Cena  Kč

21.9.

Najdeme nového páníčka?

Neznámé, pes
Hořice v Podkrkonoší, Hradec Králové
Cenazdarma
Hledáme hodné lidi, kteří by si vzali zadarmo psa CIRA. Je to cca 5 ti letý kříženec většího vzrůstu, kterému velmi vážně onemocněl páníček. A Ciro zůstal na zahradě úplně sám.
Ciro je velmi aktivní pesan, který potřebuje prostor, pohyb a má rád společnost, stejně jako děti, jiné psy i feny, nehoní kočky ani drůbež, velkých hospodářských zvířat si nevšímá.
Hodil by se k domku s velkou zahradou, byl zvyklý spát venku. Pozemek by měl být dobře oplocen, nebo by měl být pejsek v době Vaší nepřítomnosti třeba v kotci aby se Vás někam nevydal hledat. Pejsek je velmi energický, proto ho nedoporučujeme ke starým lidem co už mají problémy s mobilitou nebo k úplně malým dětem bez dozoru - mohl by je "pokácet". Za Cirem je možné nezávazně přijet na návštěvu, vzít ho vyvenčit a zjisti, jestli je to pro Vás ten pravý parťák do života:)
Pokud by Vás Ciro zaujal určitě napište, vážným zájemcům pošlu číslo na pána /souseda/ který bývá celý den doma a pejska by Vám po domluvě kdykoli ukázal a představil. Tel. uvedený v inzerátu je neplatný.
Inzerát je publikován na serveru bazos.cz, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.