Cena  Kč

19.1.

Brita

Briard, fena i pes
Praha 4, Hlavní město Praha
Po boku svého pána, až do jeho smrti věrně stála Brita, asi 5 - 6ti letá kříženka ovčáka. Brita žila z pražským bezdomovcem, který se o ní staral, jak nejlépe dovedl, vždy obstaral raději jídlo pro ni, než sobě. Jedli spolu psí konzervy, ležela po jeho boku u metra, když prodával časopis Nový prostor, spávali spolu každou noc v malém příbytku v Praze. Pán náhle zemřel a my jsme ji převzali do dočasné péče, aby nemusela do útulku.
Smutnou, s ustrašeným, nechápavým a dojímavým pohledem jsme Britu odvezli na veterinární vyšetření, je zdravá, jen snad trochu roztomile přitěle. Váží 35 kg, je ve skvělé fyzické kondici s krásnou a hustou srstí.
Její povaha je téměř dokonalá, rychle se přizpůsobila nové situaci a ke všem se hned chová přátelsky a vesele. Je hodná a společenská, čistotná, šikovná a poslušná, jediné, co jí chybí je nový pán nebo rodina, kterou naléhavě potřebuje.
Brita je skvělá psí holka, je to mazel, perfektní parťačka na procházky, úžasná společnice do nepohody, ale i hlídačka. Byla zvyklá na drsnější životní podmínky a právě proto je našim velkým přáním, najít pro ní dokonalý, milující a pohodový domov, kde opět pozná lásku a bude moci opět vytvořit pouto se svým člověkem.
Britušce by bylo nelíp v domě se zahradou, kde by mohla dovádět, samozřejmě i s procházkami a výlety, po Vašem boku bude šťastná a spokojená všude.
S psími kluky je kámoška, dokáže s nimi řádit, jako štěně, s fenkami záleží, jak si sednou či nikoliv. K dětem se chová moc hezky, nicméně je větší a tak i děti by měli byt odrostlejší a hlavně rozumné.
Byla zvyklá na neustálou přítomnost svého pána a tak je o samotě zatím velmi neštastná. Ideální by pro ní byla přítomnost člověka doma nebo možnost, být v jeho nepřítomnosti na zahradě či někde v místnosti, kde nic nevyvede nebo nebude rušit, kdyby si nahlas stýskala. Nebyla na tuto situaci zvyklá a učí se s ní teprve vyrovnat, což je pochopitelné.
Je to fantastická holka, která si zaslouží poznat teplo a lásku opravdového domova, není určena na čistě venkovní pobyt do boudy. Její čistá duše a zlaté psí srdce Vám učarují a její oči Vás přesvědčí.
Brita uvítá páníčky přiměřeně aktivní, laskavé a hlavně trvalé, rychle si zvykne a zapadne do vaší rodiny i srdce.
Dočasky De De z,s, Praha, do adopce odejde po podpisu adopční smlouvy s úhradou adopčního poplatku, nyní je odčervená, ošetřena Comfortisem, podstoupí krevní testy a kastraci.
info 602 259 705, dipu@seznam.cz, nebo 739667469

Pro Britu hledáme i dočasnou péči
Inzerát je publikován na serveru bazos.cz, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.