Cena  Kč

18.1.

Francuzsky Buldocek

predam 10 tyzdnove steniatka francuskeho buldocka 3red favn psy.2 favn strakos fenky CENA 150 plus-dohoda
18.1.

Oranžový špic - pomerian

Ponúkam na predaj krásne čistokrvné šteniatka oranžový špic malý po kvalitných rodičoch ( možnosť vidieť obidvoch ). Je to jeden psík a tri fenky riadne huňaté, pekne vyfarbené, v 100% zdravotnom stave, naučené na základnú hygienu, zaočkované a 3 x odčervené, papajú už granulky royal canin startér, vhodné do bytu aj do domu. Odber možný ihneď. Pri odbere dostanú so sebou aj štartovací balíček na prvé dni. Cena 190 €, prípadne dohodou. Viac info a foto na tel.č.0918619688
18.1.

Labradorský retrívr na prodej bez PP

Prodám čistokrevná štěňátka Labradorského retrívra světlé barvy (viz akt. foto), oba rodiče u nás k vidění, jsou očkovaná a odčervená, štěňátka jsou zvyklá na děti. Odběr možný ihned. Tel.
18.1.

Labrador

Prodám čistokrevná štěňátka Labradorského retrívra světlé barvy (viz akt. foto), oba rodiče u nás k vidění, jsou očkovaná a odčervená, štěňátka jsou zvyklá na děti. Odběr možný ihned. Tel. 605 849 316
18.1.

Yorkšírský teriér na prodej s PP

Jorkšírský teriér MINY s PP - poslední ,nádherný, vymazlený pejsek, stáří 7 týdnů. Očkovaný - vynikající zdravot. stav. V dospělosti max. váha 1.80 - 2. kg. Ma krátký čumáček, ouška stojí, bohatou srst, naučeniý čistotě - chodí čurat na noviny. Odběr možný ihned. Tel.:
18.1.

Shiba-Inu na prodej bez PP

Shiba-Inu, bez PP
Česká Lípa, Liberecký kraj
Cena6,000 CZK
Prodám čistokrevné štěňátko - fenku shiba inu (viz akt. foto), oba rodiče u nás k vidění, fenečka je očkovaná a pravidelně odčervená, je zvyklá na granulky s masem. Ihned k odběru. Tel.
18.1.

Labradorský retrívr na prodej bez PP

Prodám čistokrevná štěňátka Labradorského retrívra hnědé barvy, máme 1 pejska a 1 fenku, jsou očkovaná a odčervená (vše zaznam. v očkovacím průkazu), štěňátka jsou zvyklá na děti. Jsou ihned k odběru. Tel.
18.1.

Černý kříženec střední velikosti

Kříženec, pes
Odry, Nový Jičín
Cenazdarma
Bertík je hodný, hravý pejsek, který byl k nám do útulku přivezen dne 3.8.2017. Není u nás dlouho, ale už teď jsme si jej oblíbili a budeme rádi, když se mu splní sen o nové rodině a láskyplném domově. Pejsek je nyní naočkovaný, odčervený a připravený k adopci. Pro více informací kontaktujte přímo útulek. Vydán bude pouze do dobrých rukou. Pro adopci si sebou vezměte platný občanský průkaz vodítko a obojek. Poplatek za adopci je 0,- Kč. Všichni jsou vítáni, těšíme se na Vás. Volejte od 8 do 18:00 na tel.: 732252143 nebo 739031140.
Stránky útulku najdete zde: http://www.odry.cz/zachytna-stanice-odry-louc ky/ds-13368
18.1.

Labrador

Labradorský retrívr, fena i pes
Česká Lípa 1, Česká Lípa
Cena8,000 CZK
Prodám čistokrevná štěňátka Labradorského retrívra hnědé barvy, máme 1 pejska a 1 fenku, jsou očkovaná a odčervená (vše v očkovacím průkazu), štěňátka jsou zvyklá na děti. Jsou ihned k odběru. Tel. 605 849 316
18.1.

Francúzsky buldoček - šteniatka

Predám šteniatka francúzskych buldočkov očkované a odčervené 5 feniek a 1 psík.
K odberu ihneď.

PLATÍ DO ZMAZANIA
18.1.

Německý ovčák

Prodám štěně psa německého ovčáka, bez pp po rodicích s pp, odčervený, očkovaný, hravý.
18.1.

Yoksihirsky teriér

Ponúkam z rodinných dôvodov dvoch krásnych yoksihirsky teriér,predám len ako pár natoľko sú od malička spolu.Je o nich veľmi dobre postarané sú hravý zvyknutý na deti naučené na hygienické potreby riadne očkovany vychovaný len na granulach.. Fenka narodená 23.8.2015 teraz váži 1,5 kg Pes narodený 28.7.2015 váha cca 1 kg.cena za dvoch 300e Predám len do dobrých ruk
18.1.

Kříženci na prodej Kříženec

Rostík (č.5320), nejspíše X teriér, štěně, asi 10-12 měsíců starý pes, váha při příjmu 6 kg, v kohoutku cca 28 cm. Rostík je veselé štěndo jak má být. Na vodítku chodí dobře. Rád se pomazlí a rád lumpačí. Je to veselý přítula, který se rád naučí novým věcem. Bude rád za hodnou paničku či pána co už ho nezklamou. Přijeďte ho vzít na procházku bude rád. Psi ani feny nejsou určeni k další reprodukci (osvojitel to stvrzuje podpisem adopční smlouvy). Pro více informací kontaktujte přímo útulek. Pejsek je čipovaný,očkovaný a odčerve ný.Vydán bude pouze do dobrých rukou. Pro adopci si sebou vezměte platný občanský průkaz vodítko a obojek.Poplatek za adopci je 300,- Kč. Stránky útulku najdete na internetu. Všichni jsou vítáni, těšíme se na Vás. Volejte od 8 do 18:00 www.utulek-jimlin.cz Tel.:
18.1.

Kříženci na prodej Kříženec

Krásný, něžný Remi dostal jméno po myšákovi z pohádky - proč? Protože je to taková mazlivá myšička milovaná. Jeho překrásné oči vám ukážou, jak obrovské má srdce a duši - duši, která chce být milována. Jde o hodného, pohodového pejska, který má vyrovnanou povahu. Je velice inteligentní a připravený na to, že spolu budete trávit veškerý volný čas. Miluje lidi a jejich společnost.
Tento pejsek ve vás nechává tolik tepla, tolik klidu - těžko se od něj odchází. Nevím, jak to popsat, ale on je prostě psí anděl. Je mlaďoučký a procházky má moc rád, ale celkem táhne. Jak se snese s ostatními psy nevíme, nezkoušeli jsme, ale v útulku nikoho neprovokuje, poslechne na slovo. Umí základní povely poslušnosti. Jezdí i rád autem. Uvítal by rodinný domeček a spaní v teplíčku.Dostatečně zateplená bouda, bez zavírání do kotce mu vadit také nebude. Dětem neublíží. K malým nedoporučujeme, aby je nepovalil,...
18.1.

Daruji psa s dobrou povahou

Americký pitbullteriér. Hledám domov pro sedmiletého psa Rocka. Roček je krásný, veselý, velmi aktivní vážící 31 kg. Dopředu upozorňuji na to, že jeho rasa neodpovídá povaze, neboť je to spíše mazel, i když svým zjevem vzbuzuje respekt. Jediný problém má se psy stejného pohlaví.Je očkovaný, odčervený, i čipovaný. Bohužel je má přítelkyně alergik a z toho důvodu si ho nemohu ponechat.Nechceme se ho zbavit za každou cenu proto dobře zvážíme komu člena naší rodiny dáme.Žiji v Ústí nad Labem a daruji ho jedině do dobrých rukou, rodině, která mu poskytne domov a lásku.
18.1.

štěnata zlaté kolie

prodam štěnata zlaté kolie bez pp rodiče s pp barva zlatá stáří 11týdnu venkovní odchov pouze pejsci odběr možno ihned
18.1.

Hledam hodne panicky

Daruji do dobrych rukou 7mes pejska,mensiho vzrustu
18.1.

Pomerantian Boo

Kdo nabídne? Pomerantian boo do dobré rodiny, s rodinným domem? Zkušenosti s pejsky již máme.
18.1.

Francouzský buldoček - fenečka bez pp

Francouzský buldoček - Nabízím k prodeji nádhernou přátelskou černou fenečku bez pp, stáří 5.měs.po modrém otci a žíhané matce, kompletně očkovaná, prohlédnutá veterinářem. Oba rod.u nás k vidění. Připravená k odběru. Cena fenečky 7000 Kč./fenka je po úrazu oka/ Tel.728039502
17.1.

Pomeranian

Nabízim k prodeji krasne štěňa originál pomeraniana . Matka šampiónka s PP . Stenátko je očkováno a více krát odčerveno. Štěňa má bohatou hustou srst a krátky čumáček . Ovláda základní hyg. Návyky . Startovací balíček a kupní smlouva samozřejmostí .Odber možný hned.