri správnej výchove prejde. Dokážu reagovať na písknutie. V dospelosti pravdepodobne budú kučeravé (krásne ovečky). Majú celodenný voľný výbech, na noc zatvárané do koterca.

Matka je strážnej povahy, Odchovaná v rodinnom dome s veľkou záhradou s prístupom do vnútra.
Otec, Slovenský čuvač, vychovaný na voľno.

Cena 100€, pri rýchlom jednaní dohoda istá.

Odber možný od 9. júla, krpcov môžete prísť pozrieť kedykoľvek.
3.7.

ŠTENIATKA HOVAWARTA S PP


Chovateľská stanica Skrytý prízrak prijíma rezerváciu na šteniatko Hovawarta s PP, z česko-slovenského spojenia Afra Skrytý prízrak(SK) a Archibald z Narcisovej(CZ). 30.05.2019 sa narodilo šesť šteniatok. Na nových majiteľov ešte čaká čierny psík menom Basko, je priateľský, plne socializovaný, zvyknutý na deti. K odberu je koncom júla, šteniatko bude zaočkované, odčervené, začipované, s preukazom pôvodu a Petpasom. Výstavné ocenenia: (matka) Afra Skrytý prízrak: V2(2), V4(2), V1CAJC, V1CAC(2), V3(2) (otec) Archibald z Narcisovej: BOB, BOS, CAC(2), CACIB, CWC(3), ChPL, NPwR(3), Res.CAC(3), skúšky: BH,ZZO Viac info na: www.skrytyprizrak.estranky.sk Mob: 00421905973412
3.7.

Německý ovčák - fenka s PP

Celočerná fenka NO ze zahraničního krytí.
Otec : Ethos von der Monhwiese - BH,IPO3, Degenerative Myelopathie Genotyp N/N,LÜW Typ 0,negativní RTG DKK i DLK.
Matka : Olivia Aritar Bastet - BH,IPO2,ZVV1,FPr2, negativní RTG DKK i DLK.
Fenka má silnou kostru, krásnou hlavu a je velmi kontaktní, nutno vidět. Bude vhodná ke sportovní i pracovní kynologii, chovu, výcviku, případně ostraze rodinného domu ale i jako společník do rodiny.Fenka je očkovaná, odčervená,navíc je čipovaná a má vystaven europas. Odběr štěněte ošetřen řádnou kupní smlouvou.
Odběr možný ihned.
Více informací na http://www.odtyrusky.com
29.6.

anglicky buldok s PP

CHS Rendog nabízí opravdu povedená štěnátka s odběrem v půlce července.Otec import Španělsko maminka španělsko anglická krev , nepříbuzné spojeni na chov v ČR. U nás k vidění jak rodiče , tak prarodiče veteráni .Štěnátka budou očkovaná , čipovaná s pet passem a smlouvou.Chovatelský servis samozřejostí.Jakékoliv otázky i jen či je to plemeno vhodné pro vás prosím mail-tel.