Cena  Kč

Řadit podle NejlevnějšíNejbližší Nejnovější
  • 15 inzerátů, 1. strana 
16.1.

AUSTRALSKÝ OVČIAK S PP ZAHRANIČNÍ SPOJENÍ-čierno bílá fenka

V chovatelské stanici IVELBERO ´S DARLING se narodil 1.11. zahraniční vrh australských ovčáků.
Máme volnou poslední fenečku - black bi (černo -bílou).


Rodiče:
ERSKINE IVELBERO´S DARLING -
zdraví:
DKK 0/0, DLK 0/0, CEA R/R, PRA-prcd N/N
HSF4 +/+, MDR1 +/+, DM +/+,CMR 1 +/+,PHA -NEG.
Erskine je aktivní fenka - věnuje se závodně coursingu a agility, rekreačně obranám a poslušnosti. Miluje děti i jiná domácí zvířata.

Yamassee's DE CATO FIRE AND ICE
zdraví:
HD A2, ED 0/0, OCD neg.
DNA CEA R/R, PRA-prcd N/N
HSF4 +/+, MDR1 +/+ , DM +/+, CMR1 +/-
plnochrupý,
Cato se věnuje zejména agility a poslušnosti. Má rád společnost a děti.

Fenka bude očkovaná, čipovaná, odčervená, s pasem, bude mít vyšetření na dědičné oční vady a bude mít svoji výbavičku(hračky,misku, voditko apod).
Pro více informací kontakt : www.aussies.cz nebo na mail martina.smolkova@centrum.cz
16.1.

Aussiedor (Labrador X australský ovčák)

Hledáme rodiny pro odrostlá štěňata kříženců labradora s australským ovčákem (až v dalších generacích). Původem z Německa. Jsou 8 měsíců stará, bezproblémová a zdravá. Oba rodiče mají vyšetření kyčlí a loktů (v pořádku). Lehce ovladatelná, zvyklá na zahradě i v domě. Naprosto nekontliktní vůči ostatním psům i kočkám. Ideální jako rodinný pes.
16.1.

Australský ovčiakProdám čistokrevná štěňátka australský ovčák bez PP.Otec s PP,matka po rodičích s PP.Oba u nás k vidění.Štěňátka v barvě black-tri i red-tri jsou 2x odčervená a 1x očkovaná.Odběr možný ihned.Cena dohodou.
16.1.

Australský ovčák štěňátka s PP.

Chovatelská stanice s dlouholetou tradicí nabízí australáčky.Máme volnou holčičku blue merle,holčičku black tri a kloučka black tri.Cena od 15 000 do 20 000 Kč.Štěňátka budou několikrát odčervená očkovaná opatřena euro pasem a startovacím balíčkem.Doživotní poradeská služba samozřejmostí.Rodiče skvělé povahy i výborného exteriéru.Nezávazná návštěva možná.Upřednostňujeme tel. kontakt.
16.1.

AUSTRALSKÝ OVČÁK s PP

Chovatelská stanice PUELLA FERA zadá štěňátka z perspektivního spojení. Oba rodiče výstavně úspěšní. Vynikající zdraví a povaha. Štěňátka vhodná jako rodinní aktivní parťáci, ke psím sportům, výstavám i chovu. Při odběru očkovaná, čipovaná, vyšetření očí. Odběr od 20.1. Víve info na tel. 605211099 email puella-fera@volny.cz
16.1.

Australský ovčák s PP

Nabízíme k rezervaci štěňátka australského ovčáka s PP, se spojení Kirieleison Sky(import Itálie) x Oasis Waterfall Great Lady.

Volná štěňátka:
Cappy- blacktri pejsek bez ocásku
Caprisone - blacktri pejsek s ocáskem

Štěňátka se narodila 19.12.2018, k odběru budou začátkem února. V době odběru budou několikrát odčervena, očkována a čipována s pet pasem. Samozřejmostí je řádná kupní smlouva a balíček do začátku.

Návštěvy jsou po předchozí domluvě vítány!!

Rodiče štěňátek lze vidět na našich stránkách www.markamdogs.weebly.com

Nejlépe telefonický kontakt
16.1.

Australský ovčák

Australský ovčák, pes
65 km, Nový Jičín 1, Nový Jičín
Cena6,000 CZK
Nabízíme devítitýdenního pejska Australského ovčáka v barvě red tricolor. Pejsek je odčervený i naočkovaný. Matka (black tricolor) a otec (red tricolor) na fotkách.
V případě zájmu volejte na tel: 777235848.
16.1.

australský ovčák s PP - fenky

Chs Aneleh Czech nabízí k odběru poslední dvě holčičky australského ovčáka. Holčičky jsou tři měsíce staré, očkované, odčervené, kvalitně socializované. Typické v exteriéru i v povaze. Krásně chodí na vodítku, rády jezdí autem a účastní se s námi úplně všeho.
Red tri Sunny je akční, živá a veselá holčička, které nic neuteče a u všeho musí být. Bleskurychle se všemu učí, zbožňuje aportíčky a hračky. Bude výborná na různé psí sporty a aktivity. Exteriérově je velmi hezká, na výstavách se zřejmě neztratí, ale určitě bude trávit čas raději venku a při sportování, než ve výstavních kruzích :)
Black tri Sisi je pro mě TOP štěňátko z vrhu. Je to od narození nádherná fenka s vynikající kostrou i povahou. Má krásnou hlavu s líbivým zbarvením, dobře nasazená i nesená ouška, dlouhý krk a krásně modelované tělo. V pohybu je velmi typická. Sisi miluje být středem pozornosti, zbožňuje,...
16.1.

Australský ovčák, FCI PP / Australian Shepherd

Chovatelská stanice Royal Rain nabízí dva volné trikolorní pejsky, narozeni 4.12.2018. Rodiče stěňátek jsou typičtí představitelé plemene se skvělým charakterem, výstavní šampioni, moc rádi pracují. Oba jsou CEA,PRA, HFS4 i MDR1 čistí, DKK i DKL 0/0. Maminka import Itálie, tatínek USA, oba u nás k vidění. Štěňátka jsou vhodná jako luxusní pejsci pro aktivní rodinu, parťáci pro jednotlivce, zkrátka kdokoli kdo chce kamaráda k denním aktivitám, psím sportům.
Odběř štěňátek je od konce ledna/2019, v době odběru - několikrát odčervená, očkovaná, čipovaná, vystavený europas. Doživotní chovatelský servis samozřejmostí.
Více informací na emailu nebo telefonicky 720129429, n.cora6@gmail.com

fotografie jsou aktuální
www.royalrain.weebly.com
16.1.

Australský ovčák - štěňátka s PP

Přijímáme předběžné rezervace na štěňátka , která se narodí koncem ledna v naší CHS. Matkou je KlCh Aura Green May-T, je úspěšná výstavně(CAJC,JBOB,CAC,Res.CACIB) i ve sportu: Mistr ČR v coursingu, v pasení složeno HWT, IHT1, výborné zdraví(DKK,DLK,PL, SA, OCD 0/0,CEA,PRA,HSF4,CMR1,CD,MDR1,DM,MH,HUU,IGS a další na vše +/+, DOV prostá.)
Otec vrhu Alfred Av Dalsrud je pes žijící v Německu, má milou, přátelskou, nekonfliktní povahu, výborné zdraví (DKK, DLK o/o, CEA,PRA,HSF4, DM, CMR1 +/+, MDR1 +/-, DOV prostý), věnuje se agility a obedience. V rodokmenu má pracovní předky, takže očekáváme u štěňátek velký zájem o práci, po obou rodičích vyrovnané povahy,klidné a přátelské v běžném životě. Korektní stavbu, střední výšku, dlouhé ocásky. Odběr od konce března. Uvítáme zejména zájemce o psí sporty, pasení. Některá štěňátka případně do chovu. Na naše odchovy a rodiče budoucího vrhu se můžete...
16.1.

Australský ovčák štěňata s P.P.

V naší chovatelské stanici máme na prodej pejska Lesana v barvě red-tri . Tento vrh je zcela výjimečný hlavně co se týče po zdravotní stránce jsme jedna z mála stanic, která má otestované na spousty testů oba rodiče. Všechna štěňátka mají ty nejlepší výsledky a budou po rodičích čistá na CEA, PRA, HSF4, CD, CMR1, MDR1,DM, MH, HUU, NCL6, Lokus D. Oba rodiče vyrovnané povahy, DKK, DLK, OCD 0/0 a páteř bez nálezu. Pouze pro vážné zájemce o toto plemeno. Štěňátka jsou již k odběru. Veškeré informace Telefon: +420775695803.
16.1.

Australský ovčák štěňě s P.P.

V naší chovatelské stanici máme na prodej pejska Lesana v barvě red-tri.Jsme jedna z mála stanic, která má otestované oba rodiče na spousty genetických testů, které toto plemeno postihuje.Všechna štěňátka mají ty nejlepší výsledky a budou po rodičích čistá na CEA, PRA, HSF4, CD, CMR1, MDR1, DM,MH, HUU, NCL6, Lokus D. Oba rodiče vyrovnané povahy, DKK, DLK, OCD 0/0 a páteř bez nálezu. Pouze pro vážné zájemce o toto plemeno.
16.1.

Australský ovčák s PP

Australský ovčák, pes, s PP
265 km, Teplice 1, Teplice
Cena15,000 CZK
Chovatelská stanice Australská Perla nabízí ihned k odběru štěňátka australských ovčáků s průkazem původu (PP), štěňátka se narodila 02.10.2018. Máme volné krásné a úžasné klučíky v barvě red tri a red merle.

Hrdými rodiči jsou:
m. A Secret Love in Australská Perla „Bamby“
zdravotní výsledky: DKK: 0/0, DLK: 0/0, PL: 0, OCD: nepostižen, Spondylóza: 0 , DOV prostá, DNA testy: PRA-prcd: +/+ (clear), CEA: +/+ (clear), HSF4: +/+(clear) a MDR1: +/- (carrier), CMR1: N/N(clear), DM: +/+ (clear)

o: Mnohanásobný šampion Hearthside Spectre „Bobo“ (import USA)
zdravotní výsledky: DKK: 0/0, DLK: 0/0, OCD: nepostižen, DOV prostý, DNA testy: PRA-prcd: +/+ (clear), CEA: +/- (carrier), HSF4: +/+ (clear) a MDR1: +/+ (clear), CMR1: N/N(clear), DM: +/+ (clear), CD: +/+ (clear), IGS: +/+ (clear), SLC: +/+ (clear),


Všechna štěňátka jsou odchovávána jak v domácím, tak i venkovním prostředí. Prckové jsou již odčerveni, kompletně...
16.1.

Australský ovčák

Poslední dvě nádherné černé fenecky Black tri ( foto 2 a 3 ) čekají na své páníčky a láskyplné místečko. Bez PP. Všechny mají dlouhé ocasky. Fenecky půjdou do nových domovů řádně odčervená, naočkována, zvyklá na běžný ruch, děti a hospodářská zvířata. Prodám pouze do nejlepších podmínek, aktivním panickum. Nové majitele si budu pečlivě vybírat. REZERVACE OPROTI ZÁLOZE. Návštěvy vítány. K odběru od 8. února.

Více informací přes e-mail nebo na tel.cisle nejpozději do 19:00
18.1.

Australský ovčák s PP

Štěňátka s výborným sportovním potenciálem.
Informace na: www.kogitoeaster.websnadno.cz