Cena  Kč

19.5.

Jazvečík hrubosrstý trpasličí/králičí

Chovateľská stanica zo Slovenska ponúka na predaj posledných dvoch psíkov jezevčíka hrubosrstého trpaslíčieho/králičieho. Šteniatka sú po úspešných rodičoch.
Matka - KAYA Yopa - 3xCAC, 2xBOS, 1xRCACIB, 1xCACIB, skúška BL (CACIT) II. cena.
Otec - FENDY Line Pro-Euro - GCH-CH-JCH, 2 x CACIB, 3 x R.CACIB, 4 x BOB, 3 x CAJC, 2 x BOS, 3 x J.BOB, 7 x CAC, CCJ, Derby win.
Všetky šteniatka budú po veterinárnom ošetrení a budú mať vystavené potrebné doklady.
facebook.com/breederpinky/?ref=bookmarks
20.5.

Jazvečík hrubosrstý trpasličí

Chovateľská stanica zo Slovenska ponúka na predaj posledných dvoch psíkov jezevčíka hrubosrstého trpaslíčieho/králičieho. Šteniatka sú po úspešných rodičoch.
Matka - KAYA Yopa - 3xCAC, 2xBOS, 1xRCACIB, 1xCACIB, skúška BL (CACIT) II. cena.
Otec - FENDY Line Pro-Euro - GCH-CH-JCH, 2 x CACIB, 3 x R.CACIB, 4 x BOB, 3 x CAJC, 2 x BOS, 3 x J.BOB, 7 x CAC, CCJ, Derby win.
Všetky šteniatka budú po veterinárnom ošetrení a budú mať vystavené potrebné doklady.
facebook.com/breederpinky/?ref=bookmarks
21.5.

Maltézáček - čistokrevné štěňátko

Pokojový psík, který nelíná (nepouští chlupy).

Nabízím štěňátko maltézáčka, krásného pejska ihned k odběru.
Jeho srst je sněhobílá a nelíná. Je to přítulný a hravý mazlíček vhodný k dětem.
Je očkovaný, odčervený, naučený na granulky.
V dospělosti váží kolem 4 kg.
25.5.

biewer jorkšírský teriér

Nabížím fenečky barevného jorkšírského teriera,jsou 2x odčervené,očkované,prohlédnuté veterinářem.Mají 7 týdnu,jsou mazlivé,hravé,kontaktní.Naučené na maso a granulky.K odběru ihned.
25.5.

YORK

K odberu máme šteniatka psíkov s preukazom o pôvode. Sú pravidelne veterinárne ošetrovaní, kompletne zavakcinovaní, zdraví a socializovaní. York je inteligentné plemeno so skvelou povahou, ktoré chce svojej novej rodine robiť radosť po celý deň. Máme záujem šteniatka umiestniť do skvelej novej rodiny, kde budú mať záujem a dostatok času sa im venovať.
26.5.

štěnátka:Trpasličí Pinč

Rezervace štěnátek.Trpasličí Pinč,též zvaný Srnčí Pinč.Hledáme pámíčky!Zatím se máme čile k světu,jsme zdravé,pořádně nakrnené,a hravé.Je nás šest,z toho 5 pejsků,a 1 fenečka.Hnědé,i černé z hnědým pálením,stačí si vybrat.Pro více informací volejte na tel.č:704 005 982.Cena: pejsci 4000;kč,a fenečka 4500;kč
28.5.

biewer jorkšírský teriér

Nabízím fenečku barevného jorkšírského teriera,je 2x odčervená,očkovaná,prohlédnutá veterinářem.Má 7 týdnu,je mazlivá,hravá,kontaktní.Naučená na maso a granulky.K odběru ihned.
28.5.

Čivava s PP

CHS Z Jasmínových hor zadá štěňátka čivavy s PP po importovaném psu UK a fence po importovanych rodičích, různá zbarvení,s Europasem, čipem, do chovu i jako člen rodiny. Více po telefonu 776599471
30.5.

Čivava dlouhosrstá

Prodám štěňátka čivavy dlouhosrsté bez PP, pejsky. Jsou očkovaní, odčervení, zvyklí na granule. Mají bílou barvu s barevnými skvrnami. Rodiče mají povahové zkoušky na canisterapeuty, štěňátka jsou milé a vstřícné povahy. Cena pejska je 5000,- Kč.
31.5.

Francouzský buldoček s PP

Chs Entimo nabízí k prodeji krásná štěňátka Francouzského buldočka s průkazem původu FCI. Štěňata mají milou a přátelskou povahu, jsou dobře socializovaná zvyklá na děti a ostatní psy. V den odběru budou oočkovaná, odčervená a očipovaná s EU pasem. Kupní smlouva samozřejmostí. Více informací a fotografií najdete na http://www.entimobulda.estranky.cz
1.6.

Čivava modrá lila

Nabízím luxusního krátkosrstého pejska s kratičkým nosem, výrazným stopem a nůžkovým skusem, bez fontanely. Pejsek je ve vzácené celolilové barvě bez pálení. Jen do dobrých rukou.
2.6.

Čínský chocholatý pes

Nabízím k rezervaci štěňátka Čínského chocholatého psa s průkazem původu. v nabídce je: 1 holý pejsek ,osrstěný pejsek ,holá fenka.
Štěňátka při odběru budou několikrát odčervena,očkována s pet pasem.
Rodiče štěňátek jsou vyšetření na genetické a klinické oční vady s výsledkem zdraví.
pro více info kontakty tel.777482591
email:nicola.kucharkova@seznam.cz
nebo Fb Nicol Kucharková
4.6.

Parson russel terrier - štěňata s PP

ChS Hungry Gremlin nabízí 3 fenky parson russel terriera narozené 3.4.2018. Fenky jsou s průkazem původu, očkované, odčervené, čipované s EU Pasem a vyšetřením na hluchotu BAER test s výsledkem oboustranně slyšící. Štěňata jsou s broken srstí a hrubosrsté. Více o rodičích štěňat, jejich titulech, vyšetřeních, zdraví najdete na našich stránkách, kde jste srdečně zváni http://www.parsondog.cz
6.6.

knírač malý

- chovatelská stanice s dlouholetou tradicí nabízí kvalitní, zdravá, očkovaná, odčervená a čipovaná štěňátka s PP po zdravotně testovaných rodičích ze 2 vrhů. K dispozici štěňátka v barvě černé a černostříbřité. Nezávazná návštěva po dohodně vítána. Chovatelský servis včetně hlídání v době dovolených samozřejmostí.
7.6.

Francouzský buldoček štěňata s PP

Chovatelská stanice Dívčí plamen prodá nádherná štěňátka s PP, po výstavně úspěšných a zdravých rodičích ,více početný vrh,porod přirozenou cestou.Očkovaná,odčervená , čipovaná. Barvy fawn a žíhaná,fenky i pejsci.
11.6.

Kavalír king charles španěl

Kavalír king charles španěl - prodám štěňata s PP - fenka barvy blenheim, pejsek barvy tricolor z výborného spojení, čipovaní očkovaní, odčervení, po zdravotně testovaných rodičích. http://www.novofundland-ji.com
13.7.

Čivava na prodej s PP

Prodám pejska čivavy s PP po špičkových rodičích,nar 28.2.2018.Zuby má 6/6,nůžkový skus.Je kompletně očkovaný,odčervený,čipovaný s Europasem,kupní smlouvou a chovatelským balíčkem,naučený na plínku.Tel.
13.7.

Kříženci na prodej Kříženec

Malé sladké torpédo, nekonfliktní roztomilý mazel, moc hodný a přátelský psík.....
Má rád fenky, se psem neměl zatím ani jeden konflikt. Kočky a slepice prohání, ale neublíží jim. Vycházky zbožňuje, ale utíká, takže se nedá nic dělat, bude si prochajdy užívat na vodítku.
Očkovaný, odčervený, odblešený, není vykastrovaný, takže pouze jako kamarád k vykastrované fence nebo vykastrovat Edíka.
Nachází se v útulku u Tachova.
13.7.

Čivava na prodej s PP

Čivava, krásná štěňátka s PP. Kluci – levně, na mazlení. Štěňátka jsou šikovná, čilá, pravidelně odčervována, očkována. Socializována a připravována na žití u nových páníčků. Již možná k odběru. T. . U Prahy.
13.7.

Kříženci na prodej Kříženec

Truhlík je sympatický nízkopodlažní fešák, mladý, veselý a hravý. Byl nalezen s velmi ošklivou otevřenou ranou na krku, přesto na lidi nezanevřel, naopak. Lidi miluje, rád se mazlí a nesmírně si to užívá. Je to hravý, učenlivý, dokonale rozkošný klučina, vhodný do pohodové rodiny, ideální k psím kamarádům. Neúnavně vyhlíží člověka, kterého bude nade vše milovat. Je vhodný k domku se zahrádkou (se stálým přístupem dovnitř) i do bytu, samozřejmě s dostatečným množstvím aktivit venku. Hledáme pro něj páníčka, který se mu bude s láskou věnovat. Nudu s Truhlíkem rozhodně nezažijete - vždy Vám vyloudí úsměv na tváři. :-) Hledá milé páníčky, spoustu společných zážitků, kvalitní péči, pohodlný pelíšek v teple, ale hlavně spoustu, spooooustu lásky.

Truhlíček vám o sobě něco napíše, jelikož to je Slovák, bude to slovensky :):
Truhlík o sobě: Najdôležitejšie je, že môj krk je...