Cena  Kč

Inzerát psi postylky z Všetaty, Mělník expiroval. Nabízíme Vám podobného pejska ...
14.1.

Československý vlčák s PP

Československý vlčák, fena, s PP
Tišice, Mělník
Cena15,000 CZK
Chovatelská stanice Wolfdog Bohemia přijímá rezervace pro vrh "D". Datum narození 5.12.2016 odběr 23.1.2017. Přijímáme rezervaci na poslední fenku.Pro tuto fenku hledáme pouze vážné zájemce se zájmem o chov, výstavy apod. Ne pouze na mazlíčka.
Matka Candina Norský vlk je typická představitelka plemene, s líbivým exteriérem, velmi veselou a aktivní povahou. Svým potomkům předává přátelské povahy s chutí do všech možných aktivit a líbivý exteriér. Výstavní úspěchy:1x CAC (CZ), 1x CWC (PL), 1x CAC (SK),1x VDH (DE),4x res. CAC, 4x Vítěz třídy, 3x Krajský vítěz, Vítězka meztřídy na Světové klubové výstavě národních plemen v Bratislavě 2013. RTG matky jsou DKK A/A DLK 0/0. Testy: DM N/N, DW N/N (negativní).
Otec vrhu je Element of Life Šedý poklad. Jedná se o mladého plemeníka, který má několik předností jako jeho kohoutková výška (71 cm), kvalitní srst, světlé oko a stejně jako matka přátelskou, veselou a aktivní povahu.Výstavní úspěchy otce: 1x Klubový vítěz mladých CZ, 1x Klubový vítěz mladých SK, 4x Youth Winner, 1x BOS, 1x Best male, J.Ch. SK. RTg otce jsou DKK A/A DLK 0/0, testy: DM N/DM DW N/N. Jedná se o jeho první vrh!!
Štěňátka z tohoto vrhu nebudou postižena degenerativní myelopatií jelikož jsou oba rodiče testovaní. U štěňátek očekáváme velmi aktivní, ale přátelské povahy s líbivým exteriérem po rodičích. Výhodou je také velmi nízká příbuznost rodičů - zajímavý rodokmen. Nabízíme parťáky pro sport, na výstavy, na chov, ale také především jako společníky do života. Hledáme aktivní zájemce, kteří jsou ochotní svému parťákovi věnovat čas, trpělivost a krásný život. Hledáme zájemce, kteří s námi budou v pravidelném kontaktu a stanou se členy naší psí rodiny. Pořádáme i srazy naší CHS. Veškerý chovatelský servis samozřejmostí!!Štěňata budou socializována, očkována, odčervena a čipována.
Nemáme zájem o překupníky!!Štěňata bez PP neprodáváme!!!Cena platná pouze pro zájemce z ČR!!Info na www.wolf-dog.cz
Inzerát je publikován na serveru bazos.cz, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.