Cena  Kč

16.1.

Hľadáme domov pre vyhodeného psíka

Hľadáme domov pre pre tohto mladého vďačného psíka, ktorého bývalí majitelia surovo vyhodili na ulicu.
Hľadáme pre neho domov v byte alebo v dome. Psík je odčervený, odblšený, zaočkovaný. Nachádza sa v obci Dobrá, okres Trebišov.
Ak mu viete poskytnúť domov, volajte
0940 328 627
16.1.

Čivava dlouhosrstá

Čivava, fena i pes
Jindřichův Hradec 1, Jindřichův Hradec
Cena6,000 CZK
Nabízím ihned k odběru zdravá a krásná štěňátka čivavek dlouhosrstých bez pp.Dvě fenečky mají černou barvu s bílými znaky a pejsek je hnědý s tmavým přehozem a bílou náprsenkou.Mají základní očkování a jsou pravidelně odčervovány.Umí papat granulky a učí se na podložky.Štěňátka jsou odchována doma,oba rodiče u nás k vidění.Balíček do začátku a kupní smlouva samozřejmostí.
16.1.

Prodám štěňata Německého Ovčáka s PP

Německý ovčák, pes, s PP
Kostelec nad Orlicí, Ústí nad Orlicí
Cena12,000 CZK
Chovatelská stanice německých ovčáků Bohemia Ander prodá štěňata s průkazem původu. Matka: Bona Bohemia Ander (BH, ZVV1, II. třída chovnosti, 4CKY1/P) po otci Coudy z Údolí Úpy a matce Qvintě z Berounské bašty. Otec: Qvido Vepeden (IPO3, 1. třída chovnosti, 1. místo mistrovsví světa WUSV 2016, 5V1/P) po otci Jaro Ja-He a matce Agatě Vepeden. Štěňata narozena 31.10.2017, 4 pejsci, 6 fenek, vlkošedí a celočerní. K odběru ihned
16.1.

Německý ovčák na prodej s PP

Německý ovčák, s PP
Zvole, Praha-západ, Středočeský kraj
Cena10,000 CZK
Zadáme štěňata německého ovčáka s průkazem původu. Otec: Jasko Schreidon, CACIB,CAC, VA 2, VA 3 CZ,14 zkoušek z výkonu vc. IPO3, RTG DLK + DKK 0/0, 5JQX1/p. Matka: Chance Orsi Bohemia, V, VT, ZVV1, RTG DLK+DKK 0/0, 5JX1/p. U štěňat předpoklad vyrovnaných povah a pěkného exteriéru. Vhodná na chov i jako domácí mazlíčci. K odběru ihned.
16.1.

štěně belgického ovčáka x labradora

Labradorský retrívr, fena
Mnichovo Hradiště, Česká Lípa
Cena1,500 CZK
Nabízíme štěně do dobrých rukou, na fotkách se jedná o černou fenku. Narozená 14.10.2017. Matka kříženec belgického ovčáka a labradora. Klidná hodná povaha- vhodná k dětem. Fenka je očkovaná a odčervená. Za cenu očkování a odčervení. Možnost kdykoliv zavolat nebo se přijet podívat.
16.1.

Stredoazijsky ovčiak

Prijímam rezervácie na šteniatká Stredoazijskeho ovčiaka bez PP.

Rodičia šteniatok sebavedomý, mladý, temperamentný, no s vyrovnanou povahou.
Matka veľmi pekná fena, mohutnej stavby po rodičoch s PP z Ruska. Predposledná fotka.
Otec Tyran mladý pes, robusného vzrastu, zo známej chovnej stanice Tolmačov. Posledná fotka.

Šteniatka budú veterinárne ošetrené( 2x odčervené, očkované), s veterinárnym preukazom. Momentálne majú 3 týždne ( fotky), predpoklad veľkého vzrastu. K odberu o 3 týždne. Možnosť výberu ( fenky a psy, rôzne farby). Len seriozni záujemcovia.
16.1.

ČIVAVA - Modrý pejsek

Čivava, pes
Hlinsko v Čechách 1, Havlíčkův Brod
Cena6,000 CZK
Prodám štěňátko čivavy dl. ve vzácné modré barvě. Pejsek je vychovaná v domácím prostředí, několikrát odčervený, očkovaný. Oba rodiče u nás k vidění, možnost nezávazné návštěvy. Při odběru kupní smlouva a granulky do začátku.
16.1.

Yorkshirsky terier

Dobrý deň, predám 3 ročnú fenku yorkshirského teriéra mini vzrastu.Fenka je prítulná,potrebuje veľa lásky a pozornosti.
16.1.

Kříženci na prodej Kříženec

Německý ovčák
Židenice (Brno-Židenice), Brno-město, Jihomoravský kraj
Kolin je velmi milý pejsek, který byl zachráněn jako malé štěndo z rómské osady. Byl ve velmi žalostném stavu, neznal pravidelnou stravu, pohlazení, lásku, jen kopání a řvaní, hlad. Dnes je z něj pohodový pejsek, už ví, že lidská ruka hladí. Už mu chybí jen domov, kde by pocítil lásku člověka a poznal ten nej.. psí život. Moc touží po přítomnosti člověka. Kolin je zvyklý na pejsky i fenečky. Je vakcinovaný, čipovaný, odčervený, kastrovaný. Kolin bude dospělosti středního vzrůstu. Se svými sourozenci čeká v útulku v Košicích s převozem Brno, Praha.
16.1.

Kříženci na prodej Kříženec

Jezevčík
Židenice (Brno-Židenice), Brno-město, Jihomoravský kraj
Florko je menší pejsek - kříženec jezevčíka. Je velmi milý, již socializovaný, velmi rychle naváže kontakt s člověkem. Stal se z něj veselý psík, který by rád na gaučík, k televizi, skotačit po dvorku. Byl odebraný ze slovenské osady, kde ho nečekala dobrá budoucnoust, jen kopance, bití,...toho už má za sebou dost. Tak rád by poznal hlazení, mazlení, ale zatím nemá od koho.Čeká ve slovenském útulku, připravený odcestovat kamkoli.
16.1.

Německý špic

Prodám štěňata německého špice malého bez PP. Černý pejsek a světlá fenka, budou malého vzrůstu, tatínek pomořanský typ.Štěňátka budou 2x očkovaná a 3x odčervená, jsou zvyklá na děti, odchovaná v bytě ve společnosti lidí a pejsků.Pouze do velmi dobrých podmínek, požaduji nezávaznou návštěvu. K odběru první týden v únoru.
16.1.

Kříženci na prodej Kříženec

Veselý, přátelský, hravý, něžný a vlídný psík s uhlově černým hedvábným kožíškem s vysokým leskem havraního křídla :).
Matyášek je velmi chytrý, rád se učí, rychle chápe. Je kontaktní se psy, fenami i kočkami, hygienu zvládá. Hledáme mu domov, kde ho budou milovat a rozmazlovat, dopřejí mu krásný psí život a kde bude pro své lidi parťákem a společníkem.


Očkovaný, odčervený, odblešený, zdravý mladý čertík :)
16.1.

Kříženci na prodej Kříženec

Německý ovčák
Židenice (Brno-Židenice), Brno-město, Jihomoravský kraj
ROLF krásný pes středního vzrůstu - 48 cm, váha do 15 kg. Rolfík je velmi šikovný, hravý a přátelský pejsek, má hygienické návyky. Vhodný k dětem i k jiným pejskům. Byl nalezený vysílený na ulici jako nepotřebná věc. Nikomu nepatřil, nikdo mu nepomohl. Zaslouží si rodinku, které ho bude mít ráda a přijme ho jako jejich člena. Rolfík lásku vrátí vděčností, věrností. Je zdravý, kastrovaný, čipovaný, očkovaný. Dovoz do ČR.
16.1.

Kříženci na prodej Kříženec

Dodo (č.5277), nejspíše X, přes 7 let starý pes, váha při příjmu 7.5 kg, v kohoutku cca 44 cm, zanedbaný, zákal v očích. Dodo je takový přítula a přitom ho někdo vyhodil a zanechal svému osudu. To si on určitě nezaslouží. Je to hrozně milý psík, přátelský, kamarádský, v lidské společnosti velmi radostný. Těší se vždy na procházku a přítomnost člověka. Zaslouží si žít milován a opečováván, jen věříme, že někdo hodný si ho všimne a dá mu skvělý domov. Děkujeme za sdílení. Psi ani feny nejsou určeni k další reprodukci (osvojitel to stvrzu je podpisem adopční smlouvy). Pro více informací kontaktujte přímo útulek. Pejsek je čipovaný,očkovaný a odčervený.Vydán bude pouze do dobrých rukou. Pro adopci si sebou vezměte platný občanský průkaz vodítko a obojek.Poplatek za adopci je 300,- Kč. Stránky útulku najdete na internetu. Všichni jsou vítáni, těšíme se na Vás. Volejte od 8 do 18:00...
16.1.

Kříženci na prodej Kříženec

Telma (č. 5449 místo odchytu Měcholupy), nejspíše kříženec velkého knírače nebo českého fouska, asi 10-12 měsíců stará fena, váha při příjmu 32 kg, v kohoutku cca 58 cm.
Luisa (č. 5450 místo odchytu Měcholupy), nejspíše kříženec velkého knírače nebo českého fouska, asi 10-12 měsíců stará fena, váha při příjmu 29.5 kg, v kohoutku cca 57 cm.
Je důležité zmínit, že tyto dvě holčičky bez sebe nedají ani ránu, jsou na sobě velmi závislé, opatrují se a hlídají navzájem. Proto bychom se nejprve velmi rádi pokusili jim najít rodinu, která je přijme společně. Telma i Luisa jsou extrémně mazlivé a přátelské fenky, rády si spolu hrají a dovádějí. Na vodítku chodí dobře, zvládají povel sedni a dát packu. Úplně ze všeho nejraději si nechávají drbat bříška. Telma i Luisa se hodí k chovu k domku s dobře zabezpečenou zahradou, kde budou mít svou boudu.Mají tendenci lovit zvěř. Pro více informací...
16.1.

Kříženci na prodej Kříženec

Zikmund
(č. 5442 místo odchytu Ročov), nejspíše křížence kern teriera, asi 2 roky starý pes, váha při příjmu 9 kg, v kohoutku cca 38 cm, kryptorchid, může být nahluchlý. . Zikmund je správný vořeší kluk, který miluje drbání na bříšku. Je to velmi milý a přítulný pejsek, je však u nás velmi smutný. Zikmund na vodítku chodí dobře, klidně, vedle nohy, z povelů umí sedni. Zikmund je stále mlaďoch, zbývající povely se správným vedením hravě doučí. Zikmund se hodí k chovu spíše jako jedináček a nedoporučujeme ho k ostatním zvířatům, má tendenci lovit. Pro Zikmunda hledáme jedince či rodinu, která ho zahrne už jen láskou a nikdy ho nezklame. Přijeďte našeho svěřence Zikmunda vzít na procházku a zkrátit mu tak čas v útulku při čekání na tu pravou rodinu. Pro více informací kontaktujte přímo útulek. Pejsek je čipovaný, očkovaný a odčervený. Vydán bude pouze do dobrých rukou. Pro osvojení pejska si...
16.1.

Darujem psika a fenku

Darujem psika Bobiho (2 roky) a fenku Britu (6 rokov) len do milujuceho domova. Bohuzial majitel sa o nich nedokaze nadalej postarat zo zdravotnych dovodov. Pre viac informacii ma kontaktujte na telefonnom cisle 0902230220.
16.1.

Anglický buldog - krytie

Ponúkam na krytie 20 mesačného anglického buldoga AB. Pes je po rodičoch s PP, kompaktný, s veľkou hlavou a mohutnou vráskou.
16.1.

Německý ovčák - štěně s PP

Nabízím dvě fenky německého ovčáka s PP typ Rex. Narozena 2.11. 2017. Matka Yuri z Lipé Moravia,5JX1/P, 1. třída chovnosti, zkoušky (BH, IPO1, IPO2). Otec Watson aus der Birkenschäferei 1.třída chovnosti,5JX1/P, oba rodiče negativní výsledky na dysplazii kyčelního a loketního kloubu.Vhodná do rodiny i na chov. Jen do výborných podmínek. Veškeré další informace rádi sdělíme telefonicky.Nezávazná návštěva vítána. Odběr ihned.
16.1.

Kříženci na prodej Kříženec

Pan úžasný do aktivní milující rodiny:-)

Barnabáš je neskutečně milý a vychovaný klučina, nejspíš s geny (a částečně i temperamentem) border kólie, jen drobnější. Mazlící i sportovně nadaný, milující a nekonečné lásky hodný, ochotný se rychle naučit všemu, abyste spolu žili spokojeně a v dokonalé harmonii:-)

Dočasná pěstounka mu vštípila základy dobrého chování (dokonce může i do ložnice) a při své submisivní povaze se rád přizpůsobí laskavému člověku, který ho protáhne přírodou i různými sportovními aktivitami, ale pak ho k sobě přitulí na gauči... Hravý psí kamarád nebo kamarádka vítán(-a)...

Očkovaný, ošetřený proti parazitům, čipovaný, vymazlený a vyvoněný, ve skvělé náladě a s velkým očekáváním báječné budoucnosti:-)
Adopční poplatek: 3.350,-Kč