Cena  Kč

Inzerát Australský ovčák z Žalhostice, Litoměřice expiroval. Nabízíme Vám podobného pejska ...
21.7.

Australský ovčák s PP - fenky

Australský ovčák, fena, s PP
Aš 1, Cheb
Cena27,000 CZK
Fenky Instant Pleasure od Halířů s dlouhým ocáskem a Isabella Dolores od Halířů s kupírovaným ocáskem hledají milující páníčky.
Jejich rodiče jsou Morrison - celým jménem Ch.Van Morrison del Whymper delle G.Jorasses a Nina - celým jménem Ch.Saussurea True Love, oba importovaní a mají v sobě vysoký podíl krve z USA, oba jsou v chovu prověření a jejich potomci jsou úspěšní nejen na výstavách, ale i na poli pracovním, třeba jako aktivní záchranáři, ale hlavně mají oba skvělou a přátelskou povahu a výborné zdraví. Oba mají kyčle i lokte 0/0, DOV prosté a genetická vyšetření jsou HSF4,CEA, PRA a MDR1 +/+ (čistá), takže i obě holčičky budou mít vše +/+, do nových rodin se mohou nastěhovat po 15.7.2017. Budou čipovaná a jednou očkovaná v 6-ti týdnech a v době odběru budou 4x odčervená a budou mít i vyšetření očí DOV.
Štěňátka vyrůstají v rodině, jsou nadstandartně socializovaná, jsou zvyklá na kočky a velké psy, milují děti. Jejich táta Morrison je aktuální reklamní tváří krmiva Purina Pro Plan. Nezávazná návštěva vítána. Více info na emailu nebo telefonu.
www.odhaliru.com
Inzerát je publikován na serveru bazos.cz, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.