Cena  Kč

20.10.

Weimarský krátkosrstý stavač - štěňátka s PP

Neznámé, s PP
Praha 1, Hlavní město Praha
Chovatelská stanice NEOWILLE přijímá rezervace na štěňátka výmarského ohaře krátkosrstého, která by se měla narodit kolem 30. října, odběr koncem prosince 2016. Očekáváme štěňátka silných koster, krásně modelovaných výrazných hlav, výborného exteriéru a loveckých vlastností. U štěňátek je taktéž předpoklad výborného zdraví a přátelských povah po rodičích.

Matka AIGI Z LABSKÉ LOUKY (CH Fox z Šonovských hor x Asta Nero z Březníka) – Vítězka speciální výstavy VO, Vítězka třídy otevřené s titulem CAC na klubové výstavě VO, čekatelka Šampiona krásy ČR, Pracovní zkoušky - PZ - I. cena, 3. místo, BZ – II. cena, 3. místo, aktivně využívána v lovecké praxi.
Otec CARAMEL LOVE DE DONAWITZ (CH Sireva Minstergate Paganini x MultiCH Eternal Vision At Sirius Nova) - anglické krevní linie, 16 násobný šampion krásy – CIB, CIE, MultiGrandCH, MultiCH, MultiJCH, vítěz plemene (BOB) na klubové výstavě výmarských ohařů, klubový vítěz VO na Slovensku, BIS – vítěz výstavy, Multi BIG, Multi BOB… Pracovní zkoušky - PZ, SZVP, LZ a BZ - vše v I. ceně, Vítěz LZ a BZ s plným počtem bodů, DKK A/A, DLK 0/0, nenese dlouhosrstý gen.

V případě zájmu mě kontaktujte: Ing. Radovan Boudný, email: boudny@volny.cz, tel: +420 725 638 478.
Více informací o vrhu na stránkách otce štěňat www.vymar-lab.webnode.cz
Inzerát je publikován na serveru bazos.sk, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.