Cena  Kč

16.11.

Boerboel s PP - Jihoafrický mastif

Boerboel, fena, s PP
Praha 1, Hlavní město Praha
Cena800 EUR
Farmářský silný pes z Jižní Afriky, který bezpečně pohlídá vás, vaši rodinu , dům , zahradu i ložnici .Máme nádherných 5 psů ze 2 vrhů.
registr :největší mezinárodní organizace SABBS -Jižní Afrika - SA Stud Book - jediná platná plemenná kniha plemene boerboel v JAR , psi zdravotně prověřeni, povinné rtg .loktů i kyčlí, DNA profil u každého již několik generací, paternita tudíž zaručena a podložena, všichni psi ohodnoceni v % na speciální bonitací Appraisal , platnost těchto rodokmenů SABBS je mezinárodní .
m: EMMA + Erinie Ballotada Little magic (linie Spitsvuur Tula / Afrika) - fena pracující a hlídající na farmě, spolu s dobytkem, výborné povahy , naprosto 100% matka s požadovanými pudy, DKK A/A. DLK 0/0 - obě matky
O: Rainbow Glade Nero (linie Mighty / Avontuur) - pes nádherné , v ČR velmi málo zastoupené červeno-hnědé barvy,perfektní pigment , výborných proporcí, silných plastických svalů, bezkonfliktní přátelské povahy, výborný temperament - kdykoli možný ukázat k osobnímu kontaktu
Oba rodiče bez operací čehokoliv- vazů , kýly, nikdy žádné paspárky, krytí přirozené.
bližší info prosím do e-mailu: ballotada@seznam.cz
více www.ballotada.cz
tel. +420 777 558 850
, poradentství a spolupráce v dalším chovu či prezentaci je vítaná a patří k běžnému servisu , který svým odchovům poskytuji.ceny od 800euro (pet kvalita) do 1250 euro (breed kvalita) .
Inzerát je publikován na serveru bazos.sk, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.