Cena  Kč

Inzerát bandog z Svitavy 2, Svitavy expiroval. Nabízíme Vám podobného pejska ...
19.7.

BANDOG - Americký bandog s PP

Bandog, fena, s PP
Bělá pod Bezdězem, Mladá Boleslav
Cena35,000 CZK
TOP BANDOG ŠTĚŇÁTKA s PP - Po dvou letech přichází chovatelská stanice LORD OF AREA s výjimečným a nepříbuzným spojením dvou povahově vyrovnaných, zdravých a pracovně vedených jedinců..

matka: HONEY XXX RATED (fenka import USA, pracovní krevní linie - 50% neapol. mastin, 25%am.pit, 25%bullpit, Swinford bandog program, fenka je vyrovnaná, milující děti, výborný obranář a ochránce rodiny a majetku, účastník obranářských výcviků ve speciálních podmínkách)

otec: HEROS Spod Borovej hory (pes import SK, původní SK linie, vyrovnaný pes, dominantnější povahy, výborný k dětem a rodině, nekompromisní ochránce a obránce, účastník obranářských výcviků ve speciálních podmínkách)

Očekáváme štěňátka výborné kvality, s pracovními předpoklady. Vhodná k výcviku a pracovnímu využití, ale vhodná i jako rodinný parťák, kamarád a ochránce.

Předpokládané narození štěňátek koncem měsíce června 2017 (Odběr od srpna). Štěňátka od nás budou odcházet odčervená, se základním očkováním, kompletní chovatelský a poradenský servis je samozřejmostí,..

Pro naše štěňátka hledáme hodné a zodpovědné páníčky, kteří ví co si kupují. Nezávazná návštěva vítána.
Cena 35tis.

Na fotkách fena a pes, a štěňata z předešlého vrhu od stejných rodičů.

Více informací pro vážné zájemce a rezervace na tel. +420 774774175 nebo na emailu: lordkennel@seznam.cz
Inzerát je publikován na serveru bazos.cz, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.