Cena  Kč

Inzerát Štěně německý ovčák, bernský salašnický pes, 6 týdnů z Tištín, Prostějov expiroval. Nabízíme Vám podobného pejska ...
9.2.

Bernský salašnický k adopci

Bernský salašnický pes, pes
Holešov, Kroměříž
Cenazdarma
Kvůli změně v rodinných poměrech se nemůžeme nadále starat o našeho pejska a hledáme mu nový domov. Jmenuje se "Barney" a je to mix bernského salašníka a akity americké. Už na první pohled má mnohem více z bernského salašníka. 12.12.2016 mu byly tři roky a je to naprosto zdravý, plně očkovaný a udržovaný pes. Je velice hravé až temperamentní povahy a potřebuje nového páníčka či paničku, který mu bude moci věnovat dostatek času. Bárník je mazlivý pes a miluje osobní kontakt s lidmi. S dětmi vychází velice dobře. Je opatrný a drží se u domova. V klidných oblastech se nechá venčit bez vodítka a zvládá povely ze základních lekcí cvičáku. Je zvyklý pouze na granulovanou stravu. Novému pánovi můžeme k Bárníkovi dát náhubek, dvě vodítka, psí hračky, kvalitní hřeben na dlouhosrstá plemena, misky na žrádlo, vodu a případně i boudu a zbytek granulí.
Bárny je věrný a milující pes, který potřebuje především kontakt se svým páníčkem. V případě zájmu pište nebo volejte na 737043177 nebo pište na spammbox@email.cz.
Inzerát je publikován na serveru bazos.cz, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.