Cena  Kč

Inzerát Australský ovčák - pejsek minimal red merle s PP z Štoky, Havlíčkův Brod expiroval. Nabízíme Vám podobného pejska ...
21.9.

Australský ovčák s PP - red merle pejsek

Australský ovčák, pes, s PP
Batelov, Jihlava
Cena30,000 CZK
Chovatelská stanice Black Diamond River nabízí k prodeji nádherného red merle pejska. Jerry celým jménem Desire of Paradise je velice nadějný pejsek na výstavy, s velice přátelskou povahou, velice rád se mazlí a zkoumá nové věci.
Jerry je ze zahraničního krytí, otec MultiCh. MoonBaby's From My Cold Dead Hands "Glock" žijící v Maďarsku, importovaný z USA, je mladý, velice výstavně úspěšný pes s úžasnou povahou a typickým exteriérm a výbornými zdravotními výsledky (CEA, PRA čistý, HSF4 a MDR1 +/+, DM +/+, DKK A DLK 0/0, DOV - prostý).
Jerryho matka je importovaná ze Slovenska, pouze s USA rodokmenem, PCh. Harmony's Black Kiss Labakan Slovakia "Kiss" je krásná fena s typickou povahou pro plemeno, miluje lidi, má vlohu pro pasení, je to čekatelka titulu český šampión, klubová vítězka mladých a slovenská šampionka štěňat, vyhrála BIS puppy na oblastní výstavě. Kiss má taktéž výborné zdravotní výsledky (CEA, PRA čistý, HSF4 a MDR1 +/+, CMR1 +/+ a DM +/+, DKK A DLK 0/0, DOV - prostý)
Pro Jerryho hledáme milující rodinu, kde bude plnohodnotným členem rodiny, případně někoho se zájmem o výstavy a případně chov. Jerry má výborné zdravotní výsledky po rodičích, takže je na všechny genetická onemocnění čistý, má vyšetření očí u MVDr. Beránka s výsledkem prostý, je několikrát odčervený, 2x očkovaný, má čip a vystavený PetPass.
Jerry je již připravený na odchod do nového domova, kam s sebou dostane chovatelský balíček, krmivo do začátku, základní výbavu, nadstandardní kupní smlouvu a samozřejmostí je chovatelský servis.
Více informací na emailu nebo na tel.č. 737 487 945.
Inzerát je publikován na serveru bazos.cz, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.