Cena  Kč

Inzerát Kříženci darování Kříženec z Chomutov, Ústecký kraj expiroval. Nabízíme Vám podobného pejska ...
19.11.

Československý vlčák s PP

Československý vlčák, fena i pes, s PP
Tišice, Mělník
Cena15,000 CZK
V polovině prosince 2017 by se měl v naší CHS Wolfdog Bohemia narodit plánovaný vrh "F". BŘEZOST POVTRZENA!!Přijímáme již předběžné rezervace pro tento vrh. Odběr na konci ledna 2018 (dle data porodu upřesníme).
Matka: Akira Wolfdog Bohemia
Narozena: 9.6.2014
Rodiče: Candina Norský vlk x Eury z Peronówki
RTG DKK A/A DLK 0/0
DM N/N, DW N/N, DNA profil
Výstavy: 1x VDH (DE), 2x Vítěz třídy, Krajský vítěz, 3. Nejlepší fena krajské výstavy Benátky n/J 2016, 1x. res. VDH (DE), 2x CWC (PL), 1x Best female
Akira je vzrůstem drobná a jemná fenka, která splňuje standard plemene. Výškově je však na spodní hranici standardu. Má světlé oko, hezkou hlavu a standardní srst.
Povahově je Akira taktéž spíše jemná. Akira je temperamentní, veselá a baví jí obrana na cvičáku které se věnuje pouze rekreačně. K Akiře jsme vybrali plemeníka, který jak věříme doplní sílu kostry, výšku a pevnou povahu. Jedná se o první vrh této feny.
Otec: Floyd Srdcerváč
Narozen: 2.4.2012
Rodiče: Anne Lee Srdcerváč x Erik z Věrné smečky
RTG DKK A/A DLK 0/0
DM N/N DW N/N DNA profil
Výstavy: Bude doplněno
Floyd je exteriérově typický představitel plemene ČSV. jeho exteriérovými výhodami určitě jsou silná kostra, kvalitní hustá srst, světlé oko a správný formát těla.
Velkým plusem Floyda je absolutně vyrovnaná a hlavně přátelská povaha. Floyd je dobře ovladatelný a bezproblémový pes. Velmi dobře Floyda známe osobně. Jedná se opravdu o velkého mazla, který nepohrdne pamlsky, za které je ochotný i pěkně pracovat.
Od Floyda si slibujeme předání kostry a především jeho výborné povahy.Jako plemeník se již v chovu uplatnil a především osvědčil.
Oba rodiče se k sobě dokonale hodí.
Hledáme takové zájemce, kteří už si zjistili alespoň základní povahové rysy plemene a mají chuť si takovým společníkem nechat změnit život. Hledáme zájemce s porozuměním pro psí duši. Současně hledáme majitele, kteří nelpí pouze na exteriéru psa a kteří chtějí být součástí naší velké psí rodiny, být s námi v pravidelném kontaktu a občas se také zúčastnit nějaké naší akce či srazu. Zájemci by měli být také spolehliví a ochotni přijít si k nám pro radu.Štěňátka půjdou do nového domova odčervena, očkována, čipována, s kupní smlouvou, EU pasem, balíčkem do začátku a manuálem.Info www.wolfdogbohemia.cz Cena platná pouze pro zájemce z ČR!!!
Inzerát je publikován na serveru bazos.cz, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.