Cena  Kč

19.10.

Jezevčík na prodej s PP

Nabízíme k prodeji štěňata jezevčíka drsnosrstého standart s PP.
Matka: Thea od Mohelskeho mlýna, VD, hlasita u kusu, ZN, ZV, hlas 4
Otec: Herry ze Sklenneho kopce - český šampión, CACIB, Národní vítěz, 2x BOS, 2x CAC, vítěz třídy
Štěňata po lovecky vedenych rodičích
Chovna stanice od Mohelskeho mlýna
Odběr začátek listopadu
Kontakt Milos Nováček, tel.: , poslat email
19.10.

Kříženci na prodej Kříženec

Kolie krátkosrstá
Židenice (Brno-Židenice), Brno-město, Jihomoravský kraj
Hledáme Elišce nový domov, její panička je po těžké operaci a navíc se stará o svého, ještě nemocnějšího, manžela a tím pádem sil a času na Elišku nezbývá mnoho, spíš žádný.....s těžkým srdcem se tedy fenečky musí vzdát. Její nejlepší psí kamarádka, se kterou sdílela, domácnost, svůj nový domov již našla, teď je řada na této krásce, cítí, že se něco děje a je z toho velmi smutná a zmatená.


Eliška je moc hodná, mazlivá, klidná a přátelská fenečka, zvyklá na bydlení v bytě a starší děti a neustálou přítomnost svého člověka, proto by byla vhodná pro starší lidi, kteří by s ní byli doma nebo pro člověka, který z domu pracuje. Je čistotná, umí jezdit MHD :) Jiní psi ji nevadí, s kočkami do styku nikdy nepřišla.
19.10.

Golddust - zlatý jorkšírek / yorkshire terrier s PP

Yorkšírský teriér, pes, s PP
Nový Bydžov, Hradec Králové
Cena10,000 CZK
Prodám chlapečka Golddust YT. Klučík má 3 měsíce, je pravidelně očkovaný a odčervovaný, čipovaný. PP německého klubu. Pejska prodáváme jako mazlíčka do milující rodiny. Více info mailem nebo tel. Prosím jen vážné zájemce o toto plemeno!
19.10.

Německý ovčák na prodej bez PP

Naprosto oddaný pohled nejlepšího a věrného přítele musí uchvátit každého, kdo pohledí nejúžasnější Bety do tváře. Jde o nejvymazlenější holku místního útulku. Bety je to nejlepší z nejlepších, co jsme tu kdy měli - je prostě numero uno!
Mimo to, že je to obrovská krasavice, tak je neuvěřitelně chytrá a vnímavá - povely poslušnosti zvládá. Umí chodit naprosto vzorně na vodítku, netahá a je klidná. Je to modelka, uvrtěná prdelka, hrůzostrašná obluda, co zdáním klame. Tváří se jako sekuriťák a přitom je to myšička neškodná. Ale aby vám ohlídala BMV, novodobou vilu a milovanou rodinu - na to stačí jednou baf baf. Ona tedy moc neštěká, ale dojem budí statného psa, krásného "vlčáka". Je to holka, co se sluní ze všech stran, vyčuhuje do ulice, kouká, kdo sahá rukama do kapes pro pamlsek. Je to velké mazlivé pískle. Miluje líbání, drbání, objímání a šmajchlování. Má hygienické návyky a pokud...
19.10.

Kříženci na prodej Kříženec

Moře lásky...
Milá, přátelská a vděčná fenečka, která vám bude dělat jen radost. Je to velice příjemná společnice s dobrou náladou na rozdávání :)
Fenka je po úrazu levé přední nohy a následné amputaci dvou prstů. V pohybu ji to ale nijak výrazně neomezuje. Pro zodpovědného člověka, který se o fenku dobře postará a nebude mu vadit její drobný handicap.
Útulek Plzeň Plzeň - Borská pole Daimlerova 1219 tel.: poslat email http://www.utulekplzen.cz/index.php?a=3
Pejsci k adopci na stránkách Home4Pets.
19.10.

Německý ovčák na prodej bez PP

Hook je hodný, společenský německý ovčák, který by nerad dožil v útulku. Je to stále temteramentní pejsek, ale bez znalostí povelů. Líbilo by se mu někde na zahrádce. Je odčervený, odblešený. Má nádor pod ocasem.
útulek Olomouc
Otevírací doba: denně od 14.00 do 16.00 hod
E-mail: poslat email

Kontakt


Pejsci k adopci na stránkách Home4Pets.
19.10.

Kříženci na prodej Kříženec

Kiba je velmi aktivní, milý a kamarádský pejsek střední velikosti, pouhých 15 kg. Byl zrozen ke psím sportům :) Je to kopa milující energie, která Vám vykouzlí úsměv na tváři. S Kibou se nikdy nebudete nudit, on vás nenechá :) Hledáme pro něj aktivního páníčka, který se mu bude intenzivně věnovat. Je to psí puberťák, který potřebuje vyžití. Kiba má obrovské srdce, umí rozdávat psí lásku a milovat svého pána nade vše ♥ Kibovi by určitě prospělo, kdyby měl psího kamaráda, který ví co a jak a půjde Kibovi příkladem ;). Kiba není vhodný k celoročnímu pobytu venku, je očkovaný a čipovaný.
19.10.

Kříženci na prodej Kříženec

Hodný, klidný, trochu pomalejší rychlosti, prostě medvídek Puntislav :).
Puntislávka jsme přijali po umrtí paničky, byl smutný, zlomený, téměř rezignující na život, ale už je na tom psychicky o hodně lépe, vrtí ocáskem, užívá si mazlení, prostě na to, co se mu stalo, zapomíná a začal si znovu užívat života. Přesto, že není z nejrychlejší psů v azylu, procházky si užívá a má je moc rád.
Očkovaný, odčervený, odblešený, čipovaný a kastrovaný. K adopci na dotazník ( kde nám něco málo o sobě napíšete ) a adopční smlouvu.
Azyl Zvíře v tísni Praha-východ
19.10.

Kříženci na prodej Kříženec

Milující, hračičková, myslivecká, aktivní, společenská....


Peggy je mladá hodná fenečka, miluje ostatní pejsky a nerada zůstává sama, takže by byla vhodná do rodiny, kde bude mít psího kamaráda a nebo k někomu, kde nebude dlouho sama. Není vhodná k dalším domácím zvířatům např. kočky a slepice.


Peggy je kastrovaná, čipovaná, odčervená, odblešená a očkovaná. Domů půjde na adopční smlouvu a za adopční poplatek 2000 Kč.
19.10.

Kříženci na prodej Kříženec

Veselý, vysmátý, mazlivý, kontaktní, stále hravý, toužící po lásce a společnosti....
Ve svém životě si Míša zažil své, když přijel do našeho azylu nenechal si sáhnout na krk, myslíme, že Míšovi někdo velmi ublížil, možná ho věšel či škrtil, jelikož má panický strach a velkou hrůzu z vodítka, provazu, šňůry, nelze ho chytnou za obojek ani kšíry, tudíž ani venčit na vodítku, z toho důvodu je vhodný na zahrádku s přístupem dovnitř domu.
Je po operaci, kdy mu zub vyhnisal až k oku, o které málem přišel, ale už je vše v pořádku a kromě zákalu a mírného výtoku z očí, je v dobré kondici. Očkovaný, odčervený, odblešený, čipovaný. K adopci na dotazník, kde nám napíšete něco málo o sobě a na adopční smlouvu.
Azyl Zvíře v tísni Praha Východ.
19.10.

Americký pitbulteriér na prodej bez PP

Dargo se k nám dostal po tíživé situaci majitele, doprovázel svého pána po městě, zvyklý na ruchy a podněty tohoto prostředí. Byl zvyklý na život v bytě, kdy byl na 100% čistotný. Změna prostředí z tepla bytu na kotec mu velmi ublížila, ten malý prostor se stal jeho mikrosvětem, ze kterého odmítá vystoupit.
NESNESE jiné psy, údajně ani feny (nemůžeme ověřit, momentálně nemáme na útulku žádné fenky).
Umí několik základních povelů, zájem o hru s ošetřovateli dosud příliš neprojevil. I přesto, že to není primárně problémový pes, tak ho doporučujeme pouze chovateli, který má s tímto plemenem bohaté zkušenosti, opravdu to není pes pro člověka, který by si jeho přítomností léčil své komplexy. Je to velký a silný pes, který potřebuje vedení..etý ak lidem přátelskp
Je po operaci boule na zadku, při které byl rovnou vykastrován. Chybí mu také pár prstů na zadní noze – údajně už od narození....
19.10.

Kříženci na prodej Kříženec

Alpský jezevčíkovitý brakýř
Ústí nad Labem, Ústecký kraj
Fajn kamarád...
Hodný, vitální a přátelský pejsek, který přišel o paničku. Čeká na svojí druhou šanci... novým majitelům udělá jistě mnoho radosti :)
Centrum pro zvířata v nouzi při ZOO Ústí nad Labem V Lukách 178/ tel.: , poslat email
19.10.

Kříženci na prodej Kříženec

Čau já jsem Rebel, ale holky mi říkají Reps. Jsem asi 4-letý kříženec malého vrůstu a když jsem přišel do útulku, myslel jsem si že lidi jsou jen zlí tvorové, ale postupem času jsem změnil názor a už je mám zase rád. Takže jsem ted připravený najít si novou, skvělou rodinku, která mě bude nadevše milovat a já za oplátku pohlídám domeček se zahradou, kde by jsem chtěl žít a o kterém sním. Prosím sdílejte mou prosbu at si i já najdu co nejdřív nový domov. Už se moc těším děkuju a čágo Váš Rebel :))
19.10.

Americký stafordšírský teriér na prodej bez PP

Krásný bulíček...
Just je velice aktivní, komunikativní pes s vlastním názorem na věc. K lidem, které zná, je přátelský... hledá parťáka se zkušenostmi :)
Útulek Plzeň Plzeň - Borská pole Daimlerova 1219 tel.: poslat email http://www.utulekplzen.cz/index.php?a=3
Pejsci k adopci na stránkách Home4Pets.
19.10.

Boerboel - búrský buldok na prodej bez PP

Boerboel, bez PP
Křoví, Žďár nad Sázavou, Kraj Vysočina
Ahoj, já jsem Chegi a i když se zdá, že jsem velký a vypadám že jsem zlý, tak opak je pravdou. Jsem veliký mazel a nejraději mám, když mě hodné tety vezmou na procházku do přírody a pak si můžu šupnout zase do svého pelíšku. Chtěl bych touto cestou poprosit hodnou rodinku, která nemá jiného pejska a jiné zvířátka, aby si mě vzali a zahrnuli láskou. Budu rád, když budete mít fenečku, fenečky mám rád, ale s klukama se bohužel nesnesu. PS: Jsem starší chlapík plemene boerboel a moc hodný, už nechci být dál v útulku, chci mít taky tu svoji vysněnou rodinku:)
19.10.

Kříženci na prodej Kříženec

Temperamentní parťák...
Rafík je malý, aktivní psík, kterému když padnete do oka, získáte s ním bezvadného společníka. Rád se pomazlí, vyrazí na výlet a bude udržovat stále pozitivní náladu :)
Útulek Plzeň Plzeň - Borská pole Daimlerova 1219
tel.:
email: poslat email http://www.utulekplzen.cz/index.php?a=3
Pejsci k adopci na stránkách Home4Pets.
19.10.

Bullmastif na prodej bez PP

Ozy je krásný, 2letý velký kříženec Mastifa. Vhodný jako jedináček s vládou pevné ruky. Nesnese jiná zvířata. Odčerven, odblešen.
útulek Olomouc
Otevírací doba: denně od 14.00 do 16.00 hod

Kontakt

poslat email

Pejsci k adopci na stránkách Home4Pets.
19.10.

Peruánský naháč na prodej s PP

Sam je temperamentní, veselý a hodně živý pes. Potřebuje dostatek pohybu a zaměstnání. Má velkou sílu, potřebuje páníčky, kteří jej zvládnou.

Sam je veliký mazlík, svému páníčkovi naprosto věrný a oddaný pes. Samík miluje lidi a je velice přátelský a mazlivý.

Samík potřebuje zkušené a důsledné páníčky, kteří mu vymezí jeho hranice a budou k němu přistupovat přísně, ale spravedlivě.
Samík je čistotný, vhodný výhradně do bytu či dovnitř domečku se zahrádkou. pro svoji jemnou krátkou srst musí být v teple. O samotě neštěká a nedemoluje.
Samík k nám byl přijat přímo od majitelů. CHS o umístění Sama u nás ví, majitelé ji informovali.
19.10.

Labradorský retrívr na prodej bez PP

Labradorský retrívr, bez PP
Slezské Pavlovice, Bruntál, Moravskoslezský kraj
Temperamentní Jerry...
Jerry je pejsek překypující energií, který hledá aktivního páníčka :-))
http://www.utulekosoblazsko.cz/0658-jerry/#more-1966
Kontakt

poslat email

Pejsci k adopci na stránkách Home4Pets. Adopční poplatek stanoven útulkem.
19.10.

Kříženci na prodej Kříženec

Bezvadný kámoš do nepohody...
Akční, veselý a přátelský pes, který bude zkušenému majiteli tím nejlepším společníkem a parťákem na všechny možné aktivity :)

Útulek pro zvířata v nouzi Vršava Mezilesí Zlín - Kostelec tel.: poslat email

http://zlin.cz/62410-fotogalerie-psi

Pejsci k adopci na stránkách Home4Pets.