Cena  Kč

17.5.

Kříženci na prodej Kříženec

Jezevčík
Tachov, Plzeňský kraj
Havraní vlasy, dlouhé řasy, pohled jak do dvou studánek, co volají po láskyplném obejmutí - to vás hned napadne, když vidíte úžasného Míšu. Je neuvěřitelně miloučký a hledá k sobě stejně zlatou a milou rodinu. Bude vaším věrným asistentem při úklidu po zahrádce, sázení kytiček, vaření oběda, pečení cukrovinek - miluje všechno a všechny. Občas se krčí, když máte v ruce nějaké náčiní, ale jde jen o zvyk, rychle pochopí, že mu nechcete nic udělat.

Hygienické návyky trénujeme, vše je skoro bez chybičky. S ostatními psy vychází - je zvyklý na druhého psa, což budeme při výběru rodiny zohledňovat. Kočičky má rád. Je moc chytrý a učenlivý. Vycházky miluje, je zvyklý na delší trasy a jistě se těší na léto až prožene kačeny na rybníce. Srst je třeba pravidelně udržovat. Nedoporučujeme k malinkým dětem - ne pro agresivitu, ale pro mírnou bázlivost, překvapenost z ječení, bouchání a hluk.
Dovezli jsme ho až z Hodonína s jiným psím společníkem. Majitelé byli bezdomovci, kteří je zase až tam moc nemilovali a situaci bylo nutno řešit.
S adopčním poplatkem 1.300,- (Naočkovaný kombinovanou vakcínou, odčerven, Bravecto proti klíšťatům a blechám)

Psí útulek U Šmudliny Tachov - Vítkov.
Inzerát je publikován na serveru webfordog.cz, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.