Cena  Kč

21.10.

Německý ovčák s PP

Německý ovčák, fena i pes, s PP
Sedliště, Frýdek-Místek
Zadáme tmavě vlkošedá štěňátka ( fenečku a pejsky) s průkazem původu. Štěňátka jsou narozena na konci září, v době odběru (na konci listopadu) budou několikrát odčervena, očkována. Vyrůstají v rodině, spolu s dalšími psy. Budou plně socializováni a zvyklí na jízdu autem či na městský ruch. Naučená budou nejen na syrové maso, kterým v kennelu krmíme, ale také na granulky kvůli novým majitelům, kteří by v barfu nechtěli pokračovat. Případným zájemcům o tento způsob krmení ve všem pomůžeme a nabízíme výhodnější ceny masa pro naše odchovance. Masem krmíme několik let a máme jen kladné zkušenosti, mimo to i negativní oficiální RTG odchovanců.

Otcem štěňat je Lukas z Vrtovské doliny(negativní RTG, BH, ZVV 1, v přípravě na další zkoušky) , pes, který vyniká krásným exteriérem a neskutečnou chutí do práce. U Lukase najdeme několik účastníků MS ČR, M MSKS.
Matkou štěňat je mladá fena Bianca of LedraLand z českého chovu působící v zahraničí (negativní RTG, v přípravě na zkoušky 2.stupně). V PP u ní najdeme např. Gringo von der Mohnwiese, Cato Katargo, Gero Chmelový kvítek. Fena je skvělá stopařka, vášnivá aportérka a razantní obranářka.

Štěňátkům hledáme ten nejlepší domov, vhodní nejen na sportovní či služební kynologii, ale hlavně jako parťáci do života :-). Trvalý kontakt samozřejmostí, chovatelský servis také. Každé štěnátko dostane startovací balíček, kupní smlouvu. Rezervace závazná po složení zálohy. Návštěvy vítany.
Více informací emailem nebo na mobilu. Volat prosím večer po 18hod.
Inzerát je publikován na serveru bazos.cz, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.