Cena  Kč

12.8.

Australský ovčák s PP - VIRGIN Cofi Capito

Australský ovčák, fena i pes, s PP
Horní Libchava u České Lípy, Česká Lípa
Moc hezká černá trikolorní holčička s dlouhým ocáskem. Velmi pěkná kostra i hlavička. Virginka ještě hledá své majitele. Prodej na výstavy není podmínkou, ale když by ji budoucí majitel chtěl někde ukázat, tak budu mít velkou radost. :-) Po rodičích a dalších předcích k tomu má předpoklady. Johnnie je krásný sebevědomí mladý pes se super exteriérem a výbornou povahou.
Johnnie má mnoho výstavních titulů, včetně nejvyších ocenění BOB, BIG, BIS IV.... Velkou výhodou pro mě je, že se u nás narodil, velmi dobře znám tedy všechny jeho sourozence i rodiče. Jsem si moc dobře vědomá jejich kladů i záporů. Jeho sestra je velice krásná fena Just Sofie Cofi Capito, která získala titul r.CACIB na světové výstavě v Amsterdamu v roce 2018. Sám Johnnie získal v roce 20198 selekci KCHBO, jako jeden ze 14 psů, kteří ji v ČR, od roku 2005 co se uděluje, získali.
Meri má úžasnou přátelskou povahu i krásný exteriér. V povaze je to spíš klidnější australáček. Má veliký zájem o aport a hlavně o odměnu při cvičení. Na vycházkách se ode mě nehne na krok. Miluje taky moje chlapečky, ale kdo by je z mých psů nemiloval, když kluků největší zábava je rozdávat pejskům mlsky. Jedná se o Merinky čtvrtý vrh. Její potomci jsou nejen velmi úspěšní jak na výstavách, ale daří se jim i ve psích sportech. Doma máme jeního syna "Kaie" Curacao Cofi Capito, který byl výstavně nejúspěšnější mladý pes a například i vyhrál třídu na velmi prestižní výstavě Cruft´s v Anglii. Sám již má velmi úspěšné potomky. V roce 2018 byla jeho dcera z CHS od Halířů 3.z 19 fen na světové výstavě v Amsterdamu.

Více zde: https://www.capito.cz/odchovy/vrh-v/

V íce zde: https://www.capito.cz/odchovy/vrh-v/
Inzerát je publikován na serveru bazos.cz, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.