Cena  Kč

20.4.

Irský teriér na prodej s PP

Irský teriér, s PP
Chrášťany, České Budějovice, Jihočeský kraj
Cena10,000 CZK
Beru záznamy na velmi nadějná štěňata IT. Matka štěňat Kenzee ( Clear Idea Simply Irish po Jaap v. Irish Red) výborná, plnochrupá, výstavní ocenění CC, BOJ, V1, otec Guld z Hodějovských strání( po Mac Rua´sGreatest Gift), výborný plnochrupý pes, junioršampion.Fotografie na webu pod jeho jménem.
Štěně dostanete plně veterinárně připravené a očipované a Průkazem původu.
20.4.

Kříženci na prodej Kříženec

Nádherná, okouzlující, velmi chytrá a učenlivá, mazlivá a něžná......


Ashley je dokonalá psí slečna se 100% hygienickými návyky, je puberťačku je poslušná, kontaktní s lidmi, dětmi, jinými psy, ráda se vozí v autě.....prostě Ash je ideální rodinný pes vhodný do bytu, nejlépe však do domečku se zahrádkou a kdyby byl k dispozici stejně přátelský psí kamarád, to by bylo žůžo :D.

Fenečka je naočkovaná, odčervená, odblešená, podmínkou adopce je kastrace.

Na svůj nový domov čeká v dočasné péči ve Vranově nad Topľou a pokud jste se právě zamilovali, lze si domluvit převoz této krásky do ČR.
20.4.

Bígl na prodej s PP

Bígl, s PP
Horušice, Kutná Hora, Středočeský kraj
Cena16,000 CZK
Chov.stanice Z Vrbové Lhoty a Rapa - Nui, obě s letitou chovatelskou tradicí nabízejí štěňátka ze zajímavých spojení. Štěňátka jsou vhodná na výstavy, chov, gaučík a především na sport i práci. Odběr možný ihned. Více na www.beagle.cz nebo tel:
20.4.

Bígl - štěňátka

Chov.stanice Z Vrbové Lhoty a Rapa - Nui, obě s letitou chovatelskou tradicí nabízejí štěňátka ze zajímavých spojení. Štěňátka jsou vhodná na výstavy, chov, gaučík a především na sport i práci. Odběr možný ihned. Více na www.beagle.cz nebo tel:603 465 484
20.4.

Kříženci na prodej Kříženec

Americký kokršpaněl
Židenice (Brno-Židenice), Brno-město, Jihomoravský kraj
Aktivní skoro pudlík plný energie a touhy zkoumat svět.....
Přes nepěkný začátek do života nezanevřel na lidi, právě naopak. Moc potřebuje mít svou rodinu, lidi, které bude bezmezně milovat. Potřebuje ale také vychovat, jeho předchozí majitelé se mu nevěnovali po žádné stránce. Jeho nová rodina bude muset Terrískovi nastavit jasné mantinely, co psík může, co je už přes čáru, ale zároveň musí být laskaví a trpěliví, on za to nemůže, že ho původní majitelé zanedbávali. Je to ale kluk inteligentní, určitě mu učení jedna báseň :). Ke psům, samozřejmě i fenkám, je kamarádský.
Očkovaný, odčervený, odblešený, čipovaný, čeká ho kastrace.
19.4.

Americký stafordšírský teriér na prodej s PP

Chovatelská stanice Ohnivý pahorek hledá nový milující domov pro svou odchovankyni Bee-Bee. Jedná se o fenku amerického stafordširského teriéra zlaté barvy s pp. Fenka je socializovaná, zvyklá na děti. Nachází se ve Frýdku Místku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Prosím, jen vážní zájemci.
19.4.

Americký stafordšírský teriér na prodej s PP

Chovatelská stanice nabízí štěňátka ze zahraničního spojení. V rodokmenu řada světových championů,interchampionů a championů. Oba rodiče mají nadstandartní vyšetření.Štěňátka od nás budou řádně odčervená, očkovaná s EU pasem a PP. Budou vhodná jak na chov, výstavy tak i Bull sporty či jako bezva společníci a parťáci. Máme volné dva nádherné pejsky a fenečku.
19.4.

Whippet na prodej s PP

Whippet - Nabízím nádherná štěňátka s pp, kompletně očkovaná, odčervená a čipovaná, po výborných rodičích, /oba možno vidět/,štěňátka jsou odchovaná v rodině, učená hygieně, s předpokladem pro výstavy, chov i dostihy, anebo jako vynikající společník a kamarád. Dále žíhanou fenečku 12.měs.České Budějovice, tel.
19.4.

Whippet /Vipet/ - štěňátka s pp

Whippet - Nabízím nádherná štěňátka s pp, kompletně očkovaná, odčervená a čipovaná, po výborných rodičích, /oba možno vidět/,štěňátka jsou odchovaná v rodině, učená hygieně, s předpokladem pro výstavy, chov i dostihy, anebo jako vynikající společník a kamarád. Dále žíhanou fenečku 12.měs.České Budějovice, tel.606823689
18.4.

Americký stafordšírský teriér darování bez PP

Americký stafordširský teriér, bez PP
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Praha-východ, Středočeský kraj
Z důvodu stěhování přenecháme fenku do dobrých rukou. Potřebuje dobrého člověka, který bude mít čas na procházky a trénink. Vyrůstala v rodině s dětmi. Je hodna, ale temperamentní. Po papírových rodičích.
18.4.

Anglický kokršpaněl na prodej bez PP

štěnata čokoládový pejsek i fenka,zlatý pejsek k odběru od pol.května,oba rodiče u nás,rezervace, návštěva i před odběrem vítána, kupní smlouva
18.4.

Anglický kokršpaněl na prodej bez PP

Anglický kokršpaněl, bez PP
Martiněves, Litoměřice, Ústecký kraj
Cena6,000 CZK
Anglický kokršpanl pejsek modrý bělouš a modrý bělouš s pálením čistokrevný štěnátka jsou k odběru 3x odčervená a očkovaná po čistokrevných rodičích s PP které u nás uvidíte oba nezávazná návštěva
17.4.

Stafordšírský bulterier na prodej s PP

Stafordšírský bulteriér, s PP
Ostrava, Ostrava-město, Moravskoslezský kraj
Cena8,000 CZK
Štěně, pes SBT s PP, L2HGA/HC clear.
17.4.

Stafordšírský bulterier na prodej s PP

Stafordšírský bulteriér, s PP
Ostrava, Ostrava-město, Moravskoslezský kraj
Cena8,000 CZK
Nabízíme psa s PP. Pes je genetický čistý L2HGA/HC, nese modrý gen.
16.4.

Kříženci na prodej Kříženec

Krásný chlupáč...
Pohodový, milý, kontaktní pejsek hledající klidný domov u fajn lidí v bytě či domečku :)
Útulek pro psy Hajniště Hajniště Nové Město pod Smrkem
16.4.

Kříženci na prodej Kříženec

Největší mazel na světě...
Stafík je snad nejúžasnější pes z útulku. Je velice přátelský, stále dobře naladěný, pohybově nadaný a hlavně má obrovské srdce. Zamilujete se na první pohled :)
Psí domov Nora 347 01 Studánka Tachov.
15.4.

Anglický kokršpaněl na prodej s PP

Prodám štěňata anglického kokršpaněla s výbornými loveckými a exteriérovými předpoklady po vynikajících rodičích.
15.4.

Border kolie na prodej s PP

Border kolie CHS ze Sněžné stráně: Sháníme aktivního spolehlivého páníčka pro našeho prima kluka border kolie s PP. Rodiče štěňátka pocházejí ze zahraničních krytí.
Matka: Kyara Nebeský sen DKK - A/A, DLK - 0/0, OCD – negativ, DNA/CEA – normal, DNA/TNS – normal, DNA/CL – normal, DOV – clear.
Otec: Hachiko Dream of joy DNA CEA Normal, DNA CL Normal, DNA TNS Normal, testing 2015, 2018 PRA/CEA/KAT/Glaucoma – NEGATIVE, HD A/A, EB 0/ 0, OCD NEGATIVE, carrier brown color.
Očkování, čipování, odčervení je samozřejmostí. Štěňátko je vhodné pro výstavy i sporty.
15.4.

Kříženci na prodej Kříženec

Bibi je takové odrostlé štěně - šídlo, stále by se jen hrála, má hygienické návyky, spinká celou noc. Na vodítku chodí pěkně, na volno ještě ne. Je kastrovaná, čipovaná s mezinárodním petpasem, očkovaná, odčervená. Na adopci půjde na adopční smlouvu. Čeká v dočasné péči ve Znojmě.
15.4.

Bígl na prodej s PP

Bígl, s PP
Pelhřimov, Kraj Vysočina
Cena15,000 CZK
Chovatelská stanice Dragon roan zadá štěňátka s PP narozena 1.dubna 2018. narodilo se nám 5 krásných princezen. všechny tricolor,
2 holčičky jsou volné.
Otec: Quick Quint Rabbit Run, CAJC z klubový výstavy.
Matka: Obedient orchestra Rabbit Run "Lexí" CAC, r CACIB z výstavy v Č.B. Plně ovladatelná fena je lovecky vedená a používaná. Hlasitá na stopě. VRACÍ SE!! Zkoušky lovecké upotřebitelnosti: ZV ,BZ ,BZH ,ZVVZ a LZ pokaždé s umístěním jednou druhá jednou byla třetí a poslední troje zkoušky z přehledem vyhrála. K odběru budou od 24.5.2018. cena 15 000,- Kč. Rádi poradíme s výchovou a výcvikem. Chovatelský servis a balíček na první dny samozřejmostí. Dále budou dvakrát očkovaná, třikrát odčervená. Vybavená mikročipem s europasem a předvyplněným formulářem na registraci, už na nového páníčka. Štěňátka jsou vhodná jak loveckým tak ke sportovním aktivitám, ale stejně tak jako domácí mazlíčci...