Cena  Kč

Inzerát prodám štěnata z Teplice 1, Teplice expiroval. Nabízíme Vám podobného pejska ...
27.5.

Čivava

Čivava, fena
Teplice 1, Teplice
Cena5,700 CZK
VOLNÁ UŽ JEN BÍLÁ HOLČIČKA :-)
Prodám dvě krásné čivaví slečny bez pp narozené 12.2.2017. Holčičky pouštíme do světa až ve 12 týdnech, protože byly obě malinké a chtěli jsme mít jistotu, že jsou ke startu do nového života připravené. A jsou, takže jsou k obděru ihned. Obě mají plně prořezaný chrup bez vad.

Hnědá holčička je velice aktivní, dovádivá, rošťanda. Je jí všude plno a je to opravdu radostné štěně, které nikoho nenechá ani na minutku smutnit, v její přítomnosti to zkrátka nejde. Když si jí dáte na klín, za chvíli jí máte klidně na hlavě, nic není problém a nic pro ní není nemožné, nebo překážka. Nebojí se vlést ostatním do misky a mamku se ségrou od ní i vyhnat (táta se nenechá).

Bílá holčička je klidnější, víc rozvážná, opatrná. V porovnání se ségrou působí jakoby víc moudře. Já osobně říkám, že je trochu jako kočka. Vleze si k vám, uvelebí se a nechá se jen tak hladit, nebo bude jen ležet a užívat si že leží. Ale nenechte se zmást, i v ní je kousek čertíka co se s tím správným podnětem probudí a pak řádí jako každé jiné štěně.

Obě milují jídlo. Hnědá holčička vše rychle zhltne a kouká kde by co komu mohla čmajznout. Bílá jí pomaleji a pak jen všem zkontroluje misky jestli náhodou ségra někde nějaký drobeček nezapomněla. Krmíme je syrovým masem, k tomu mléčné produkty jako tvaroh a občas jogurt, zelenina a ovoce. Takzvaný BARF a krmíme tak i rodiče. Kdo by chtěl v tomto pokračovat ráda poskytnu informace do začátku, kdo by raději krmil granulemi, není probém, v současné době je na ně zvykáme a mizí stejně rychle jako maso, takže do budoucna žádný problém s přechodem nehrozí.
Holčičky mají k dispozici celý byt a nedělá jim prblém vyskočit na gauč a třeba i zkontrolovat konferenční stolek, jestli na něm nezůstala nějaká mňamka. Z tohoto důvodu by si měl nový majitel dát při odchodu z bytu pozor na to, co na stolečku zůstává. My máme jednoduché providlo - nic co by se dalo sníst. Holky jsou zvyklé na běžný ruch domácnosti a někdy i méně běžný, neboť máme čtyřletého syna kterého je taky někdy všude plno. Jsou to ale miminka tak je jasné, že se občas trochu bojí když je něco nového, něco velkého, nebo rychlého, jsou to prckové a člověk se jim nemůže divit, žít v tak velkém světě musí být náročné.
Návštěvy na veterině zvládají dobře, obzvlášť když jim tam na stůl přistane třeba nějaký ten piškot. Jsou odčervované a dvakrát očkované.
K novým majitelům půjdou s malou výbavou do startu, samozřejmostí je i kupní smlouva.
Inzerát je publikován na serveru bazos.cz, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.