Cena  Kč

19.6.

Beauceron - štěňátko fena s PP

Beauceron, fena, s PP
Měšice u Prahy, Praha-východ
Nabízíme poslední fenku, stáří 12 týdnů - černou s pálením, zvyklá na běžný chod domácnosti, děti, ostatní psy, kočky. Jedná se o zahraniční krytí psem původem z Francie žijící v Belgii. C.I.B, C.I.E., Multi.CH. Hector bleu du Serment des Brumes - šampion Holanska, Nizozemska, Belgie, Švýcarska, Německa, vítěz CRUFTS 2018 - BOB, interšampion C.I.E a C.I.B, zkoušky CANT, CSAU, IPO 1, třída chovnosti Recommandé, dysplazie kyčlí HD A 0/0 negativní výsledek.
Matka: C.I.E. Benellis Topaz Heart Boyard - interšampion C.I.E., grand šampion Rumunska, Černé Hory, šampion Černé Hory, Rumunska, Polska, Junior šampion Slovenska, Polska, Německa, zkoušky ZVOP, třída chovnosti Recommandé, dysplazie kyčlí HD A 0/0 negativní výsledek, dyplazie loktů ED 0/0 bez nálezu, Spondylóza negativní, ramena OCD negativní, vyšeření očních dědičných chorob - negativní.

Oba rodiče jsou pracovně i výstavně vedeni, matka u ovcí, otec ve sportovní kynologii. Jsou uchovněni v Recommandé a tímto se bude jednat o VÝBĚROVÝ CHOV. Štěňátka budou vhodná na práci, výstavy, chov, všechny možné aktivity, ale hlavně jako parťák do nepohody. :-) Fenka je k okamžitému odběru, několikrát odčervena,2x očkována s PET passportem, čipovaná, s výbavičkou do nového domova. Chovatelský servis samozřejmostí. Se vším poradíme, nezávazná návštěva vítaná. Přijatelná cena. V případě zájmu nás kontaktujte na tel. čísle +420 724 306 122 nebo email spackova.kristyna@seznam.cz
Inzerát je publikován na serveru bazos.cz, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.