Cena  Kč

Inzerát Zimní čepice s bamublí H&M / kulich z Hradec Králové 3, Hradec Králové expiroval. Nabízíme Vám podobného pejska ...
22.7.

Sida hledá domov

Neznámé, pes
Hradec Králové 3, Hradec Králové
Cenazdarma
Síďa hleda domov
Pes, cca 5 let, kříženec NO, huňatá verze :) přes 50kg
Pes je zvyklý na zahradu a veškerý čas trávil s paníčkem, který bohuzel zemrel. Je trochu víc při těle, ale je to mazel a dobrej hlídač. Neni vhodný k hospodářským zvířatům ( zakousl nekolik slepic) a k jiným psům nevím, bylo by asi lepší kdyby byl jedináček, není moc socializovaný. Zahradu je nutno mít dobře zabezpečenou, je to útěkář. Slyší na jméno Síďa. Bude nutno jej převychovat. Jeho majitel bohuzel zemrel, pejsek je u příbuzných, ale nemohou si jej nechat, proto jej chtějí darovat. Nevím zda by to byl pes do bytu, je mozne, ze bude trpět separační úzkostí, opravdu nebýval doma sám.
Je to milej pes, ma rad sveho pana, pohlídá mu dum, oblibi si vsechny cleny rodiny, je vhodny k detem. Byli bysme radi kdyby se nasel panicek, ktery mu dopřeje tak krasny zivot, jako mel do ted. Prosim sdílejte, at ma mazel zase komu dělat radost :( :) My si pejska bohuzel vzit nemůžeme. Mame doma uz dva a navíc jeden z nich nemá rád jiné psy.
Inzerát je publikován na serveru bazos.cz, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.