Cena  Kč

Inzerát NO Coudy z Orlová 1, Karviná expiroval. Nabízíme Vám podobného pejska ...
7.12.

OUDI - NO, hledá domov

Německý ovčák, pes
Orlová 1, Karviná
Cena1,000 CZK
10měsíční kříženec, takový pidi německý ovčák, váží max. 15 kilo. Potuloval se po Ostravě a tak se dostal do spolkové péče.

Oudi je velice přátelský a přítulný pejsek, umazlený, miluje a potřebuje lidskou společnost, je vidět, že býval často sám. U pěstounky je na zahradě, má bohužel problémy s hygienou. není to ovšem nic, co by se důsledným tréninkem nedalo odbourat.
Stačí častější procházky a odměňování a může být i v bytě se svoji smečkou :-) určitě není vhodný do kotce, potřebuje a vyžaduje lidskou společnost.

Děti miluje, s jinými pejsky problém nemá, je to ještě štěně, jak si ho vychováte, tak ho budete mít :-) Projevuje se ale i jako typický hlídač, na zahradě štěká na všechny, kdo se opováží jít kolem :-)

Má hodně energie, kterou, pokud nebude usměrněna dostatečným pohybem nebo psím sportem, se může projevovat demolováním a kousáním věcí. Je to přeci jenom ještě nevycválané štěně :-) Byl by vhodný k někomu aktivnímu, komu nebude zatěžko investovat do něho svůj čas. Oudi mu to oplatí svou láskou a vděčností :-)

Je velmi šikovný, rychle se učí základní povely. Pokud půjde k někomu na zahradu, tak je potřeba mít dobře zajištěný plot, protože v případě, že nebude mít Oudi dost možností, jak vybít energii a být se svým pánem, bude si chodit na procházky sám.

Je očkovaný, čipovaný, odčervený a kastrovaný.
Nachází se v dočasné péči v Ostravě.
Adopční poplatek 1000 Kč pro MS spolek na ochranu zvířat.
Inzerát je publikován na serveru bazos.cz, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.