Cena  Kč

Inzerát Nabízím k rezervaci stenatka z Tábor 2, Tábor expiroval. Nabízíme Vám podobného pejska ...
21.4.

Hugo, americký staford

Americký stafordširský teriér, fena
Tábor 2, Tábor
Cena300 CZK
Hugo se hezky rozkoukal a jeho strach pomalu ustupuje. Při očkování byl moc hodný a bude již moct vyrazit na procházku nebo i do nového domova, ke zkušeným majitelům.
Moc si oblíbil Barču a vypadá to, že fenečky bude mít rád. K jiným psům se příliš nehodí, byť na ně nereaguje primárně špatně, neví si rady s projevy jejich dominance. Tedy by druhý pes musel být hodně vyrovnaný a submisivní, aby to fungovalo. Podobné je to i u lidí. Pokud s ním komunikujete po dobrém a pozitivně, je vnímavý a snaží se. Pokud zkusíte nátlak, napodobí Vaše chování. Není útočný, ale varuje, když se mu situace nelíbí a je naštěstí velmi komunikativní.
Hugo potřebuje správnou socializaci a vhodné vedení - pozitivní, rozumné, důsledné, ale rozhodně žádný nátlak a hrubé zacházení.
Není vhodný k dětem, ani pro začátečníky. Pokud se leknete při malém zavrčení, lekne se taky. Pokud budete klidní a budete vědět co děláte, ocení silného vůdce a bude Vás následovat až na kraj světa. Nebudete se s ním muset bát, Vaši zahrádku před vetřelci ohlídá.
Pro bližší informace volejte přímo do útulku (tel.: 773 791 322).
Výška 43 cm a váha 21 kg je orientační. Věk 4 roky je odhadován veterinárním lékařem.

Inzerát je publikován na serveru bazos.cz, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.