Cena  Kč

Inzerát Kavkazský pastevecký pes X Leonberger z Jirkov 1, Chomutov expiroval. Nabízíme Vám podobného pejska ...
30.11.

Kavkazský pastevecký pes X Leonberger

Kavkazský pastevecký pes
Jirkov 1, Chomutov
Cenazdarma
Nero je 3 roky starý kříženec kavkazana a leonbergra. Neroušek se nám bohužel vrátil skoro po roce a půl z adopce. Jelikož před časem majitelům utekl. Nejspíše ho srazilo auto a poranilo mu nohu. Protože se toulal celkem dlouho, po nalezení nešlo se zraněnou nohou nic dělat. Zřejmě bude bohužel kulhat na nožičku asi do konce svého života.To mu však nebrání užívat si života a bez problému běhá a řádí jako by měl nohou nejméňě osm.

Nero je plachý pes. Za plotem budí hrůzu, ale jinak je spíše plašší povahy. Bojí se mužů, ale při láskyplném a důsledném přístupu zkušeného kynologa z něho bude skvělý parťák a hlídač. Vhodný raději bez jiných zvířat a malých dětí k domku se zahradou. Může žít uvnitř v domě, tak i celoročně venku, samozřejmostí musí být vyhovující bouda, kde by se mohl schovat před deštěm, větrem a mrazem. Nero je moc smutný, že opět skončil v útulku ne svoji vinou.

VOLAT NA 474654160 nebo 474651080

PO,ST,PA 9-16hod
UT,CT 9-14hod
SO 9-12hod

Pes bude vydán pouze do dobrých rukou, očkovaný, čipovaný a odčervený. K adopci je nutný platný OP a vlastní obojek a vodítko. Psí útulek Jirkov, Nový Březenec 706, email: psiutulek-chomutov@seznam.cz, tel. 732248887
Inzerát je publikován na serveru bazos.cz, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.