Cena  Kč

6.12.

Jihoafrický boerboel -búrský buldok - s PP

Boerboel, fena i pes, s PP
Tištín, Prostějov
ORNELLA BALLOTADA x RAINBOW GLADE NERO
OXANA BALLOTADA x RAINBOW GLADE NERO
- krásní kluci a mladá velmi nadějná 8 měsíční fena odběru,k dispozici již kontrolní rtg. kyčlí a loktů, vítaná spolupráce v dalším chovu, event. spoluvlastnictví u vybraných velmi nadějných jedinců (nutná osobní návštěva a domluva) .
speciální vrh Ornella/OXANA Ballotada x Rainbow Glade Nero - tuplovaný temperament, svaly , excelentní pohyb, výborné povahy - vysoký předpoklad , že splní představu velmi náročného majitele - chovatele,který ví,jak má správný boerboel vypadat a chovat se.Velmi silné geny dědečka vrhu SPITSVUUR TULA I. se nesou téměř všemi vnoučky - elegantnost, síla kostry , sebevědomé povahy, typický tvar hlavy s plným stopem.
všechny psy najdete i spodrobnými informacemi zde:
working-dog.eu
v naší CHS možno vidět již 5. generací boerboelů - od 10 let do 4 měsíců, t.j. praktická ukázka "živého rodokmenu" jedné z našich linií. priorita je spokojený život pro naše odchovy - nikoho nenutíme do výstav, chovu , skládání zkoušek..atd... vše je jen na dohodě - v případě zájmu ,jsem novému majiteli plně k dispozici s poradentstvím a společnými akcemi v našem specializovaném klubu BOERBOEL CLUB CZ.
Inzerát je publikován na serveru bazos.cz, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.