Cena  Kč

Inzerát Labrador Retriever z Vysočina, Chrudim, Pardubický kraj expiroval. Nabízíme Vám podobného pejska ...
23.7.

LABRADOR- čokoládový kluk s pp

Labradorský retrívr, pes, s PP
Dolní Město, Havlíčkův Brod
Cena15,000 CZK
Máme volného čokoládového kluka -Emanuel , na fotkách s tyrkysovým obojkem,jaký je ? zvídavý, nebojsa a hlavně můj velký mamánek, mazlení a tulení to je jeho vášeň ...
G.Ibi z Českomoravské vysočiny &
Nebthet z Českomoravské vysočiny " U "ze spojení 2 odchovů naší CHS ,s vynikajícími vlohy pro výstavy +práci.., nezávazná návštěva vždy po domluvě vítána. Štěňátka ponesou obrovský genetický potenciál, oba rodiče mají ty výborné zdravotní výsledky a na výstavách se umísťují na předních místech, je jen na budoucích majitelích, zda chtějí štěňátko z tohoto spojení "jen" pro radost, nebo uvažují o jeho budoucnosti pro chov. mít doma kamaráda, typického představitele plemene, nebo soutěžit na výstavách či zkouškách.
Štěňátka budou řádně očkována, čipována, prohlédnuta veterinářem,x odčervená ,každý chlupáč dostane dárkový balíček, kupní smlouvu, očkovací průkaz a páníčkové rady jako pečovat o štěňátko. Stálý chovatelský servis- poradenství , pomoc při výchově, uchovnění , zkouškách samozřejmostí.
Štěňátka odchováváme doma, v porodně + venku- v den odběru jsou plně socializovaná, zvyklá být celodenně venku-i v nepříznivém počasí,zvyklá na i na pobyt v domě.
Vynikající dostupnost -D1 ,EXIT Humpolec .
se svými štěńátky jsme v kontaktu po celý jejich život...věříme že i váš život štěňátko od nás obohatí a stane se , právoplatným členem rodiny, tak jako je to u našich
pesanů.
Více info +foto na webu : www.zceskomoravskevysociny.estranky.cz
nebo tel.777 300 955 , zcmv@email.cz
Inzerát je publikován na serveru bazos.cz, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.