Cena  Kč

22.10.

Úžasná Běty, mix šeltie, i ke starším lidem

Šeltie, fena
Sadská, Nymburk
Bětuška na krásný domov čeká celý život. Byla 4 a půl roku v útulku, předtím se můžeme jen domnívat, pod očima má několik jizev... Přesto je to moc hodná, vděčná, klidná a trpělivá fenka. Tak proč?

Jsem Bětuška, dáma střední velikosti, 15 kg, 10 let. Jsem krásná, jemná, vitální, nenáročná. Zprvu jsem ostýchavá, ale po pár dnech se již chodím mazlit, vrtím ocáskem, směji se, se svými pány si užívám každého okamžiku, ať děláme cokoli. I v autě jezdím ráda, poslušně sedím a se zájmem pozoruji ruch venku. Manipulaci zvládám perfektně, i při nepříjemných věcech pokorně a klidně držím, nevrčím, nekoušu!

Ostatní psy a feny mám ráda, opičím se po nich, i ve svém věku si chci hrát :-) Za kočkami běhám, ale neútočím na ně, spíš mě zajímají. Na vodítku chodím hezky. Krmit mě může i dítě. Doma neničím. Hygienické návyky mám.

Hledám domov ideálně u starších lidí nebo lidí, co nebudou celé dny v práci. Separační úzkost nemám, ale ráda bych si konečně užívala přítomnosti svých pánů. Mohu k domku se zahrádkou s přístupem dovnitř, jako domácí mazlík, ne kotec ani bouda!, ale i do bytu.

Jsem zdravá, vidím a slyším dobře, jsem kastrovaná, čipovaná, očkovaná, odčervená, odblešená.

Podepisuje se adopční smlouva a platí poplatek (pokrytí části vet.nákladů).
Inzerát je publikován na serveru bazos.cz, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.