Cena  Kč

Inzerát Štěně Australský ovčák (matka Štýrský brakýř) z Kovářov, Písek expiroval. Nabízíme Vám podobného pejska ...
25.7.

Australský ovčák s PP - krásná fenka s dlouhým ocáskem

Australský ovčák, fena, s PP
Aš 1, Cheb
Cena27,000 CZK
Fenečka I´m Secret Love od Halířů s dlouhým ocáskem a plným límcem hledá milující páníčky. Je velmi perspektivní pro všechny druhy sportů, na výstavy i chov. Narodila se 20.5.2017.
Její rodiče jsou Morrison - celým jménem Ch.Van Morrison del Whymper delle G.Jorasses a Nina - celým jménem Ch.Saussurea True Love, oba importovaní a mají v sobě vysoký podíl krve z USA, oba jsou v chovu prověření a jejich potomci jsou úspěšní nejen na výstavách, ale i na poli pracovním, třeba jako aktivní záchranáři, ale hlavně mají oba skvělou a přátelskou povahu a výborné zdraví. Oba mají kyčle i lokte 0/0, DOV prosté a genetická vyšetření jsou HSF4,CEA, PRA a MDR1 +/+ (čistá), takže i jejich potomci budou mít vše +/+, do nové rodiny se může nastěhovat okamžitě. Malá Secret je čipovaná a dvakrát očkovaná, 4x odčervená a má vyšetření očí DOV s výsledkem prostá.
Štěňátka u nás vyrůstají v rodině, jsou nadstandartně socializovaná, jsou zvyklá na kočky a velké psy, milují děti. Jejich táta Morrison je aktuální reklamní tváří krmiva Purina Pro Plan. Nezávazná návštěva vítána. Více info na emailu nebo telefonu.
www.odhaliru.com
Inzerát je publikován na serveru bazos.cz, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.