Cena  Kč

Inzerát Labradorský retrívr na prodej s PP z Čáslav, Kutná Hora, Středočeský kraj expiroval. Nabízíme Vám podobného pejska ...
25.7.

Labradorský retrívr na prodej s PP

Labradorský retrívr, s PP
Dolní Město, Havlíčkův Brod, Kraj Vysočina
Cena15,000 CZK
VOLNÝ čokoládový chlapák ELIÁŠ k rezervaci :-)
G.Ibi z Českomoravské vysočiny & Nebthet z Českomoravské vysočiny " U "
Rodinná CHS nabízí rezervace na čokoládové chlupáče , máme 8 holčiček + 2 chlapáky !!!, narození 1.června, odběr po 20.7.2017
G.Ibi z Českomoravské vysočiny &
Nebthet z Českomoravské vysočiny " U "ze spojení 2 odchovů naší CHS ,s vynikajícími vlohy pro výstavy +práci.., nezávazná návštěva vždy po domluvě vítána. Štěňátka ponesou obrovský genetický potenciál, oba rodiče mají ty výborné zdravotní výsledky a na výstavách se umísťují na předních místech, je jen na budoucích majitelích, zda chtějí štěňátko z tohoto spojení "jen" pro radost, nebo uvažují o jeho budoucnosti pro chov. mít doma kamaráda, typického představitele plemene, nebo soutěžit na výstavách či zkouškách.
Štěňátka budou řádně očkována, čipována, prohlédnuta veterinářem,x odčervená ,každý chlupáč dostane dárkový balíček, kupní smlouvu, očkovací průkaz a páníčkové rady jako pečovat o štěňátko. Stálý chovatelský servis- poradenství , pomoc při výchově, uchovnění , zkouškách samozřejmostí.
Štěňátka odchováváme doma, v porodně + venku- v den odběru jsou plně socializovaná, zvyklá být celodenně venku-i v nepříznivém počasí,zvyklá na i na pobyt v domě.
Vynikající dostupnost -D1 ,EXIT Humpolec .
se svými štěńátky jsme v kontaktu po celý jejich život...věříme že i váš život štěňátko od nás obohatí a stane se , právoplatným členem rodiny, tak jako je to u našich pesanů.
Více informací na tel. , poslat email
www.zceskomoravskevysociny.estranky.cz
Inzerát je publikován na serveru webfordog.cz, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.