Cena  Kč

18.3.

Čivava na prodej bez PP

Čivava, bez PP
Chotutice, Kolín, Středočeský kraj
Cena6,000 CZK
Nabízím štěňátko čivava bez PP,krátkosrstý čistokrevný pejsek, barva béžová-zlatá s černou maskou a bílou náprsenkou .Očkován, preventivně odčervován.Bez vad . Plně socializován v domácím prostředí,zvyklý na ruch běžné domácnosti.Má úžasnou milou povahu,je to klučina mazlíček.Čistotný,dělá potřebu na podložku.Již k odběru . Cena 6000 Kč.Kupní smlouva a granule do začátku samozřejmostí.Ze vším poradíme.Další informace Vám rádi poskytneme emailem poslat email telefonicky (prosím volat ,ne SMS)
18.3.

ČIVAVA PRAHA

Čivava, fena i pes
Praha 1, Hlavní město Praha
Cena5,500 CZK
prodáme čistokrevná štěnátka mini čivaviček, fenka i pejsek, stáří 8 týdnů, očkovaní, cena 5500 Kč , Praha 10 tel.606 527 831 na sms a emaily nereaguji děkuji
18.3.

Yorkšírský teriér na prodej s PP

Prodám velice kvalitní a krásná štěňátka jorkšírka s pp , po špičkových rodičích i rodokmenu. Oba rodiče k vidění. Ke štěňátku výbavička . S chovem i výstavami poradím. Cena pejska 10 000,-, fenečky 15 000,- tel.
18.3.

Trpasličí pinč na prodej s PP

Nabízíme od 15.4. k odběru štěňata s PP, po výborných rodičích, černá s pálením, červená, inteligentní učenlivá povaha, tel:
18.3.

Čivava na prodej s PP

Čivava, s PP
Mochov, Praha-východ, Středočeský kraj
Chs z Jasmínových hor zadá štěňátko čivavy psíka po kvalitních rodičích, černý, rusko-finský původ. Otec: ClubCh.Komel Hana´s Choco Dream . matka GrandChCzCh.ClubJCH.CH. Unique Black z Jasmínových hor, Oba rodiče patela 0/0. Štěňátko bude čipované, očkované, pravidelně odčervované s Europasem.Více info po tel.
18.3.

Čivava na prodej s PP

Prodám štěňátka pejsků čivavy krátkosrsté s PP - o:CH.BLACK KNIGHT IRISTAR - ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION,ČESKÝ ŠAMPION,KLUBOVÝ ŠAMPION,GRAND ŠAMPION,8 x CACIB,8 x BOB,2 x NÁRODNÍ VÍTĚZ,2 x KLUBOVÝ VÍTĚZ,3 x BOS,TOP ČIVAVA 1.místo 2017 - m:COLOMBÍNA SHOWMANA ÚDOLÍ VRCHLICE.Štěňátka budou očkovaná,odčervená,čipovaná s evropasem,kupní smlouvou a chovatelským balíčkem,naučená na plínku.Odběr bude 2.5.2018 Tel.
18.3.

Yorkšírský teriér na prodej s PP

Yorkšírský teriér, s PP
Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj
Cena8,900 CZK
Malá chovatelská stanice, nabízí ihned k odběru malé štěnátko, pejska plemene Biewer Jorkšírský Terier s PP od německého klubu IHR. Pejsek je řádně očkovaný, odčervený, čipovaný. Papá jen kvalitní granulky. Je zcela bez vad. Obě varlátka sestouplá, skus nůžkový 6/6. Čistotný, učený na podložku. Jen volat.
18.3.

Čivava na prodej bez PP

Čivava, bez PP
Hevlín, Znojmo, Jihomoravský kraj
Cena5,000 CZK
Prodáme 2 pejsky čivavy krátkosrsté, narozené 28.1. K odběru od 26.3. Štěňátka budou 1x očkovaná a minimálně 2x odčervená.
Jsou čilí a hraví. Papají granulky Brit Care a jsou naučení na podložku.
Oba rodiče k vidění při odběru.
Jen do dobrých rukou!
18.3.

Kříženci na prodej Kříženec

Moc pěkný a miloučký pejsek ......


Ferdík je zpočátku nedůvěřivý, po vzájemném seznámení se stane jistě oddaným a věrným společníkem. V případě Ferdy je nutno počítat, že je třeba za ním do útulku nějakou dobu docházet, brát ho na procházky, aby se s vámi seznámil a získal ve vás důvěru. Očkovaný, odčervený, odblešený.
Centrum pro zvířata v nouzi při ZOO Ústí nad Labem.
18.3.

Yorkšírský teriér na prodej s PP

Jorkširský terier - štěňátka nar.11.3.2018 - o:C.I.B.VALMONT OD ŠÁRECKÉ SKÁLY - m:CAJC,2 x CAC LOLA SIMPLY ÚDOLÍ VRCHLICE.Štěňátka budou očkovaná,odčervená,naučená na plínku.K odběru budou 30.4.2018 Tel
18.3.

Čivava na prodej bez PP

Čivava, bez PP
Chotutice, Kolín, Středočeský kraj
Cena6,000 CZK
Nabízím štěňátko čivava bez PP,krátkosrstý čistokrevný pejsek, barva béžová-zlátá s černou maskou a bílou náprsenkou .Očkován, preventivně odčervován.Bez vad . Plně socializován v domácím prostředí,zvyklý na ruch běžné domácnosti.Má úžasnou milou povahu,je to klučina mazlíček.Čistotný,dělá potřebu na podložku.Již k odběru . Cena 6000 Kč.Kupní smlouva a granule do začátku samozřejmostí.Ze vším poradíme.Další informace Vám rádi poskytneme emailem poslat email telefonicky (prosím volat ,ne SMS)
18.3.

Čivava na prodej s PP

Čivava, s PP
Svinařov, Kladno, Středočeský kraj
Cena11,000 CZK
Chovatelská stanice nabízí k prodeji nádherného pejska čivavy dlouhosrsté s průkazem původu FCI. Štěňátko je atraktivní modroplavé barvy. Je velmi mazlivý, temperamentní, socializovaný, učený čistotě.Je pravidelně odčervovaný, očkovaný a čipovaný. Pejsek s námi žije v rodinném prostředí, je zvyklý na ostatní psi. Je krásně osrstěný, mléčný nůžkový skus 6/6. Můžete vidět i oba rodiče. Kupní smlouva i chovatelský servis, jsou samozřejmostí.Cena pejska odpovídá kvalitě. k odběru 18.3.
18.3.

Pudl na prodej s PP

Trpasličí pudl, s PP
Nový Jičín, Moravskoslezský kraj
Cena15,000 CZK
Přijímáme rezervace na štěňátka černého středního pudla,volní již jen pejsci,oba rodiče zdravotně testovaní,otec i očí s výsledkem A.

Štěňátka budou k odběru kolem poloviny dubna,kdy budou veterinárně překontrolované,očkované a čipované,otec štěňat je černý střední pudl,matka štěňat hnědý střední pudl.
18.3.

Bišonek na prodej bez PP

Bišonek, bez PP
Plzeň, Plzeň-město, Plzeňský kraj
Cena5,000 CZK
Do dobrých, laskavých rukou prodáme krásná štěňátka bišonků - matka bez PP, otec s PP, stáří 5 týdnů, k odběru kolem Velikonoc. Prodej pouze jednotlivě. Máme 4 pejsky a jednu fenku.
18.3.

Čivava na prodej bez PP

Čivava, bez PP
Chotutice, Kolín, Středočeský kraj
Cena6,000 CZK
Nabízím štěňátko čivava bez PP,dlouhosrstá,čistokrevná fenečka,barva béžová-sobolí . Preventivně odčervovaná,očkovaná,zdravá ,bez vad.Má milou povahu,hravá,mazlivá,nebojácná .Čistotná ,dělá potřebu na podložku.Cena 6 000 Kč. Již k odběru.Kupní smlouva a granule do začátku samozřejmostí.Ze vším poradíme.Další informace Vám rádi poskytneme emailem poslat email telefonicky (prosím volat ,ne SMS).
17.3.

Yorkšírský teriér na prodej s PP

Jorkšírský terier s PP štěňátka fenky menšího vzrůstu,pěkně osrstěné,bez vady. Tetované,očkované,odčervené.Papají granulky, čistotné čurají na psí wc.K odběru ihned fenky 12 tis
17.3.

Čivava na prodej bez PP

Nab.zatím pouze k předběžné rezervaci pejska čivavy bez pp.Po mamince čoko a tatínek merle.Pejsek je v barvě čoko merle.Je užasnej.V době odběru bude okovaný,odčervený.Dostane i balíček na cestu.Reaguji na sms a email,psát kdykoliv.
17.3.

Čivava na prodej bez PP

Nabízím zatím k předběžné rezervaci užasnou fenečku čivavy bez pp.Mamča je čoko a tatínek je merle.V dospělosti vhodná i na chov.Bez kýly.Je to pěkná roštanda ,ráda se mazlinkuje.Odběr od 6.4.bude očkovaná odčervená.Sebou dostane balíček na cestu.V týdnu volat pouze do 11h jinak sms či email děkuji.
17.3.

Biewer, golddust jorkšírský teriér s PP

Prodám štěňátka pouze do výborných podmínek na mazlíka. Štěňátka budou očkovaná, několikrát odčervená, čipovaná, sebou si odnese kupní smlouvu, balíček do začátku a potvrzení o zdravotním stavu.Odběr od 30.3.2018 Pouze vážní zájemci, na sms nereaguji. Více info na tel. nebo emailem. Nezávazná návštěva vítaná.
17.3.

Čivava na prodej bez PP

Pouze zatím k předběžné rezervaci nab.pejsky čivavy bez pp.V barvě merle.Maminka je čoko váha 2,30kg a tatínek je merle váha 1.45kg.Pejskové budou .1.50kg-1.60kg.Odběr kolem toho 6.4.Budou očkovaní,odčervení a každy dostane balíček na cestu.Inzerátek platný do smazání