Cena  Kč

23.1.

ČIVAVA MODRÁ

Čivava, fena i pes
Hlinsko v Čechách 1, Havlíčkův Brod
Cena6,000 CZK
Prodám krásná vymazlená čistokrevná štěňátka čivavy bez PP. Štěňátka jsou vychovaná v domácím prostředí s dětmi, zvyklá na běžný chod domácnosti, naučená na plínku, jsou očkovaná a pravidelně odčervovaná. Do začátku dostane každé štěňátko papání a smlouva je samozřejmostí.2 fenečky krátkosrsté barva modrá, 2 pejsci - jeden dlouhosrstý modrý a druhý krátkosrstý modrý s pálením. Cena za štěňátko je 6000kč.
23.1.

Kříženci na prodej Kříženec

Welsh Corgi Cardigan
Židenice (Brno-Židenice), Brno-město, Jihomoravský kraj
Julka je velmi milá, klidná, jemná fenečka. Pro svou dobrou povahu je vhodná k dětem i k jiným pejskům. Má 100% hygienické návyky. Je zdravá, odčervená, odblešená, čipovaná, vakcinovaná. Pochází z cik. osady, kde by byla i se svými bratry bývali zahynuli. V osadě přišli o maminu. Jako 3-měsíční putovali do azylu, kde čeká na svou rodinu. Ostatní již našli skvělé rodiny. Nachází se ve slovenském útulku, je připravena odcestovat kamkoli - dovoz po domluvě. Pejsci k adopci na stránkách Home4Pets.
23.1.

Kříženci na prodej Kříženec

Hugo
(č.5379 ), nejspíše X terier, asi 3 roky starý pes, váha při příjmu 14.5 kg, v kohoutku cca 45 cm, temperamentní. Hugo chodí na vodítku dobře, miluje dlouhé procházky, z povelů zvládne sedni. K lidem je přátelský, rád se pomazlí. Je vhodný k chovu do bytu, má osvojeny základní hygienické návyky. Doporučujeme ho spíše k chovu jako jedináčka, je dominantnější vůči ostatním zvířatům. Jestli však i přesto chcete rozšířit svou smečku, přijeďte do útulku i s Vaším stávajícím psem. OPejsek je čipovaný, očkovaný a odčervený. Vydán bude pouze do dobrých rukou. Pro adopci si sebou vezměte platný občanský průkaz vodítko a obojek. Poplatek za adopci je 300,- Kč. Stránky útulku najdete na internetu. Všichni jsou vítáni, těšíme se na Vás. Volejte od 8 do 18:00 www.utulek-jimlin.cz
23.1.

Kříženci na prodej Kříženec

Welsh Corgi Cardigan
Židenice (Brno-Židenice), Brno-město, Jihomoravský kraj
Jean je společenský, milý pejsek s povahou jezevčíka. Měří 30 cm a váží 10 kg. Má rád děti, lidi, jiné pejsky. Jean je velmi šikovný, má 100% hygienické návyky. Je to takové "perpetum mobile" - stále něco zkoumá, hrabe, běhá, je to akční pejsek. Miluje procházky. Hodil by se do akčí rodinky, která chodí ráda na výlety - s Jeanem se určitě nebudete nudit. Je vhodný do bytu s dostatkem pohybu nebo domu s přístupem dovnitř. Jeanek je vhodný jako rodinný pejsek, k dětem. Je kompletně očkovaný, čipovaný, odblešený, odčervený, kastrovaný. Čeká v útulku na SR s dovozem do Čech.
23.1.

Kříženci na prodej Kříženec

Hodná, milá, inteligentní mazlivka, co vždy znala krásy světa, ale jejího páníčka museli odvézt do LDNky a ona se ocitla v útulku jako nechtěná. Nikdo z té velké rodiny, kde se láska rozdávala ji nechtěl. Miluje procházky a toulky přírodou, je neuvěřitelně optimistická a vitální, přesto ji nikdo nechtěl. Je nekonfliktní a bezproblémová.


Vhodná do domečku s velkou zahrádkou a spaním v teplíčku postele. Je zvyklá celý život v bytě. Hygienické návyky má, takže s úklidem problém nebude. Takže, když si to zrekapitulujeme, Puma je prostě dokonalost sama.
S adopčním poplatkem 1.500,- (Naočkovaná kombinovanou vakcínou, odčervena, vykastrovaná, odblešená)
Psí útulek U Šmudliny Tachov - Vítkov
23.1.

Kříženci na prodej Kříženec

Akční parťák...
Riči je temperamentní, stále dobře naladěný, veselý pejsek, s kterým nudu rozhodně nezažijete. Moc rád bude chodit na procházky po okolí, na výlety, rád s vámi bude sportovat a vůbec bude dělat všechno, jen aby se vám zavděčil :)
Canis Centrum Dvorská 168 Lanškroun
23.1.

Labradorský retrívr na prodej bez PP

Vášnivý aportér hledá sportovně založeného páníka...6 let
Max je plný radosti ze života, největší zálibou je mu blbnutí s míčkem. Jeho kukuč váz zve ke hře :)
Spolu s dalšími pejsky čeká v městském útulku Poděbrady.
Kontakt

poslat email

Pejsci k adopci na stránkách Home4Pets. Adopční poplatek stanoven útulkem.
23.1.

Francuzsky Buldocek

Ponúkam na predaj šteniatka Francuzsky Buldoček. Šteniatka sú očkované, odčervené. V pomere 2 fenky a 3 psy. Papajú kvalitné krmivo Royal Canin. Odber možný ihneď. Tel. c. 0918 259 807
23.1.

Německý ovčák na prodej bez PP

Nádherný, klidný, dobře ovladatelný, moc hodný a milý krasavec hledá domov, kde by byl součástí rodiny a mohl bydlet v teple domova nebo v zateplené boudičce. Kája je k lidem přátelský, k dětem opatrný, fenky má, jako každý psí samec, moc rád, v depozitu s nimi sdílí společný prostor, jiné samce nesnáší. Na procházky chodí moc rád, na vodítku trochu táhne, ale to se dá postupem času vyladit. Povely zvládá, ale musí se mu chtít :).
Máme za to, že trávil svůj dosavadní život venku, možná hlídal objekt, možná byl uvázaný u boudy, každopádně k nám přišel pohublý, s neudržovanou srstí, která byla nejvíce zničená kolem krku, zřejmě od řetízkového obojku, má dysplazii 2-3 stupně, proto by měl bydlet v teple. Karel si zaslouží prožít druhou polovinu svého života u báječné rodiny, kde by ho milovali a rozmazlovali.
Očkovaný, odčervený, odblešený a kastrovaný, do nového domova půjde na adopční...
23.1.

Kříženci na prodej Kříženec

Kříženec
Lukavice, Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký kraj
Nejlepší kámoš...
Krásný, šikovný, sympatický pejsek a skvělý společník pro všechny možné aktivity - hledá akční a veselou rodinu :)
Psí domov Lukavice/PES SENIOR Lukavice 222 Rychnov nad Kněžnou tel.: poslat email http://www.psidomovlukavice.cz/cz/uvod/
Kontakt

poslat email

Pejsci k adopci na stránkách Home4Pets.
23.1.

Kříženci na prodej Kříženec

Úžasný, velmi kontaktní a přátelský Bonny hledá rodinu, která by mu vynahradila vše zlé, co se mu do této chvíle přihodilo. Vhodný na zahrádku s přístupem do tepla domova, může i k dětem, ale větším, odrostlým puberťákům, malé by mohl nechtěně z radosti porazit a tak ublížit.
Bonnyho jsme přijali do útulku po srážce autem, naštěstí to odnesla jen noha. Podle otlačení na krku musel být celý život přivázaný na řetězu u boudy. Důvěru k lidem si už získal, hlavně vlídným zacházením, laskavým slovem a fůrou pamlsků :). Bonny je spíše domácí pecivál, rád jde na procházku, poběhá si na zahradě, ale za chvíli si říká o návrat domů, kde je velmi spokojený. S jinými psy se snáší individuálně, ale jako každý samec má raději fenky. V dočasné péči je se morčáty a malými prasátky a nemá s nimi žádný problém.


Zpočátku se velmi bál bouřky, ohňostroje a aut, to jsme krásně odbourali, ale je...
23.1.

Americký stafordšírský teriér na prodej bez PP

Temperament a živelnost v kombinaci s nedostatečným soustředěním a chybějící poslušností udělaly své. Proto jsme se rozhodli jej umístit na intenzivní výcvik ke zkušenému cvičiteli Honzovi Musilovi do Chlumu u Hořic. S Honzou jsme se domluvili na tom, že potrénuje základní poslušnost, udržení pozornosti a socializaci s ostatními pejsky. Jsme předběžně domluveni na cca 2 měsících intenzivního tréninku. Po prvním týdnu jsme společně konzultovali Apollovi pokroky a vývoj situace.
Na to jak s ním pracovat dostanou budoucí páníčci návod a proto je nutné počítat s tím, že jej budete muset alespoň 2x, ideálně 3x navštívit a absolvovat s Honzou lekce výcviku a přístupu k Apollovi tak, abyste věděli jak na to a s Apollem vás pak čekaly jen příjemné okamžiky a nic vás nezaskočilo:-). Nový páníček by se měl připravit na to, že Apollovi bude muset věnovat dostatek času na vybytí jeho fyzické energie i zaměstnání...
23.1.

Kříženci na prodej Kříženec

André je plný lásky, optimismu, chuti do každého dobrodružství a rozhodnutý ve druhé půlce svého života dohnat vše, co dosud zameškal...Andy žil celý svůj život s narkomany. Občas nažrat dostal, občas ne, někdy si ho všímali a vyvenčili ho, většinou však na něj zapomínali a aby měli klid, zavírali ho do sklepa. Andy svou rodinu vyhlíží u své báječné pěstounky Heleny na statku na Dobříši. Užívá si každou vteřinu její pozornosti, společnost mu dělá fenka Pája a několik místních kočiček (které toleruje). Začíná také chápat, že koně si s ním opravdu hrát nebudou:-).Pokud tedy hledáte rozumného, nekonečně oddaného přítele na společné gaučování či houbaření, pak se zajeďte seznámit a budete nadšení Andrého povahou, mladistvým elánem a nesmírnou vstřícností:-) Očkovaný, ošetřený přípravky proti vnějším i vnitřním parazitům, čipovaný, ve výborné kondici i náladě:-). Adopční...
23.1.

Kříženci na prodej Kříženec

Německý ovčák
Nový Bydžov, Hradec Králové, Královéhradecký kraj
Osud nebyl k Ronymu zrovna přívětivý, pravděpodobně ho někdo vyhodil z auta, stál na jednom místě u silnice 2 dny. Je to mladý divoch, bude potřebovat trpělivého pána, který mu dá spoustu lásky a základy poslušnosti. Rony by byl šťastný za domek se zahrádkou, kde by se mohl dosyta vydovádět :) Přestože je to takový janek, vidím v jeho očích smutek. Pomozte mi to změnit a najít mu pána, který ho nezklame a bude ho mít rád. Zpočátku je trochu nedůvěřivý, ale s trpělivostí a zodpovědným přístupem z něj bude báječný a věrný parťák do života :)
23.1.

Kříženci na prodej Kříženec

Kříženec
Horní Počaply, Mělník, Středočeský kraj
Moc milá a hodná Ála byla celý svůj dosavadní život nejlepší přítelkyní starší ženy, která, bohužel, zemřela :(.
Tato kráska má ráda klidné procházky, válení se na gauči, sledování seriálů a spaní pod peřinkou. Hledáme páníčka, který dá Ále na seznámení čas a prostor, je trošku bázlivější, ale jakmile se otrká, sama vám bude strkat hlavičku do dlaní. Nejvíce ji bude svědčit klidný a vyrovnaný člověk/pár, ruch větší rodiny s dětmi by ji nevyhovoval, je zvyklá na klídek a pohodičku.
Ála půjde do adopce k prověřeným zájemcům s osobní předkontrolou s vystaveným Europasem, čipovaná, odčervená, očkováná a kastrovaná. Bude mít parazitologické vyšetření.

Podmínky adopce: Seznámení se psem, předkontrola, podepsání adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku 1.500,-.
23.1.

Kříženci na prodej Kříženec

Dokonalý parťák pro vaše děti, všechny a vše milující mladinký psík, neustále pozitivně naladěný vysmátý krasavec, perfektní rodinný přítel.


Aston je veselý, mazlivý, zvědavé třeštidlo, neustále se vrtící a kroutící....Umí pěkně na vodítku, v autě se vozí také rád, dokonce rád navštěvuje veterinu, tento pes je prostě poklad :D

Aston se potuloval po městě, očividně ho vícekrát srazilo auto, měl zlomenou pánev a bylo třeba mu operovat kloub, nikdy z něj proto nebude vysokohorský turista, ale klasické procházky, výlety k rybníku či hrátky s jinými psy zvládne s přehledem.
Hledáme Astonovi bydlení v bytě nebo na zahradě s přístupem dovnitř domu. Plně očkovaný, odčervený, odblešený, čipovaný a vykastrovaný. Na své páníčky čeká u Žiliny a pokud jste se rozhodli dát tomuto úžasňákovi domov, můžeme pomoci s převozem do ČR.
23.1.

Kříženci na prodej Kříženec

Dokonalý rodinný a terapeutický pes zbožňující děti, ideál krásy, vysmátá tlamička plná života, síly a energie s úžasnou povahou, kde se mísí skvělé geny labradora a rotvajlera. Leya je velmi inteligentní a vnímavá, celá natěšená učit se novým věcem a povelům.
Leya potřebuje čas a prostor si zvyknout na nové lidi a prostředí, je snadno motivovatelná na palmsky a jídlo, takže ono to dlouho trvat nebude :). V dočasné péči žije s postiženým dítětem, které naprosto zbožňuje, ona sama je takové věčně vysmáté štěně s neustále výbornou náladou. Hledáme pro ni klidnou rodinu s baráčkem a zahradou ( není podmínkou ), která s ní bude chodit na procházky a kratší výlety, prostě žádná divočina, není to žádná hyperaktivka, chce být hlavně stále na blízku své rodině, to ji stačí...a pokud budou v rodině děti, tak z ní bude mega šťastný pes.
Plně očkovaná, odčervená, odblešená, čipovaná a...
23.1.

Kříženci na prodej Kříženec

Velmi temperamentní, hravý a přítulný Ken hledá k sobě parťáky, kteří nejsou žádní lenoši, ale aktivní mladí lidé, kteří ho budou brát na dlouhé túry. Výběh na zahradě je fajn, ale k vybití Kenovi energie to nestačí.
Zvládá základní povely, když je na volno, je přivolatelný. Na to, že nebyl k ničemu pořádně veden, je moc šikovný. Prostě přirozený talent, kterého vše baví a rád se všemu novému přiučí. Je třeba ho naučit, kvůli jeho síle, co si může dovolit a co už ne, jak se říká, odcamcať, pocamcať a dost.
Nehodí se k malým dětem, mohl by je svou nemotorností porazit a nechtěně ublížit.
Nemá rád malé psy ( asi se mu motají pod nohy :-) ). Je výborným hlídačem, každopádně u případného zlodějíčka vzbudí hrůzu a děs a v neposlední řadě bude ozdobou zahrady.

Ken je zdravý silný pes, očkovaný a odčervený a kastrovaný.
23.1.

Kříženci na prodej Kříženec

Držet v rukou živého tvora, přijmout jeho důvěru ve vás, to je konec osamělosti. Statný, osvalený a majestátný přítel, který je vám vždy na blízku, vždy pozoruje vaše oči zda se usmívají, zda nepláčou...jde o přítele na celý život...o přítele, co si od vás nikdy neodsedne a bude mít srdce plné lásky a ať se děje co se děje, on vám vždycky odpustí. Člověk ho mockrát srazil k zemi a on se přesto ze dna zvedl. Hledáme pro něj novou lásku, novou oporu, která mu ukáže, že doma je krásně. Líbilo by se mu na zahrádce u rodinného domečku, kde si bude vegetit a pokračovat v opalování břicha - jako pes jedináček.
Rád střeží, rád má svoje doma pod dohledem, rád vyprovodí pošťáka, na druhou stranu však není uštěkanec, který půjde po kotnících každého kolemjdoucího. Vzhledem k tomu, že má krátké chloupky a nemá žádnou podsadu, spaní mu pán musí dopřát jedině v teple, na kožešince třeba z berana a...
23.1.

Kříženci na prodej Kříženec

Fešák...
Milý, veselý a aktivní pejsek s nekonfliktní povahou stále čeká na toho pravého páníčka :)
Domov pro opuštěná zvířata Srbce