Cena  Kč

23.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Lojza(č.4689) je v útulku už od července 2015, jedná se o křížence teriér, asi 4 roky starého, v kohoutku 46 cm, váha 14 kg, nejspíše s ním bylo dříve špatně zacházeno, zpočátku byl velice nedůvěřivý- nyní je z něj dobrý společník, umí sedni a podává packu a s některými pejsky je velký kamarád. Hodil by se i do stávající smečky nebo jako společník k vašemu pejskovi. Uvítá vřelý domov kde ho budou mít už jenom rádi. Doporučujeme ho ke klidnějšímu člověku či rodince kde bude jako právoplatný člen rodiny sdílet rodinný život. Je kastrovaný. Obecné informace k adopcím najdete v popisu alba "Aktuální nabídka pejsků". Pro více informací kontaktujte přímo útulek. Pejsek je čipovaný,očkovaný a odčervený.Vydán bude pouze do dobrých rukou. Pro adopci si sebou vezměte platný občanský průkaz vodítko a obojek. Stránky útulku najdete na internetu. Všichni jsou vítáni, těšíme se na Vás. Volejte od 8 do...
23.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Mustafa (č.4971) je v útulku už od dubna 2016, jedná se křížence německý ovčák x stafordšírský terier , asi 8 let starý pes, v kohoutku cca 56 cm, váha při příjmu 30.5 kg. Má úplné očkování DHPPi+L, nevadí mu větší množství lidí, cestování zvládá i na větší vzdálenosti, KASTROVANÝ. Mustafa k nám byl přijat s lysinami po těle a některé zuby má polámané. Těžko říct, co se mu v minulosti dělo. Ať to bylo cokoli, dokázal se nad to povznést a je z něj pohodový pejsek. K lidem je přátelský. Rád se projde kraji nou a u toho klidně i mlsá. Na vodítku chodí dobře. V útulku se prozatím jeví velmi flegmaticky a domníváme se že by byl vhodný i do stávající smečky,proto, když si ho budete chtít pořídit k jinému pejskovi, musí se vyzkoušet jejich vzájemná snášenlivost. Není vůbec problém, když se svým vlastním pejskem přijedete do útulku a oba společně vyvenčíte. Vhodný by byl k domku se...
23.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Border teriér
Židenice (Brno-Židenice), Brno-město, Jihomoravský kraj
LUSSY je krásná kříženka knírače a teriéra. Má drsnou srst. Lussy je velmi milá, šikovná, přítulná, submisivní fenečka. Je vhodná jako rodinný psík, má ráda děti i jiné pejsky. V dospělosti středního vzrůstu. V minulosti přišla o ocásek. Je vakcinovaná, čipovaná. Čeká v útulku v Košicích, dovoz do Brna, Prahy.
23.2.

Bígl na prodej bez PP

Bígl, bez PP
Budišov nad Budišovkou, Opava, Moravskoslezský kraj
ARONasi 5- 6 let starý. Pokud přijde do nového prostředí značkuje, ale potom už ne. Ví, že se všechno dělá venku, takže je to opravdu jen a jen o momentu překvapení v novém prostředí. Na vodítku zatím táhne, na hospodářská zvířata nereaguje, kromě slepic, ty prožene, pokud není nikdo v dohledu, ale dá se odvolat. Ke psům se chová dominantně, ale pokud se s nějakým seznámí na neutrální půdě, dá se usměrnit. S fenkama ok, ale taky se musí nejdřív seznámit. Děti raději odrostlé, s 11-ti letou dcerou pěstounky bez problémů. Většině dětí se ale sám vyhýbá, ale neútočí. Stýká se s jedním psem, je s ním v úplné pohodě, ale ten druhý pes je hodně submisivní. Aron byl do jednoho roku rozmazlovaný, potom rostl jako dříví v lese, takže se všem pravidlům teprve učí. Home4Pets
23.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Šedo je moc milý psík, k cizím zpočátku nedůvěřivý, po chvíli, když zjistí, že mu nehrozí nebezpečí, se osmělí. S trpělivostí a láskou to bude naprosto skvělý rodinný přítel.

Vhodný k aktivním lidem, kteří mu vymyslí program a zabaví ho, je to neúnavný aportér, který se do úmoru dožaduje házení klacíků a míčků.

Šedo je očkovaný, odčervený, odblešený, na svůj domov čeká ve Vranově nad Topľou, převoz do ČR lze zajistit. Home4pets
23.2.

Border teriér na prodej bez PP

Border teriér, bez PP
Plavy, Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj
Cena2,000 CZK
Prodám štěňátka border teriéra nar. 22.2.2017. 3 pejsci, 2 fenečky. Oba rodiče s PP. Při odběru budou odčervená, očkovaná. Odběr možný 19.4.2017. Možno vidět. Jen vážní zájemci.
23.2.

Jagteriér darování bez PP

Hledam noveho panicka pro naseho psa. Stehuji se mimo Ceskou republiku a vzit si ho nemuzu. Kdyby se nasel nekdo kdo bydli v domku se zahradou , pejsek by byl stastny. Nema problem s detmi .
22.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Lojza(č.4689), nejspíše X teriér, asi 4 roky starý pes, v kohoutku 46 cm, váha 14 kg, nejspíše s ním bylo dříve špatně zacházeno, nedůvěřivý- lepší se, chodí rád na procházky, umí některé povely, kastrovaný. Pro více informací kontaktujte přímo útulek. Pejsek je čipovaný,očkovaný a odčervený.Vydán bude pouze do dobrých rukou. Pro adopci si sebou vezměte platný občanský průkaz vodítko a obojek. Stránky útulku najdete na internetu. Všichni jsou vítáni, těšíme se na Vás. Volejte od 8 do 18:00 www.utulek-jimlin.cz Tel.: poplatek 600 Kč
22.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Míša (č.5115) v kohoutku cca 41 cm, váha při příjmu 12.5 kg, horší pohyblivost, lysiny na zádech a ocasu. Kotec obývá s jiným psem, s ostatními pejsky je snášenlivý. Na děti reaguje pozitivně. Psi ani feny nejsou určeni k další reprodukci (osvojitel to stvrzuje podpisem adopční smlouvy).Pro více informací kontaktujte přímo útulek. Pejsek je čipovaný, očkovaný a odčervený. Vydán bude pouze do dobrých rukou. Pro adopci si sebou vezměte platný občanský průkaz vodítko a obojek. Po platek za adopci je 300,- Kč. Stránky útulku najdete na internetu. Všichni jsou vítáni, těšíme se na Vás. Volejte od 8 do 18:00 h. www.utulek-jimlin.cz Tel.:
22.2.

Anglický špringršpaněl na prodej bez PP

Kerd byl do svých dvou let naprosto normální, bezproblémový a hodný pes, který žil se svými majiteli normální psí život. To se změnilo, když ho nějakou dobu hlídal otec pána. Kerd začal vrčet a napadat svoje okolí. Nikdo přesně nevím, co se stalo, ale dá se předpokládat, že zažil něco nepěkného. rady a tak trávil celé dny v kotci a jeho psychický stav se velmi zhoršil. Pro svou agresivitu nemohl chodit ven a nikdo ho nechtěl adoptovat. Kerdík měl ale štěstí v neštěstí a dostal se k nám do miniazylu Voříškov. Je tam zatím krátce a rozkoukává se. Zatím pořád nemá důvěru k lidem, bojí se jich a neváhá kousnout. Reaguje tak na napřáhnutí ruky.Postupně se ho budeme snažit přesvědčit, že může lidem věřit. Kerd momentálně není k adopci, ale pokud o něj máte zájem, neváhejte nás kontaktovat. Kerd má naplánovou důkladnou lékařskou prohlídku a také kastraci.
22.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Ahoj já jsem Jack alias Vrči, jsem mladý kříženec, který si v životě zažil jen škaredé věci a začínám se pomalinku socializovat. Hledám touto cestou zodpovědného páníčka, který to s pejskama umí a naučí mě, co je správné a bude se mně věnovat. Mám rád všechna zvířátka, jen se psími kluky se moc nemusím,ale když si mě nevšímají, tak já jich taky ne.
Moc si přeji mít domeček se zahradou (slepičky a ani kočky nehoním a mám je aji docela rád).
Home4Pets - adopce pejsků a kočiček.
22.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Jerrynka se také ocitla v Ostravě v romském ghettu, které navštěvujeme už minimálně 3/4 roku. Podrobnosti, jak se tam ocitla ani nevíme...údajně ji původní majitelka koupila na inzerát na Bazoši - co na to říci....pak ji nechala u romů. Co víme je, že je to mladá a velmi hodná fenečka, která v dospělosti bude většího vzrůstu, určitě kolem 30 kg. Jerry má zhruba 4 měsíce, začala zrovna přezubovat. Už nyní váží kolem 18 kg. Jedná se pravděpodobně o mix nějakého ovčáka, briarda, knírače - těžko říci, co vše ji v žilách koluje.
Jerry je odčervená, odblešená, čipovaná a do nového domova půjde s podmínkou kastrace.Na vodítku umí, hygienu se učí, bohužel má jednu špatnou vlastnost - škube slepice :-(Jerry je kontaktní, má ráda lidi a určitě chceme, aby mohla mít celodenně kontakt s lidmi, takže pokud nebude v bytě, určitě s přístupem do domu - bude-li v domě.
21.2.

Anglický kokršpaněl na prodej s PP

Nabízím štěně anglického kokršpaněla s PP barvy černé s pálením. Pejsek je odchovávaný v bytě, socializovaný, očkovaný vzhledem k věku a čipovaný. Odběr možný ihned.
21.2.

Americký stafordšírský teriér darování bez PP

Daruji štěně Staforda S velkou lítostí daruji štěně Staforda. Bohužel jsem musel ze dne na den změnit práci a proto si uvědomuji ,že bych na něj neměl tolik času, kolik si zaslouží. Je mu 9 měsíců, je krásný, hravý a velice učenlivý bez PP. Má jak čip ,tak i mezinárodní pas a pravidelné očkování. Nechci za něj nic,jen aby byl v dobrých rukách u někoho, kdo ho bude milovat stejně jako já.
21.2.

Americký stafordšírský teriér na prodej s PP

Přijímáme rezervace na očekávaný vrh A štěňátek s PP, po výstavně vedených rodičích. Štěňátka budou odčervena, očkována, čipována s europasem. Pro více informací pište, volejte, pouze vážní a seriozní zájemci.
21.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Americký kokršpaněl
Židenice (Brno-Židenice), Brno-město, Jihomoravský kraj
Pejsek byl přivázaný před útulkem. Nemá rád manipulaci, nedá se mu připnout vodítko, je schopen kousnout, proto je to pejsek, který u nás zřejmě dožije. utulek Kociánka
21.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Nejkrásnější z nejkrásnějších princezen hledá své království!!!
Tahle psí kráska se jmenuje Bambi. Je většího vzrůstu (cca 50cm), takže ideální domov by byl v rodinném domku se zahradou nebo dvorkem.

Po příchodu do útulku byla hodně plachá (zřejmě v minulosti nezažila nic dobrého), ale postupně se osmělila a naučila se, že lidé můžou být i hodní. Miluje procházky, kontakt s jinými psy/fenami nevyhledává.

Bambi je veterinárně ošetřená, očkovaná a už se moc těší, až se stane ozdobou Vaší rodiny :o).
Karanténní stanice Zvolen, převoz do ČR lze domluvit.
21.2.

Kříženci na prodej Kříženec

Stále aktivní dědula...
Nody je hodný, klidný, mazlivý a nenáročný pejsek střední velikosti, vhodný i ke starším lidem. Pěkně chodí na vodítku, je milým společníkem jak na procházkách, tak doma u gauče :)
Městský útulek pro psy Čápka Za Oskolí 2455/ Kroměříž tel.: poslat email http://www.utulekkromeriz.cz/
21.2.

Anglický kokršpaněl na prodej bez PP

Angl.kokršpaněl-mohutní,vitální kluci.V barvě zlaté.Očkovaní,odčerveni,ocásek zkrácen.K odběru ihned.Rodiče výborný exteriér a vyrovnanou,výbornou povahu.Oba k vidění.Smlouva samozřejmostí.
21.2.

Americký stafordšírský teriér na prodej bez PP

Asman je veľmi vděčný, zlatý pejsek. Užívá si každé pohlazení a pozornost. Kdo si vezme tohoto rozkošného psíka se skvrnou na nose? Je to živý, energický pejsek. Miluje procházky, ovládá základní povely, dobře se s ním pracuje. Miluje lidí a děti. S fenami nemá problém, chce si stále hrát. Možnost dovozu. Pejsci k adopci na stránkách Home4Pets. Adopční poplatek stanoven útulkem.