Cena  Kč

Inzerát Jack russell teriér - s PP - pejsek z Planá nad Lužnicí, Tábor expiroval. Nabízíme Vám podobného pejska ...
21.5.

Posledni pejsek Jack Russell s PP-odber Velikonoce

Jack Russell teriér, pes, s PP
Týnec nad Sázavou, Benešov
Cena15,000 CZK
Poslední volný pejsek po zrušené rezervaci (zájemci nedorazili na návštěvu), hledá svou rodinu, kde bude právoplatným členem a parťákem a bude rozdávat radost.
Pejsek je velmi milý a veliký pohodář, snadno ovladatelný, žádný velký lovec ani lump to nebude, nicméně vychovávat se musí, jako každý:). Oba rodiče pejska jsou rodinní úžasní parťáci s pěkným vztahem k dětem a ostatním psům.
Pejsek je také pěkného exteriéru i rodokmenu s tatínkem Grand šampionem z vyrovnaného vrhu tří dalších sourozenců, výstavy nejsou podmínkou. Pejsek s Průkazem původu není o vystavování a chovu, ale o cílené volbě rodičů a předků tak, aby byla maximální možná pravděpodobnost narození zdravých, povahově vyrovnaných a exteriérově pěkných pejsků, kteří budou dělat radost svým paníčkům. Oba rodiče mají genetické vyšetření na dva druhy ataxie a luxaci oční čočky, také vyšetřené pately a klasické vyšetření očí.
K odběru je pejsek přes Velikonoce, je možnost využít volna a věnovat se mu maximálně v prvních dnech.
Odcházet bude očkovaný,odčervený, čipovaný s pasem, ošetřením proti blechám a klíšťatům se smlouvou a balíčkem do začátku. Chovatelský servis je nejen samozřejmostí, ale také radostí, budeme tady pro vás s pejskem, kdykoliv nás budete potřebovat.

email: miculkova.j@seznam.cz
tel: 607 622 433
www.jacks.cz

V případě zájmu mě kontaktujte pro bližší informace.
K odběru 15.-16.4. 2017

Inzerát je publikován na serveru bazos.cz, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.