Cena  Kč

20.10.

Stafordšírský Bulteriér

Stafordšírský bulteriér, fena i pes
Píšť, Opava
Cena30,000 CZK
Malá chovatelská stanice Miracle Diamonds nabízí k odběru posledního volného pejska jménem Be King Of Hearts Miracle Diamonds.
Pejsek je 8 týdnů starý. Je očkovaný, 3x odčervený, čipovaný, testovaný na dědičnou hluchotu s výsledkem oboustranně slyšící, rovněž testovaný na dědičné oční vady s výsledkem prostý jakýchkoliv vad.
K pejskovi dostanete kupní smlouvu, výsledky testů, Pet pas a kompletní výbavičku - obojek, vodítko, misky, krmení, pamlsky, hračky, deku a další.
Pejsek má předpoklady pro výstavy - silná kostra, krásná hlavička, rovné záda, správné úhlení obou párů končetin, krásný, široký hrudník, sestouplá varlata, štěněcí nůžkový skus.
Povahově se jedná o nejklidnější štěňátko z vrhu. Pohodář, kterého nic nerozhází a obrovský mazel. Proto bude vhodný především do rodiny s dětmi a na canisterapii.
Pejsek pochází ze zahraničního krytí naší importované Angel. Je to její první krytí, jelikož si naše CHS zakládá na tom, aby byly fenečky kryty jen 2x-3x za život. Jedná se o první potomky tohoto otce v ČR. Krevní linie UK/RU/PL. Rodokmen pejska je plný nekrásnějších bílých a kravičkových psů.

Otec: Hellboy Argo Carbonarastaff (PL)
(Bang Bang This Is It Carbonarastaff /PL/ x Crosswords Cookie /imp UK/)
Otec je L2-Hga a HC - čistý.

Matka: Loniek Be My Angel (import PL) Kiamirose Solo Junior /imp UK/ x Solar Wings Wilhelmina At Loniek Carbonarastaff /imp RU/)
L2-Hga a HC čistá

Angel je nadstandartně zdravotně otectovaná s těmito výsledky:
DKK - B/B
DLK - 0/0
Luxace pately - 0/0
Doppler srdce - normální nález

Pejsek je odchovávaný doma v obýváku (žádná odchovna nebo kotec), takže je zvyklý na běžný chod domácnosti, je zvyklý na děti a jiné pejsky.
Samozřejmostí je pro nás poskytování plnohodnotného chovatelského servisu - především poradenství, pomoc v případě jakéhokoliv problému, pomoc s výstavní i sportovní přípravou, v případě vašeho zájmu handling našich odchovů, hlídání v případě vaší potřeby - vše samozřejmě zdarma v ceně štěnátka!
Více informací naleznete na webu: miraclediamonds.eu, popřípadě nás kontaktujte přes naší FB stránku, emailem či telefonicky.
Nezávazná návštěva vítaná!
Inzerát je publikován na serveru bazos.cz, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.