Cena  Kč

Inzerát Kříženec z Chropyně, Kroměříž expiroval. Nabízíme Vám podobného pejska ...
25.4.

Pan Kapinko vypisuje výběrové řízení na nejlepšího páníčka

Neznámé, pes
Kojetín, Přerov
Cena1,000 CZK
Pan Kapinko, hebký jako mechový polštářek, nohatý jako Štaflík, černý jako noc. Bázlivý, ale mazlivý. Lekavý, ale přátelský... Kapinek si ve svém dosavadním životě nezažil moc dobrého. V září 2016 byl zachráněn z domu hrůzy v Kojetíně - z otřesné množírny psů. Jméno Kaprfíld dostal po panu Cooperfieldovi - kouzelníkovi, který vždy a odevšad dokázal zmizet. Pan Kapinko byl pes, který v tom baráku nešel chytit. Nahánělo ho spousta lidí, spousta lidí ho už tak tak chytla. Až nakonec tam prostě zůstal sám nechycený a hlavně nekrmený. Tři dny hladovky způsobily, že povolil v pozornosti a byl lapen. Vzápětí se díky svým Kaprfíldovským schopnostem vykouzlil pryč z kotce a opět utekl. Následovala další hladovka a konečně i definitivní odchyt a zavření do klece. Leč tohle byla smrtelná urážka pana Kapinka - tak se nechat chytit! Mnoho dní lehával v kleci a na člověka zíral pohledem, kterým by mohl vraždit. Odchytem se v něm však časem hodně věcí zlomilo a pan Kapinko přišel na to, že lidi jsou vlastně hrozně fajn, že mají ruce, které hladí, ruce, které plní misku.

Ke svému člověku je velmi přátelský a mazlivý, i když mu chvíli trvá, než si zvykne. U nás žije už více jak pět měsíců v domě. Je čistotný, čůrat chodí zásadně ven, je neštěkavý. Za těch pět měsíců si Kapinek přišel na to, že jsou lidi vlastně strašně fajn a může díky nim běhat jak střelený na procházkách, může se mazlit a z kapes se jim přece sype tolik pamlsků! Stal se z něj přátelský a extramazlivý kamarád.

Kapinko je cca rok až dva starý, je kompletně očkovaný, několikrát odčervený i odblešený a čipovaný, kastrovaný.

V případě zájmu o adopci některého svěřence nás prosím kontaktujte dle pokynů v dokumentu PODMÍNKY ADOPCE, který visí v levém menu na stránce www.russell-rescue.cz . Ve výběru zájemců upřednostníme ty, kteří si dokument prostudují a budou jednat dle něj. Není to nic náročného. :-)

Adopční poplatek ve výši 1.000,- Kč bude použit na péči o naše další svěřence.

NEPODPORUJEME MNOŽENÍ PSŮ BEZ PRŮKAZU PŮVODU A NAŠI SVĚŘENCI NEJSOU K DISPOZICI K DALŠÍMU CHOVU !

NA ANONYMNÍ EMAILY ČI SMSKY S ŽÁDOSTÍ O ZAVOLÁNÍ NAZPĚT NEREAGUJEME ! UVĚDOMTE SI PROSÍM, ŽE NEPRODÁVÁME ROHLÍKY, ALE HLEDÁME NOVÉ RODINY PRO PEJSKY, NA KTERÝCH NÁM VELMI ZÁLEŽÍ !
Inzerát je publikován na serveru bazos.cz, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.