Cena  Kč

18.10.

Gama z Kamenice hledá novou rodinu

Neznámé, fena i pes
Kojetín, Přerov
Cena1,000 CZK
Gama je zhruba pětiletá fenečka z kauzy Kamenice nad Lipou, kde bylo v množírně týráno více jak dvě stě psů. Je to kříženka pravděpodobně knírač, buldoček, možná čivava, možná border teriér.

Gamička je bázlivější povahy a nové věci, lidi i situace jí stále dělají menší problém. Nicméně její již adoptované kamarádky se taky bály, ale co máme zprávy z nových rodin, jejich psychický stav se při správné individuální péči rychle zlepšuje. Přáli bychom si, aby tuto příležitost dostala i Gama. Novým majitelům budeme ve všem nápomocni.

Video zde -> https://www.youtube.com/watch?v=J6v-zkbvE_A (Případně na YTB k vyhledání pod "Gama z Kamenice".)

Gama je očkovaná, čipovaná a také kastrovaná.

‼️‼️‼️ O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. ‼️‼️‼️

Pište výhradně email, dle podmínek adopce. Telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.

NEPODPORUJEME MNOŽENÍ PSŮ BEZ PRŮKAZU PŮVODU A NAŠI SVĚŘENCI NEJSOU K DISPOZICI K DALŠÍMU CHOVU ! NA ANONYMNÍ EMAILY ČI SMSKY S ŽÁDOSTÍ O ZAVOLÁNÍ NAZPĚT NEREAGUJEME ! UVĚDOMTE SI PROSÍM, ŽE NEPRODÁVÁME ROHLÍKY, ALE HLEDÁME NOVÉ RODINY PRO PEJSKY, NA KTERÝCH NÁM VELMI ZÁLEŽÍ !
Inzerát je publikován na serveru bazos.cz, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.