Cena  Kč

17.12.

Peruánský naháč s PP - pejsci

Peruánský naháč, pes, s PP
Praha Radotín, Hlavní město Praha
Nabízím krásná štěňátka peruánského naháče-3 nahaté pejsky s průkazem původu vhodné pro alergiky. Jsou vychovávaní v rodině, učení čistotě, socializovaní a mají nádhernou, v zahraničí velice žádanou, hnědou a čokoládovou barvu. Nejmenší z pejsků (Lamin) bude v dospělosti na hranici malýxstřední-okolo 40cm. Díky své kráse i extrovertní povaze by mohl být úspěšný na výstavách. Proto upřednostňuji zájemce, který by tuto přednost uvítal. Pejsek podobné barvy (Lario), je moc milý a hodný pejsek, který nadevše miluje svého páníčka. V dospělosti bude velikostně podobně veliký jako Lamin-okolo 42 cm.
Největší z pejsků (Lauren), bude mít v dospělosti CCA 47 cm. Má opravdu klidnou a milou povahu, moc rád se nechává chovat a určitě by si zasloužil páníčka, který to ocení.
Chci aby se dostali do rodiny, která se jim bude maximálně věnovat. S novými majiteli ráda zůstanu v kontaktu. Kupní smlouva a startovací balíček samozřejmostí. Již k odběru. Více informací telefonicky nebo na www.bernadot.cz Na SMS nereaguji
Inzerát je publikován na serveru bazos.cz, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.

zpět na seznam inzerátů