Cena  Kč

Řadit podle NejlevnějšíNejbližší Nejnovější
11.11.

Německý ovčák - vlkošedá fenka s PP

14měs. stará fena s průkazem původu, vhodná do rodiny jako společník a hlídač. Fenka má základní poslušnost a bude výborným parťákem na procházky. Je zvyklá na psy, není konfliktní. Překupníci NEVOLAT! Ráda více info sdělím po telefonu.
11.11.

Německý ovčák - štěnátka s PP

Zadáme celočerná štěňata s průkazem původu ze zahraničního krytí. K odběru v prosinci. O: Apollo v. Schloss Solitude - IPO3, HD + ED normal, DNA gpr., angek.2017/18, M: Xara Provocativo - IPO1, SPr3, HD + ED normal, DNA gpr., angek.2018/19. U štěňat je předpoklad velké chuti do práce a super povahy.
www.provocativo.net
11.11.

Prodám štěně fenku NO

Prodám 3.měsíční fenku NO s rodokmenem po výborných rodičích.Očkovaná,odčervená,čipovaná s europasem.Zrušená rezervace!Odpovídám pouze na zavolání,ne SMS.Volejte pouze vážní zájemci,fenka pouze s PP!
17.9.

Německý ovčák - celočerná štěňata s PP

Prodám celočerná štěňata německých ovčáků s průkazem původu. Rodiče HD a(0/0), ED (0/0), DNA, ZVV1. Odběr možný koncem října. Mělník.
18.9.

Německý ovčák - štěňata s PP

Prodám krásná,zdravá a velmi kontaktní štěňátka. Matka: Izzie od Tyrušky,HD/ED 0/0,DNA,ZVV1,.Otec: Bandiro Daria Reda,HD/ED0/0,DNA,IPO2,Otec štěňat je velmi tvrdý obranář s velkou chutí do práce,vášnivý aportér. Štěňata budou vhodná na výcvik,chov i jako rodinný společník. Předpoklad dobrého zdraví a velká ochota pro výcvik. Štěňátka,jsou řádně odčervená,očkovaná a tetovaná. Navíc jsou čipovaná a mají Europas. Kupní smlouva a chovatelský servis je samozřejmostí. Vítáme trvalý kontakt s novým majitelem. Odběr je od 29.září.Další informace na stránkách http://www.odtyrusky.com/index.php
28.9.

Německý ovčák - celočerná štěňata s PP

Prodám celočerná štěňata německých ovčáků mohutné kostry s průkazem původu. . Rodiče HD a(0/0), ED (0/0), DNA, ZVV 1. Odběr možný koncem října. Mělník. Nezávazná návštěva možná.
21.10.

prodej štěnat NKO

cHOVATELSKÁ STANICE OD JIZERSKÉHO SPLAVU NABÍZÍ K PRODEJI ŠTĚNATA NKO-3 FENY HNĚDÉ S NÁPRSENKOU,1 PSA HNĚDÁKA S NÁPRSENKOU ,2 PSY HNĚDÉ BĚLOUŠE.OTEC-COLUMBO OD JIZERSKÉHO SPLAVU-VÍTĚZ LETOŠNÍHO ROČNÍKU MEMORIÁLU K.PODHAJSKÉHO,VŠESTRANNÝ PES.MATKA-ARINA Z NEDĚLSKÝCH LOUČEK-KLUBOVÁ VÝSTAVA ZÁKUPY 1.CENA CAJC,ZV 1.CENA,PZ 1.CENA.ODBĚR KONEC LISTOPADU.FOTA NA ADRESE www.odjizerskehosplavu.u nas.cz CENA 7000Kč
4.11.

Německý ovčák - štěně

Celočerná fenečka s průkazem původu čeká na svoji milující rodinu. Je očkovaná, odčervená, vhodná do rodiny i pro sport. Odběr možný ihned.
11.11.

Austrlský ovčák s PP

Německý ovčák, pes, s PP
65 km, Hluboká nad Vltavou, České Budějovice
Cena20,000 CZK
Chs Cheerful Gold nabízí k rezervaci poslední krásné štěňátko australského ovčáka. Jendá se o pejska red tricolor bez ocásku. Štěňátko je již k odběru. Narozen 7.8.2018. Je 3x očkovaný, proti vzteklině, čipovaný, odčervený s petpasem. Socializovaný, zvyklý na děti, jízdu autem a ostatní psy. Má přátelskou, hravou a nebojácnou povahy. Je velice učenlivý a snadno motivovatelný!
Oba rodiče typičtí představitelé plemene.

Matka: Adelle Princes Dance von Petrowich
PRA prcd: clear
CEA: clear
HSF: clear
MDR: clear
DKK: 0/0
DLK: 0/0
plnochrupá, nůžkový skus
LA3, Canisterapeutický pes

Otec: JCh.Ch. Be my Mr.Perfect Aneleh Czech
PRA prcd: clear
CEA: clear
HSF: clear
MDR: carrier
CMR1: clear
DM: clear
DKK: 0/0
DLK: 0/0
OCD: nepostižen
Plnochrupý, nůžkový skus
JCh.Ch., Cruft qualification

Více informací na webu: cheerfulgold.weebly.com
12.11.

Německý ovčák fena s PP

Prodám fenu NO s PP, černá/znaky (REX). Temperamentní, kontaktní a socializovaná, dvouletá fenka. RTG kyčlí a loktů do chovu.
Nejlépe do rodiny. Více informací na tel.: 731159366
11.11.

Německý ovčák : štěňata s PP

tmavě vlkošedá štěňata s PP
1 PES A 1 FENKA
odběr koncem listopadu .
o: Apoll Daniel Bohemia - 5CV1/P, IPO 3, FPr 1, ZVV 1 , HD/ED normal (CS)
m: Sendy Skocicka samota - 5V1/p 1 tř.chov , VD , BH, ZVV 1
,HD/ED normal
více na http://www.skocickasamota.estranky.cz/
11.11.

Německý ovčák - fenka

Nabízím k prodeji krátkosrsté štěně fenku Arlett z Krupičkova mlýna po O: Šamp. Agassi Leptáč, VA2 a M: r.CAC,VT Caroll z Krupičkova mlýna.
Více na www.shakalli.wz.cz
12.11.

Prodám štěňata Německěho ovčáka

Prodám štěňata NO, po rodičích s PP, stáří 3 měsíce, už jen 3 chlapečci
12.11.

Rumunský ovčák - Bucovina s PP

Zadáme štěňata Rumunského ovčáka - Bucovina s PP. K dispozici 1 pejsek a 6 fenek. Jedná se o první štěňata tohoto plemene v České republice. Narození 29.9.2018 k odběru na přelomu listopadu/prosince. Štěňata budou odčervena, očkována a čipována. Plemeno je uznané FCI. Matka Nessie de Humor (BOB,BOJ,CAJC), otec Gruia de Tara Vrancei (BOB,CACJ,CACIB, šampion Rumunska, šampion Maďarska). Bucovina je původem z Rumunska, kde je neocenitelným pomocníkem při hlídání stád před vlky i medvědy. V současné době se stále více využívají i mimo pastviny pro hlídání majetku a rodinných domů. Jsou to věrní společníci, neskutečně mazliví, ale zároveň i velice ochranářští. Pro více informací o plemeni i štěňatech volejte na uvedené číslo nebo na mail. Můžete se také podívat nebo nás kontaktovat přes naše FB stránky CHS Z Budidlavskych lesu. Nezávazná návštěva po domluvě vítána.
11.11.

Německý ovčák

Německý ovčák - chovatelská stanice ZNEROP nabízí vlkošedá a celočerná štěňata: o. Baxter Budíkovice, IPO3, ZVV2, m. Charra od Policie ČR, ZVV2, ZPO, IPO1, oba neg., I. tř. výběrového chovu. Štěňata vhodná na chov, výcvik, ale i jako společníci do rodiny. Budou očkovaná, odčervená, tetovaná. Možnost nezávazné návštěvy po telefonické dohodě.
12.11.

Německý ovčák štěňata s PP

Německý ovčák, s PP
90 km, Praha 4, Hlavní město Praha
Cena10,000 CZK
prodam štěně německého ovčáka s průkazem původu matka výborná vítěz třídy mladých rtg lokte i kyčle negativní,1třída B.5JX1/P 1třída,otec výborný vítěz třídy pracovní rtg lokte i kyčle negativní,B.5JX1/P1třída.tel.604446113 Praha-4
11.11.

Štěňátka NO s PP

Německý ovčák, fena i pes, s PP
90 km, Český Krumlov 1, Český Krumlov
Cena10,000 CZK
Štěňátka se narodila 16. 6. 2018 ze spojení Lara Daxis RTG 0/0, DNA gpr., výborná, ZZO, ZVV1 a Yimmy Provocativo RTG 0/0, DNA gpr., výborný, Vítěz třídy, CAC, CACIB, BOB, Champion ČR, ZVV1 Nový domov hledají ještě 2 pejsci a 1 fenka. Jsou to nádherní rexíci s výbornou povahou vhodní pro výcvik a do rodin s dětmi. K odběru ihned.
11.11.

Německý ovčák s PP

Německý ovčák, fena i pes, s PP
90 km, Horní Počernice, Hlavní město Praha
Zadáme fenečku a pejska ze spojení Qvido Vepeden a Hopsinka Anrebri. Šteňátka jsou narozená 19.9. Oba rodiče DKK i DLK 0/0, IPO3, otec dvojnásobný mistr světa WUSV.
11.11.

německý ovčák s PP

Německý ovčák, fena, s PP
90 km, Horní Počernice, Hlavní město Praha
CHS Seahawk zadá fenečku nar.21.9. Rodiče Red Bull ze Stříbrného kamene + Chucky Aykmar. Oba rodiče DKK i DLK 0/0, IPO3. Nezávazné návštěvy vítány.
11.11.

Německý ovčák s PP

Německý ovčák, fena, s PP
90 km, Horní Počernice, Hlavní město Praha
Cena9,000 CZK
CHS Seahawk zada posledni vlkosedou fenku. Odber mozny od 12.listopadu. Oba rodice DKK i DLK 0/0, IPO3. Chucky Aykmar + Red Bull ze Stribrneho kamene.