Cena  Kč

Řadit podle NejlevnějšíNejbližší Nejnovější
20.7.

Kříženci na prodej Kříženec

Jezevčík
5 km, Židenice (Brno-Židenice), Brno-město, Jihomoravský kraj
Kami je velmi milá fenka, která se na člověka snadno naváže. Je veselá, aktivní, maličké šidélko. Se psy a fenkami nemá vůbec problém. Na vodítku chodí pěkně a procházky si vychutnává. Lidi miluje. Je vhodná do bytu i do domu s přístupem dovnitř - gaučový psík. Kami ja kastrovaná, očkovaná a čipovaná. V kohoutku 28 cm. Čeká v útulku na SR s možným dovozem do ČR.
20.7.

Kříženci na prodej Kříženec

Jezevčík
5 km, Židenice (Brno-Židenice), Brno-město, Jihomoravský kraj
Cena1,500 CZK
Chip ( psík )
kříženec pidi psa
4 měsíce
v dospělosti cca 10 kg ( malý pes )

Chip je malinkatý hodňoučký psíček. Nachází se v dočasné péči u Brna, kde bydlí s kočičkou i psím kamarádem. Socializuje se na přítomnost cizích lidí i pejsků. Učí se hygienické návyky a základní povely. Chip je supr pidi pes.

Chip je odebraný od alkoholiků.
do nového domova půjde očkovaný a čipovaný.
adopční poplatek 1500 Kč
podmínka kastrace v dospělosti v adopční smlouvě. Nově také podmínka absolvování výcviku.
Chip se nachází v Brně a rodinu budeme pečlivě vybírat.
Kontak:
21.7.

Kříženci na prodej Kříženec

Jezevčík
5 km, Židenice (Brno-Židenice), Brno-město, Jihomoravský kraj
Sladký, malilinkatý, rozkošný, kouzelňoučký mazlící se uzlíček radosti....

Chip je opravdu hodňoučký psíček, hravý, veselý, kontaktní, zvědavý super pidi pes. V dospělosti předpokládáme váhu max do 10 kg. Nachází se v dočasné péči u Brna, kde bydlí s kočičkou i psím kamarádem. Socializuje se na přítomnost cizích lidí i pejsků. Učí se hygienické návyky a základní povely.

Chip je odebraný od alkoholiků.


Do nového domova půjde očkovaný, odčervený, odblešený a čipovaný, s adopčním poplatkem 1500 Kč a podmínkou kastrace v dospělosti v adopční smlouvě. Nově také podmínka absolvování výcviku.
Chip se nachází v Brně a rodinu budeme pečlivě vybírat.
11.8.

JEZEVCIK HLADKOSRSTY KRATKOSRSTY STANDART

Jezevčík, pes
50 km, Praha 1, Hlavní město Praha
Cena160 EUR
Prodáme štěňatka hladkosrstého standartního jezevčíka narozena 17.6,již k odběru, pejsci jsou očkovaná i odčervena, pouze sami pejsci, rodiče k vidění.
21.7.

Kříženci na prodej Kříženec

Vynikající společník...
Mladý, veselý lumpík, s pejsky nekonfliktní. Jinak je to velky mazel a labužník. Hledá akční rodinu :)
Útulek pro opuštěná zvířata Třebíč Nad Zámkem Třebíč tel.: , poslat email http://www.utulek-trebic.cz/index.php/nabidka
Kontakt

poslat email

Pejsci k adopci na stránkách Home4Pets.
20.7.

Jezevčík na prodej bez PP

Jezevčík, bez PP
55 km, Hodonín, Jihomoravský kraj
Cena3,000 CZK
Nabízíme štěňátka jezevčíka hladkosrstého standart bez PP. Štěňátka budou k odběru od 25.8.2018, budou 3 krát odčervená a naočkovaná. Cena 3 tisíce korun. V případě zájmu volejte na mobil , nebo pište na email poslat email
21.7.

Jezevčík na prodej s PP

Chovatelská stanice Od Troubeckých jezer prodá štěňata jezevčíka drsnosrstého standardního s PP. Oba rodiče aktivně lovecky vedeni a využíváni. Odběr možný ihned
12.8.

Jazvečík

Predám psíka kratkosrsteho jazvečíka, farba čierna s pálením, vek 8 týždňov.
20.7.

Jezevčík na prodej s PP

Chovatelská stanice Judring zadá štěňata - pejsky jezevčíka dlouhosrstého trpasličího/králičího nar. 12. 6. 2018, m. Jessey Judring, V, CAJC, BOJ, CAC, ZV 1. c. ,o. Arny od Hubertovy skály, V, ZV. 1. c. Odběr od 1. 8. 2018. K odběru budou tetovaná, odčervená a očkovaná. Kontakt: JUDr. Jarmila Pavelková, Přerov, Lančíkových 15, tel. , mail. poslat email
12.8.

Jezevčík standard drsnosrstý s PP

Jezevčík, pes, s PP
70 km, Kostelec u Holešova, Kroměříž
Puppies(male) for sale!!
Chovatelská stanice z Roštěnských boří zadá posledního nadějného pejska s perfektní povahou v barvě tmavý divočák z pracovně i exterierově výborného spojení.Matka:výstava CAC,vítěz maďarského národního poháru,norování: Slovensko,Ukrajina,Lotyšsko,Maďarsko vše I.c,3xCACT,CACIT,res.CACT,2.misto MFV(SK).Otec:výstavně výborný, kont.norování Slovensko,vše I.c.Rodiče hlasití na stopě,ostří na černou,naháňky.více na www.zrosbor-jezevcik.cz
Chovatelský servis + pomoc při výcviku,pouze vážní zájemci!
21.7.

Jezevčík na prodej s PP

Jezevčík, s PP
70 km, Holešov, Kroměříž, Zlínský kraj
Chovatelská stanice z Roštěnských boří zadá poslední 2 volné pejsky v barvě tmavý divočák po pracovně i exterierově výborných rodičích,oba kontaktní norování Slovensko,hlasití na stopě,naháňky.více na www.zrosbor-jezevcik.cz
12.8.

Jezevčík standard drsnosrstý

Nabizim po zrušeného rezervaci dva pejsky štěnata jezevčíka standart drsnosrstý. Oba rodiče vystavně a myslivecky vynikající . Oba hlasití u zhaslého kusu. Ihned k odběru .Bližší info telefonicky.
21.7.

Jezevčík na prodej s PP

Jezevčík, s PP
75 km, Uničov, Olomouc, Olomoucký kraj
Cena5,000 CZK
Prodám štěňátka po lovecký vedených rodičích . Více info na tel . (Volné 2fenky a 2 pejsci)
12.8.

Jezevčík drsnosrstý standard štěňata

Chovatelská stanice z Keřkovských Hatí zadá štěňata JDS s PP vrh ¨C¨ narozena 9.7.2018,z opak.spojení FALANGA z Hradu Ronova a JEASY z Ratíškovských vinohradů,rodokmeny a foto na webu KCHJ-databáze. Potomci bez gen.vad,výborné povahy,linie s ostrostí na škodnou,šp.prací na barvě i na čer.zvěř.Chovný pes ze stejné linie,odchov 2016,Andy z Keřkovských Hatí,vítěz Poháru středočeské pobočky KCHJ 2018,LZ+BZ 1.cena a 1.místo oba dva dny,c.vítěz-CACT. Pouze zájemcům o myslivecké využití. Chov.servis samozřejmostí.
Odběr 1.pol.září, návštěva po domluvě možná.

Tel:728 494 357,721 135 483
E-mail:chstzkerhati.jekl@seznam.cz
20.7.

Kříženci na prodej Kříženec

Čertík je mazel mazlů, hodný a poslušný psík v letech, který se již podruhé za svůj život dostal do útulku. Poprvé byl bit a páníček se o něj nestaral, poté si ho osvojila paní, která nyní velmi onemocněla a z nemocnice se již nedostane, proto skončil Čertík po 10 letech v útulku opět. Byl zvyklý na pobyt v bytě, je čistotný, není rozhodně náročný na dlouhé vycházky. Je vhodný ke starším lidem nebo do rodiny bez dětí, je to přeci jenom občas nevrlý stařík a chce mít svůj klid. Očkovaný, odčervený, na svůj domov čeká ve zlínském útulku. Nehledáte pravě vy takové roztomilého dědouška? Útulek pro zvířata v nouzi Vršava, Zlín - Kostelec.
21.7.

Jezevčík na prodej s PP

Prodám štěňata JDLS S PP barva černá s pálením. Matka i otec lovecky vedení.Kontakt
20.7.

Kříženci na prodej Kříženec

Jezevčík
80 km, Lipník nad Bečvou, Přerov, Olomoucký kraj
Náramný krasavec s jedním očkem modrým, druhým hnědým, hodný a poslušný, milý a přítulný, dokonalý mazlík a milouš.....Maximo nemá problém s nikým a ničím. Miluje lidi, děti, je kamarád s jinými psy i kočkami, zkrátka pan Dokonalý.
Má moc rád procházky, chůzi na vodítku má zvládnutou bravurně, bude vděčný za výlety do přírody, ale rád si klidně vyjde s paničkou a jejími kamarádkami na kávičku, bude asistovat při plení záhonků či přípravě večeře, s dětmi se proběhne po zahradě s míčkem, ale pak si rád oddechne na gaučíku a bude sledovat dokumenty o přírodě nebo kriminální seriál. Maximo je prostě vděčný za každou chvilku se svými lidmi.

Nejvíce by se mu líbilo v domečku se zahrádkou s celoročním přístupem dovnitř, samozřejmě může bydlet i bytě, pokud bude páníček/rodina dostatečně akční.

Maximo je pravidelně očkovaný, odčervovaný, odblešovaný, je vykastrovaný a má 100%...
20.7.

Jezevčík na prodej s PP

Jezevčík, s PP
80 km, Štoky, Havlíčkův Brod, Kraj Vysočina
Cena8,000 CZK
Chovatelská stanice ze Smilovského dvora zadá štěňata jezevčíků drsnosrstých trpasličích/králičích.
Pracovně i exteriérově úspěšné spojení: O: Nick z Jasla, ZN 84b., ZV I.c., VN, 2xV1, VT, OV
M: Aggy ze Smilovského dvora, BN 84b, KZN 72b.,V1,VT, OV , poslat email , odběr začátek srpna 2018
12.8.

Predám Jazvečíka dlhosrstého

Predám šteňa - pes - Jazvečíka dlhosrstého,
vek 3 mesiace.
22.7.

Jezevčík na prodej bez PP

Jezevčík
85 km, Havlíčkův Brod, Kraj Vysočina
Cena2,500 CZK
Zadáme čistokrevná štěňata jezevčíka hrubosrstého standard bez PP. Oba rodiče mají průkaz původu,absolvované zkoušky a výstavy. Máme volné už jen poslední 2 pejsky. Při odběru budou již očkovaná s očkovacím průkazem. V případě zájmu se můžete kdykoliv přijet podívat. Na požádání můžeme zaslat videa prostřednictvím emailu, k inzerátu bylo možné přidat pouze fotografie.