Cena  Kč

16.1.

australský ovčák s PP - fenky

Australský ovčák, fena, s PP
Kolín 2, Kolín
Chs Aneleh Czech nabízí k odběru poslední dvě holčičky australského ovčáka. Holčičky jsou tři měsíce staré, očkované, odčervené, kvalitně socializované. Typické v exteriéru i v povaze. Krásně chodí na vodítku, rády jezdí autem a účastní se s námi úplně všeho.
Red tri Sunny je akční, živá a veselá holčička, které nic neuteče a u všeho musí být. Bleskurychle se všemu učí, zbožňuje aportíčky a hračky. Bude výborná na různé psí sporty a aktivity. Exteriérově je velmi hezká, na výstavách se zřejmě neztratí, ale určitě bude trávit čas raději venku a při sportování, než ve výstavních kruzích :)
Black tri Sisi je pro mě TOP štěňátko z vrhu. Je to od narození nádherná fenka s vynikající kostrou i povahou. Má krásnou hlavu s líbivým zbarvením, dobře nasazená i nesená ouška, dlouhý krk a krásně modelované tělo. V pohybu je velmi typická. Sisi miluje být středem pozornosti, zbožňuje, když je o ni zájem, má úžasnou povahu pro výstavy a věřím, že i exteriér.

Matka: Ch. Eshwar Hello Dolly Fallcat "Helenka" (Ich WW MultiCh Thornapple Uncle Sam Wants You "Patriot" x Ch GrandCh Prosto Chudo U Are My Acro "Dolly")

Zdravotní výsledky:
PRA prcd: clear
CEA: clear
HC (HSF4): clear
MDR1: clear
DM: clear
DKK: 0/0 (FCI A)
DLK: 0/0 (FCI A)
OCD: nepostižena - CLEAR
DOV každoročně - prostá
red faktor
plnochrupá, nůžkový skus

Otec: JCh. Ch. Be my Mr.Perfect Aneleh Czech "Bobby" (BISS BIS JBIS Ch. Harmony Hill Special Edition CD RNX "Bentley" x Binboa Cofi Capito "Bully")

Zdravotní výsledky:
PRA prcd: clear
CEA: clear
HC (HSF4): clear
CMR1: clear
DM: clear
MDR1: carrier
DKK: 0/0 (FCI A)
DLK: 0/0 (FCI A)
OCD: nepostižen - CLEAR
DOV každoročně - prostý
plnochrupý, nůžkový skus

více info na emailu nebo www.aneleh-aussies.cz
Inzerát je publikován na serveru bazos.cz, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.

zpět na seznam inzerátů