Cena  Kč

Inzerát Australský ovčák s PP z Starý Plzenec, Plzeň-město expiroval. Nabízíme Vám podobného pejska ...
16.1.

Australský ovčák s PP

Australský ovčák, pes, s PP
Teplice 1, Teplice
Cena15,000 CZK
Chovatelská stanice Australská Perla nabízí ihned k odběru štěňátka australských ovčáků s průkazem původu (PP), štěňátka se narodila 02.10.2018. Máme volné krásné a úžasné klučíky v barvě red tri a red merle.

Hrdými rodiči jsou:
m. A Secret Love in Australská Perla „Bamby“
zdravotní výsledky: DKK: 0/0, DLK: 0/0, PL: 0, OCD: nepostižen, Spondylóza: 0 , DOV prostá, DNA testy: PRA-prcd: +/+ (clear), CEA: +/+ (clear), HSF4: +/+(clear) a MDR1: +/- (carrier), CMR1: N/N(clear), DM: +/+ (clear)

o: Mnohanásobný šampion Hearthside Spectre „Bobo“ (import USA)
zdravotní výsledky: DKK: 0/0, DLK: 0/0, OCD: nepostižen, DOV prostý, DNA testy: PRA-prcd: +/+ (clear), CEA: +/- (carrier), HSF4: +/+ (clear) a MDR1: +/+ (clear), CMR1: N/N(clear), DM: +/+ (clear), CD: +/+ (clear), IGS: +/+ (clear), SLC: +/+ (clear),


Všechna štěňátka jsou odchovávána jak v domácím, tak i venkovním prostředí. Prckové jsou již odčerveni, kompletně očkovaní, čipovaní vč. petpasu. Do nového domova si odnesou průkaz původu (PP), doklad o vyšetření očí (DOV), kupní smlouvu, chovatelský balíček a samozřejmě poskytovaný chovatelský servis.


V případě zájmu nás kontaktujte písemně, příp. telefonicky na čísle 728 627 498, australska-perla.weebly.com. Jsme z Teplic v ČR
Inzerát je publikován na serveru bazos.cz, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.

zpět na seznam inzerátů